Netālu no Pērnavas avarējis pasažieru autobuss

Autobusa avārija Igaunijā
 

Šo pēcpusdien Igaunijā noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā bija iesaistīts pasažieru autobuss un, saskaņā ar provizoriskām ziņām, tajā cietuši trīs cilvēki.

Šosejas Tallina – Pērnava – Ikla 104. kilometrā šodien notika satiksmes negadījums. Lai izvairītos no sadursmes ar kādu kravas automašīnu, kas bremzējot bija strauji samazinājusi ātrumu, pasažieru autobuss iebrauca pretējā kustības joslā, kur tam pretī šajā brīdī brauca vieglais auto. Lai ar to nesadurtos, autobusa šoferis mēģināja nobraukt uz ceļa apmales, kur autobuss apgāzās.

Provizoriskās ziņas liecina, ka cietuši trīs autobusa pasažieri. Avārijā iesaistītais autobuss neveica ikdienišķu reisu, pārvadājot pasažierus, bet gan bija devies ceļā pēc norīkojuma. Tomēr netiek ziņots, kas to bija izīrējis - tūristu grupa, vai konkrēta firma.

Reklāma

Negadījuma brīdī autobuss bija ceļā no Pērnavas uz Tallinu. Laikraksts «Postimees» vēsta, ka cilvēki, kas tajā atradās, brauca mājās no Latvijas. Avārijās brīdī autobusā atradās apmēram 30 cilvēku.


Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 42000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 123000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 279650 EUR

Satiksmes informācija

  • Pirms 4 stundām un 48 min - @Kaspars_Zn rekonstrukcija notiks vēl 14 objektos, neskaitot Salu tiltu, kā arī vēl luksoforu būvniecības/pārbūves darbi. Informācija sekos.
  • Pirms 5 stundām un 6 min - @Kaspars_Zn 2017.gada kartē ir tikai seguma atjaunošana. Tajā nav atzīmēti posmi, kas tiks rekonstruēti. Piemēram, Salu tilta 2.kārta u.c.
  • Pirms 7 stundām un 31 min - "RŪ" veiks plānotos remontdarbus šodien Martas ielā 5 un Citadeles pret Kronvalda b. 7a uz brauktuves.

Kļūsti par reportieri