Latgalē vieglā automašīna saduras ar alni

 

Aizvadītajā diennaktī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) saņēmis izsaukumu uz negadījumu Latgalē, kur vieglā automašīna bija sadūrusies ar alni.

Negadījumā grieztas brūces un acs traumu guvis 38 gadus vecs vīrietis, kurš nogādāts slimnīcā, aģentūru LETA informēja NMPD pārstāve Ilze Bukša.

Vidzemē kājas traumu guvis 11 gadus vecs zēns, kuru notriekusi automašīna. Cietušais nogādāts slimnīcā. Tāpat Vidzemē kautiņā, kurā, iespējams, izmantots stienis vai nūja, galvas traumu guvis 28 gadus vecs vīrietis. Cietušais nogādāts slimnīcā Rīgā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD saņēmis 1431 izsaukumu, no kuriem 220 gadījumos cilvēki guvuši dažādas traumas.

Reklāma

Citi lasītāji iesaka


Šeit tiek apkopotas TVNET ziņas, kuras lasītāji visvairāk ir pārpublicējuši portālā draugiem.lv un facebook.com. Autorizējieties facebook un draugiem, lai redzētu, kas interesē Jūsu draugus.

Reklāma

Satiksmes informācija

  • Pirms 7 stundām un 19 min - Uz valsts autoceļiem atklātas Baltijas ceļa 25.gadskārtas zīmes http://t.co/4uvKy4AVkR
  • Pirms 7 stundām un 20 min - RT @edijsfotolv: Atklāj Baltijas ceļa piemiņas plāksni.Foto:Edijs Pālens,@letafoto @Straujuma @Kekavas_novads @LVceli http://t.co/2c3aBhpG5N
  • 2014. g. 22. augustā 13:02 - RT @annakononova: Ceļinieku zīme par godu Baltijas ceļa 25.gadskārtai ir atklāta! @LVceli @Straujuma http://t.co/FT6bxrGYmq

Kļūsti par reportieri