Latgalē vieglā automašīna saduras ar alni

 

Aizvadītajā diennaktī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) saņēmis izsaukumu uz negadījumu Latgalē, kur vieglā automašīna bija sadūrusies ar alni.

Negadījumā grieztas brūces un acs traumu guvis 38 gadus vecs vīrietis, kurš nogādāts slimnīcā, aģentūru LETA informēja NMPD pārstāve Ilze Bukša.

Vidzemē kājas traumu guvis 11 gadus vecs zēns, kuru notriekusi automašīna. Cietušais nogādāts slimnīcā. Tāpat Vidzemē kautiņā, kurā, iespējams, izmantots stienis vai nūja, galvas traumu guvis 28 gadus vecs vīrietis. Cietušais nogādāts slimnīcā Rīgā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD saņēmis 1431 izsaukumu, no kuriem 220 gadījumos cilvēki guvuši dažādas traumas.

Reklāma

Citi lasītāji iesaka


Šeit tiek apkopotas TVNET ziņas, kuras lasītāji visvairāk ir pārpublicējuši portālā draugiem.lv un facebook.com. Autorizējieties facebook un draugiem, lai redzētu, kas interesē Jūsu draugus.

Reklāma

Satiksmes informācija

  • 2014. g. 23. septembrī 12:12 - RT @Sat_Min: @Brivibas36 ļauj pirkt nek.īpaš.Veselavas pagastā ceļa P30 posma @LVceli rekonstrukcijas projekta īstenošanai http://t.co/FlrC…
  • 2014. g. 23. septembrī 10:48 - Autovadītājs ziņo, ka ir slidens ceļš, izlijusi eļļa vai kas cits, sākot no Rīgas HES Salaspils virzienā. Brauciet uzmanīgi!
  • 2014. g. 23. septembrī 09:41 - "RŪ" no 10:30 strādās arī- Siguldas pr. x Gatartas, Bergenas x Siguldas pr., Vecmīlgrāvja 5.līnija 29 pret Melīdas 8 un Punduru x Sniedzes.

Kļūsti par reportieri