Netālu no Pērnavas avarējis pasažieru autobuss

Autobusa avārija Igaunijā
 

Šo pēcpusdien Igaunijā noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā bija iesaistīts pasažieru autobuss un, saskaņā ar provizoriskām ziņām, tajā cietuši trīs cilvēki.

Šosejas Tallina – Pērnava – Ikla 104. kilometrā šodien notika satiksmes negadījums. Lai izvairītos no sadursmes ar kādu kravas automašīnu, kas bremzējot bija strauji samazinājusi ātrumu, pasažieru autobuss iebrauca pretējā kustības joslā, kur tam pretī šajā brīdī brauca vieglais auto. Lai ar to nesadurtos, autobusa šoferis mēģināja nobraukt uz ceļa apmales, kur autobuss apgāzās.

Provizoriskās ziņas liecina, ka cietuši trīs autobusa pasažieri. Avārijā iesaistītais autobuss neveica ikdienišķu reisu, pārvadājot pasažierus, bet gan bija devies ceļā pēc norīkojuma. Tomēr netiek ziņots, kas to bija izīrējis - tūristu grupa, vai konkrēta firma.

Negadījuma brīdī autobuss bija ceļā no Pērnavas uz Tallinu. Laikraksts «Postimees» vēsta, ka cilvēki, kas tajā atradās, brauca mājās no Latvijas. Avārijās brīdī autobusā atradās apmēram 30 cilvēku.

Reklāma

Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 190000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 49500 EUR
Māja
Māja, Ķekava, 171000 EUR

Reklāma


Satiksmes informācija

  • Pirms 1 stundas un 19 min - RT @CSDD_LV: Dodies ar auto uz Eiropu?Tad Tev noderēs šī aplikācija.Tur iekļauti būtiskākie ceļu sat.not. https://t.co/2Fw2cKdkRs https://t…
  • Pirms 3 stundām un 8 min - "RŪ" veiks rakšanas darbus Zvejnieku 7
  • Pirms 3 stundām un 58 min - @KasparsLaunerts @CSDD_LV Sveiki! Teorētiski sākuma zīme ir spēkā, tāpēc, lūdzam informēt ceļa pārvaldītāju vai mūs, lai vietu sakārtotu.

Kļūsti par reportieri