Mārupē uz gājēju pārejas uzbrauc sievietei un aizēg

 

Mārupē piektdien kāds autovadītājs uz gājēju pārejas uzbraucis sievietei un notikuma vietas aizbraucis.

Valsts policijā informēja, ka negadījumā cietusi 1947.gadā dzimusi sieviete. Autovadītāja personība pagaidām nav noskaidrota.

Savukārt Tārgales pagastā uz Ventspils-Kolkas ceļa noticis negadījums, automašīnai saduroties ar meža dzīvnieku, kā rezultātā auto nobraucis no ceļa un apgāzies. Negadījumā cietusi 1987.gadā dzimusi sieviete.

Rēzeknes novada Rikavā 1984.gadā dzimis vīrietis, braucot ar skūteri, nav ticis galā ar stūres vadību un apgāzies. Viņš nogādāts slimnīcā.

Reklāma

Pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēti 42 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši pieci cilvēki.

Reibumā braucam pieķerti 28 transportlīdzekļu vadītāji, tostarp 17 velosipēdu un mopēdu vadītāji.

Reklāma: Nosedz neatliekamus izdevumus ar 0% pirmo aizdevumu līdz 250€!


Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Citi lasītāji iesaka


Šeit tiek apkopotas TVNET ziņas, kuras lasītāji visvairāk ir pārpublicējuši portālā draugiem.lv un facebook.com. Autorizējieties facebook un draugiem, lai redzētu, kas interesē Jūsu draugus.

Reklāma

Satiksmes informācija

  • 2014. g. 24. oktobrī 09:32 - " RŪ " veiks rakšanas darbus braucamajā daļā P.Lejiņa 3/7, E.Birznieka - Upīša 11, Ģertrūdes 64, Piebalgas 11, Brīvības X Lielvārdes
  • 2014. g. 24. oktobrī 08:15 - Ģertrūdes aiz Avotu ūdens izplūde, brauktuve apledo. Līdz avārijas seko novēršanai, esiet uzmanīgi!
  • 2014. g. 23. oktobrī 09:37 - "RŪ" veiks rakšanas darbus Zemgaļu x Stāmerienas, Dzērbenes x Brīvības, Kārklu pie Gramzdas 118, Sīpeles starp 18 un 18a un Bauskas x Spārnu

Kļūsti par reportieri