Latgalē vieglā automašīna saduras ar alni

 

Aizvadītajā diennaktī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) saņēmis izsaukumu uz negadījumu Latgalē, kur vieglā automašīna bija sadūrusies ar alni.

Negadījumā grieztas brūces un acs traumu guvis 38 gadus vecs vīrietis, kurš nogādāts slimnīcā, aģentūru LETA informēja NMPD pārstāve Ilze Bukša.

Vidzemē kājas traumu guvis 11 gadus vecs zēns, kuru notriekusi automašīna. Cietušais nogādāts slimnīcā. Tāpat Vidzemē kautiņā, kurā, iespējams, izmantots stienis vai nūja, galvas traumu guvis 28 gadus vecs vīrietis. Cietušais nogādāts slimnīcā Rīgā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD saņēmis 1431 izsaukumu, no kuriem 220 gadījumos cilvēki guvuši dažādas traumas.

Reklāma

Citi lasītāji iesaka


Šeit tiek apkopotas TVNET ziņas, kuras lasītāji visvairāk ir pārpublicējuši portālā draugiem.lv un facebook.com. Autorizējieties facebook un draugiem, lai redzētu, kas interesē Jūsu draugus.

Reklāma

Satiksmes informācija

  • Pirms 3 stundām un 38 min - 9 maršruta autobuss nepietur pieturās "Aizsardzības akadēmija", Krusta baznīcas" "TEC1"
  • Pirms 3 stundām un 40 min - Sakarā ar ugunsgrēku Viskaļu X Ezermalas uz laiku mainīts 9 autobusa maršruts, kas novirzīts uz Čiekurkalna 1 un 2 līniju.
  • 2015. g. 31. janvārī 14:15 - "Rīgas ūdens" šodien no plkst. 11:00 veic darbus - Medņu X Induļa; Ūnijas X Induļa; Kaibalas 29; Daugavgrīvas X Lilijas

TVNET iesaka

Reklāma

Kļūsti par reportieri