Netālu no Pērnavas avarējis pasažieru autobuss

Autobusa avārija Igaunijā
 

Šo pēcpusdien Igaunijā noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā bija iesaistīts pasažieru autobuss un, saskaņā ar provizoriskām ziņām, tajā cietuši trīs cilvēki.

Šosejas Tallina – Pērnava – Ikla 104. kilometrā šodien notika satiksmes negadījums. Lai izvairītos no sadursmes ar kādu kravas automašīnu, kas bremzējot bija strauji samazinājusi ātrumu, pasažieru autobuss iebrauca pretējā kustības joslā, kur tam pretī šajā brīdī brauca vieglais auto. Lai ar to nesadurtos, autobusa šoferis mēģināja nobraukt uz ceļa apmales, kur autobuss apgāzās.

Provizoriskās ziņas liecina, ka cietuši trīs autobusa pasažieri. Avārijā iesaistītais autobuss neveica ikdienišķu reisu, pārvadājot pasažierus, bet gan bija devies ceļā pēc norīkojuma. Tomēr netiek ziņots, kas to bija izīrējis - tūristu grupa, vai konkrēta firma.

Reklāma

Negadījuma brīdī autobuss bija ceļā no Pērnavas uz Tallinu. Laikraksts «Postimees» vēsta, ka cilvēki, kas tajā atradās, brauca mājās no Latvijas. Avārijās brīdī autobusā atradās apmēram 30 cilvēku.


Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 13000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Jaunmārupe, 83500 EUR
Māja
Māja, Jaunmārupe, 90000 EUR

Satiksmes informācija

  • Pirms 1 stundas un 25 min - Braukšanas apstākļi uz valsts galvenajiem autoceļiem šobrīd ir apmierinoši. Laimīgu ceļu! https://t.co/MjA4NAZOqK
  • Pirms 4 stundām un 2 min - @Gvi79 Paldies!
  • Pirms 4 stundām un 5 min - @Gvi79 Vai varat precizēt kurā posmā manījāt bedres? Informāciju nodosim ceļa uzturētājam.

Kļūsti par reportieri