Mārupē uz gājēju pārejas uzbrauc sievietei un aizēg

 

Mārupē piektdien kāds autovadītājs uz gājēju pārejas uzbraucis sievietei un notikuma vietas aizbraucis.

Valsts policijā informēja, ka negadījumā cietusi 1947.gadā dzimusi sieviete. Autovadītāja personība pagaidām nav noskaidrota.

Savukārt Tārgales pagastā uz Ventspils-Kolkas ceļa noticis negadījums, automašīnai saduroties ar meža dzīvnieku, kā rezultātā auto nobraucis no ceļa un apgāzies. Negadījumā cietusi 1987.gadā dzimusi sieviete.

Rēzeknes novada Rikavā 1984.gadā dzimis vīrietis, braucot ar skūteri, nav ticis galā ar stūres vadību un apgāzies. Viņš nogādāts slimnīcā.

Reklāma

Pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēti 42 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši pieci cilvēki.

Reibumā braucam pieķerti 28 transportlīdzekļu vadītāji, tostarp 17 velosipēdu un mopēdu vadītāji.


Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Citi lasītāji iesaka


Šeit tiek apkopotas TVNET ziņas, kuras lasītāji visvairāk ir pārpublicējuši portālā draugiem.lv un facebook.com. Autorizējieties facebook un draugiem, lai redzētu, kas interesē Jūsu draugus.

Reklāma

Satiksmes informācija

  • Pirms 5 stundām un 7 min - RT @Sat_Min: @Brivibas36 ļauj pirkt nek.īpaš.Veselavas pagastā ceļa P30 posma @LVceli rekonstrukcijas projekta īstenošanai http://t.co/FlrC…
  • Pirms 6 stundām un 31 min - Autovadītājs ziņo, ka ir slidens ceļš, izlijusi eļļa vai kas cits, sākot no Rīgas HES Salaspils virzienā. Brauciet uzmanīgi!
  • Pirms 7 stundām un 38 min - "RŪ" no 10:30 strādās arī- Siguldas pr. x Gatartas, Bergenas x Siguldas pr., Vecmīlgrāvja 5.līnija 29 pret Melīdas 8 un Punduru x Sniedzes.

Kļūsti par reportieri