Latgalē vieglā automašīna saduras ar alni

 

Aizvadītajā diennaktī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) saņēmis izsaukumu uz negadījumu Latgalē, kur vieglā automašīna bija sadūrusies ar alni.

Negadījumā grieztas brūces un acs traumu guvis 38 gadus vecs vīrietis, kurš nogādāts slimnīcā, aģentūru LETA informēja NMPD pārstāve Ilze Bukša.

Vidzemē kājas traumu guvis 11 gadus vecs zēns, kuru notriekusi automašīna. Cietušais nogādāts slimnīcā. Tāpat Vidzemē kautiņā, kurā, iespējams, izmantots stienis vai nūja, galvas traumu guvis 28 gadus vecs vīrietis. Cietušais nogādāts slimnīcā Rīgā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD saņēmis 1431 izsaukumu, no kuriem 220 gadījumos cilvēki guvuši dažādas traumas.

Reklāma

Seko mums Facebook lapā

http://akcijugrozs.lv/
-24%
http://akcijugrozs.lv/
Konfekšu kārba "Raffaello", 230g
4.69 €
3.55 €
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Jūrmala, 240000 EUR
Māja
Māja, Salaspils, 150000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 130000 EUR

Reklāma


Satiksmes informācija

  • Pirms 12 min - RT @CSDD_LV: Intervija Rīta Panorāmā ar kvalifikācijas daļas priekšnieku Juri Teteri par jaunajiem satiksmes noteikumiem. https://t.co/Tqtl…
  • Pirms 1 stundas un 53 min - Vēl tikai šodien https://t.co/hk3F6zGeF3 vari nobalsot par labāko pērn atjaunoto ceļu un iegūt Mazda MX5 kabrioletu uz nedēļas nogali!!!
  • Pirms 4 stundām un 22 min - RT @CSDD_LV: Sadarbībā ar partneriem uzsākam kampaņu “Pieklājība vieno!” https://t.co/3LVrA0Zcbz

Kļūsti par reportieri