Netālu no Pērnavas avarējis pasažieru autobuss

Autobusa avārija Igaunijā
 

Šo pēcpusdien Igaunijā noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā bija iesaistīts pasažieru autobuss un, saskaņā ar provizoriskām ziņām, tajā cietuši trīs cilvēki.

Šosejas Tallina – Pērnava – Ikla 104. kilometrā šodien notika satiksmes negadījums. Lai izvairītos no sadursmes ar kādu kravas automašīnu, kas bremzējot bija strauji samazinājusi ātrumu, pasažieru autobuss iebrauca pretējā kustības joslā, kur tam pretī šajā brīdī brauca vieglais auto. Lai ar to nesadurtos, autobusa šoferis mēģināja nobraukt uz ceļa apmales, kur autobuss apgāzās.

Provizoriskās ziņas liecina, ka cietuši trīs autobusa pasažieri. Avārijā iesaistītais autobuss neveica ikdienišķu reisu, pārvadājot pasažierus, bet gan bija devies ceļā pēc norīkojuma. Tomēr netiek ziņots, kas to bija izīrējis - tūristu grupa, vai konkrēta firma.

Negadījuma brīdī autobuss bija ceļā no Pērnavas uz Tallinu. Laikraksts «Postimees» vēsta, ka cilvēki, kas tajā atradās, brauca mājās no Latvijas. Avārijās brīdī autobusā atradās apmēram 30 cilvēku.

Reklāma

Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Māja
Māja, Kalnciema pag., 75000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 73000 EUR
Māja
Māja, Viesītes pag., 137000 EUR

Reklāma


Satiksmes informācija

  • Pirms 2 stundām - Braukšanas apstākļi šobrīd kopumā ir apmierinoši. Apgrūtināta braukšana ir vietām Rīgas un Liepājas apkārtnē. Brauc… https://t.co/lVURMbYBYN
  • Pirms 3 stundām un 22 min - @Aivarzn jo, iespējams, šķērso ne savā atbildības rajona ielas. Vai - vispirms kaisa sāli, ļauj iedarboties, tad otrreiz braucot šķūrē.
  • Pirms 3 stundām un 34 min - @briedijs protams, ir aprīkotas.

Kļūsti par reportieri