Mārupē uz gājēju pārejas uzbrauc sievietei un aizēg

 

Mārupē piektdien kāds autovadītājs uz gājēju pārejas uzbraucis sievietei un notikuma vietas aizbraucis.

Resursi

Valsts policijā informēja, ka negadījumā cietusi 1947.gadā dzimusi sieviete. Autovadītāja personība pagaidām nav noskaidrota.

Savukārt Tārgales pagastā uz Ventspils-Kolkas ceļa noticis negadījums, automašīnai saduroties ar meža dzīvnieku, kā rezultātā auto nobraucis no ceļa un apgāzies. Negadījumā cietusi 1987.gadā dzimusi sieviete.

Rēzeknes novada Rikavā 1984.gadā dzimis vīrietis, braucot ar skūteri, nav ticis galā ar stūres vadību un apgāzies. Viņš nogādāts slimnīcā.

Reklāma

Pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēti 42 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši pieci cilvēki.

Reibumā braucam pieķerti 28 transportlīdzekļu vadītāji, tostarp 17 velosipēdu un mopēdu vadītāji.


Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Citi lasītāji iesaka


Šeit tiek apkopotas TVNET ziņas, kuras lasītāji visvairāk ir pārpublicējuši portālā draugiem.lv un facebook.com. Autorizējieties facebook un draugiem, lai redzētu, kas interesē Jūsu draugus.

Reklāma

Satiksmes informācija

  • 2015. g. 26. aprīlī 09:39 - " RŪ" veiks rakšanas darbus Gogoļa X Jēzusbaznīcas, Gogoļa X Puškina, Viestura prosp.1, 17, Meža prosp. X Viestura prosp.
  • 2015. g. 25. aprīlī 18:57 - RT @DelfiLV: Foto: Rīgā krāšņi aizvadīts Tvīda brauciens http://t.co/We51h82C9f http://t.co/MwaMay3z5o
  • 2015. g. 25. aprīlī 18:33 - @FFalChrom Iespējams, ka atbildi neesat saņēmuši, ja tā ir sagatavošanas procesā. Jautājiet lūdzu rakstot lvceli@lvceli.lv.

Kļūsti par reportieri