Mārupē uz gājēju pārejas uzbrauc sievietei un aizēg

 

Mārupē piektdien kāds autovadītājs uz gājēju pārejas uzbraucis sievietei un notikuma vietas aizbraucis.

Valsts policijā informēja, ka negadījumā cietusi 1947.gadā dzimusi sieviete. Autovadītāja personība pagaidām nav noskaidrota.

Savukārt Tārgales pagastā uz Ventspils-Kolkas ceļa noticis negadījums, automašīnai saduroties ar meža dzīvnieku, kā rezultātā auto nobraucis no ceļa un apgāzies. Negadījumā cietusi 1987.gadā dzimusi sieviete.

Rēzeknes novada Rikavā 1984.gadā dzimis vīrietis, braucot ar skūteri, nav ticis galā ar stūres vadību un apgāzies. Viņš nogādāts slimnīcā.

Reklāma

Pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēti 42 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši pieci cilvēki.

Reibumā braucam pieķerti 28 transportlīdzekļu vadītāji, tostarp 17 velosipēdu un mopēdu vadītāji.


Citi lasītāji iesaka


Šeit tiek apkopotas TVNET ziņas, kuras lasītāji visvairāk ir pārpublicējuši portālā draugiem.lv un facebook.com. Autorizējieties facebook un draugiem, lai redzētu, kas interesē Jūsu draugus.

Reklāma

Satiksmes informācija

  • 2014. g. 24. jūlijā 14:45 - Gaujas ielā pretī iebrauktuvei uz 2.Meža kapiem bedre, līdz avārijas situācijas novēršanai, esiet uzmanīgi!
  • 2014. g. 24. jūlijā 13:37 - Uz Tallinas šos. Gaujas tilta pie Ādažiem noticis CSNg. Līdz negadījuma seku novēršanai satiksme notiek pa vienu joslu.
  • 2014. g. 24. jūlijā 10:03 - " RŪ" veiks rakšanas darbus Vējavas pie Braslas 51A, Brīvības 43, Airu 79, 99, Reņģes 2,4, Buļļu 20, Stūres 4. Darbi tiks veikti brauktuvē.

Kļūsti par reportieri