Mārupē uz gājēju pārejas uzbrauc sievietei un aizēg

 

Mārupē piektdien kāds autovadītājs uz gājēju pārejas uzbraucis sievietei un notikuma vietas aizbraucis.

Valsts policijā informēja, ka negadījumā cietusi 1947.gadā dzimusi sieviete. Autovadītāja personība pagaidām nav noskaidrota.

Savukārt Tārgales pagastā uz Ventspils-Kolkas ceļa noticis negadījums, automašīnai saduroties ar meža dzīvnieku, kā rezultātā auto nobraucis no ceļa un apgāzies. Negadījumā cietusi 1987.gadā dzimusi sieviete.

Rēzeknes novada Rikavā 1984.gadā dzimis vīrietis, braucot ar skūteri, nav ticis galā ar stūres vadību un apgāzies. Viņš nogādāts slimnīcā.

Reklāma

Pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēti 42 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši pieci cilvēki.

Reibumā braucam pieķerti 28 transportlīdzekļu vadītāji, tostarp 17 velosipēdu un mopēdu vadītāji.


Citi lasītāji iesaka


Šeit tiek apkopotas TVNET ziņas, kuras lasītāji visvairāk ir pārpublicējuši portālā draugiem.lv un facebook.com. Autorizējieties facebook un draugiem, lai redzētu, kas interesē Jūsu draugus.

Reklāma

Satiksmes informācija

  • 2014. g. 29. augustā 12:39 - RT @RallyKurzeme: Lai izvairītos no sastrēgumiem remontdarbu dēļ, kas notiek uz A9 šosejas, aicinām doties uz Liepāju caur Aizputi. http://…
  • 2014. g. 29. augustā 12:39 - RT @RallyKurzeme: In order to avoid jam on A9 highway due to road repairs, we suggest to go to Liepaja through Aizpute. http://t.co/SC7TZ66…
  • 2014. g. 29. augustā 10:39 - RT @RietumuRadio: @RallyKurzeme norises laikā tiks slēgta satiksme atsevišķos reģionālo un vietējo autoceļu posmos. Plašāk - ziņās 11:00.

Kļūsti par reportieri