Latgalē vieglā automašīna saduras ar alni

 

Aizvadītajā diennaktī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) saņēmis izsaukumu uz negadījumu Latgalē, kur vieglā automašīna bija sadūrusies ar alni.

Negadījumā grieztas brūces un acs traumu guvis 38 gadus vecs vīrietis, kurš nogādāts slimnīcā, aģentūru LETA informēja NMPD pārstāve Ilze Bukša.

Vidzemē kājas traumu guvis 11 gadus vecs zēns, kuru notriekusi automašīna. Cietušais nogādāts slimnīcā. Tāpat Vidzemē kautiņā, kurā, iespējams, izmantots stienis vai nūja, galvas traumu guvis 28 gadus vecs vīrietis. Cietušais nogādāts slimnīcā Rīgā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD saņēmis 1431 izsaukumu, no kuriem 220 gadījumos cilvēki guvuši dažādas traumas.

Reklāma

Seko mums Facebook lapā

http://akcijugrozs.lv/
-24%
http://akcijugrozs.lv/
Rakveres cīsiņi "XL", 900g, Rīgas Miesnieks
4.88 €
3.69 €
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 1000 EUR
Māja
Māja, Rīga, 330000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Jūrmala, 650000 EUR

Reklāma


Satiksmes informācija

  • Pirms 27 min - Pavasarī atkūstot, grants ceļi ir grūti izbraucami un kādu laiku nesakārtojami, t.sk. arī tie, kuros rudenī ir veikti sakārtošanas darbi.
  • Pirms 56 min - Pārmitrinātās segas konstrukcijas dēļ grants ceļus pašreiz nav iespējams kvalitatīvi greiderēt vai labot radušās bedres un iesēdumus.
  • Pirms 1 stundas un 29 min - Strauji kūstot, gaisa temperat. svārstoties ap nulli un līstot, grants seguma ceļu konstrukcija vietām ir pārmitrināta, vietām vēl sasalusi.

Kļūsti par reportieri