Netālu no Pērnavas avarējis pasažieru autobuss

Autobusa avārija Igaunijā
 

Šo pēcpusdien Igaunijā noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā bija iesaistīts pasažieru autobuss un, saskaņā ar provizoriskām ziņām, tajā cietuši trīs cilvēki.

Šosejas Tallina – Pērnava – Ikla 104. kilometrā šodien notika satiksmes negadījums. Lai izvairītos no sadursmes ar kādu kravas automašīnu, kas bremzējot bija strauji samazinājusi ātrumu, pasažieru autobuss iebrauca pretējā kustības joslā, kur tam pretī šajā brīdī brauca vieglais auto. Lai ar to nesadurtos, autobusa šoferis mēģināja nobraukt uz ceļa apmales, kur autobuss apgāzās.

Provizoriskās ziņas liecina, ka cietuši trīs autobusa pasažieri. Avārijā iesaistītais autobuss neveica ikdienišķu reisu, pārvadājot pasažierus, bet gan bija devies ceļā pēc norīkojuma. Tomēr netiek ziņots, kas to bija izīrējis - tūristu grupa, vai konkrēta firma.

Negadījuma brīdī autobuss bija ceļā no Pērnavas uz Tallinu. Laikraksts «Postimees» vēsta, ka cilvēki, kas tajā atradās, brauca mājās no Latvijas. Avārijās brīdī autobusā atradās apmēram 30 cilvēku.

Reklāma

Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Māja
Māja, Saulkrasti, 92000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 139000 EUR
Māja
Māja, Rīga, 298000 EUR

Reklāma


Satiksmes informācija

  • Pirms 39 min - RT @CSDD_LV: Vai māki parkoties? :) https://t.co/C4ivphSyYp
  • Pirms 40 min - Braucot uz Latvijas IV olimpiādi, jārēķinās ar ceļa remontu; Valmierā var nokļūt ar vilcienu https://t.co/EMApWfBwLr https://t.co/oaFbfcIrjy
  • Pirms 43 min - Autobraucēju brīvdienu ceļvedis JŪLIJAM: https://t.co/px7zulutYb https://t.co/GNutL69CRd

Kļūsti par reportieri