Mārupē uz gājēju pārejas uzbrauc sievietei un aizēg

 

Mārupē piektdien kāds autovadītājs uz gājēju pārejas uzbraucis sievietei un notikuma vietas aizbraucis.

Valsts policijā informēja, ka negadījumā cietusi 1947.gadā dzimusi sieviete. Autovadītāja personība pagaidām nav noskaidrota.

Savukārt Tārgales pagastā uz Ventspils-Kolkas ceļa noticis negadījums, automašīnai saduroties ar meža dzīvnieku, kā rezultātā auto nobraucis no ceļa un apgāzies. Negadījumā cietusi 1987.gadā dzimusi sieviete.

Rēzeknes novada Rikavā 1984.gadā dzimis vīrietis, braucot ar skūteri, nav ticis galā ar stūres vadību un apgāzies. Viņš nogādāts slimnīcā.

Reklāma

Pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēti 42 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši pieci cilvēki.

Reibumā braucam pieķerti 28 transportlīdzekļu vadītāji, tostarp 17 velosipēdu un mopēdu vadītāji.


Citi lasītāji iesaka


Šeit tiek apkopotas TVNET ziņas, kuras lasītāji visvairāk ir pārpublicējuši portālā draugiem.lv un facebook.com. Autorizējieties facebook un draugiem, lai redzētu, kas interesē Jūsu draugus.

Reklāma

Satiksmes informācija

  • 2014. g. 1. augustā 16:48 - @kastasir Labdien! Ir noslēgts līgums par remontdarbiem (A9 38,7 km) un darbi tiks uzsākti jau šajā būvniecības sezonā.
  • 2014. g. 1. augustā 15:48 - @Rudziits @marisjonovs @nilushakov mēs ne tikai ar kājām, automašīnām, bet arī ar velosipēdiem apbraukājam/izstaigājam!
  • 2014. g. 1. augustā 15:47 - @Rudziits @marisjonovs @nilushakov @edgarkalnins netika veikta seguma rekonstrukcija,kas sevī ietver PAZEMES KOMuNIKĀCIJU izbūvi vai labošan

Kļūsti par reportieri