Netālu no Pērnavas avarējis pasažieru autobuss

Autobusa avārija Igaunijā
 

Šo pēcpusdien Igaunijā noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā bija iesaistīts pasažieru autobuss un, saskaņā ar provizoriskām ziņām, tajā cietuši trīs cilvēki.

Šosejas Tallina – Pērnava – Ikla 104. kilometrā šodien notika satiksmes negadījums. Lai izvairītos no sadursmes ar kādu kravas automašīnu, kas bremzējot bija strauji samazinājusi ātrumu, pasažieru autobuss iebrauca pretējā kustības joslā, kur tam pretī šajā brīdī brauca vieglais auto. Lai ar to nesadurtos, autobusa šoferis mēģināja nobraukt uz ceļa apmales, kur autobuss apgāzās.

Provizoriskās ziņas liecina, ka cietuši trīs autobusa pasažieri. Avārijā iesaistītais autobuss neveica ikdienišķu reisu, pārvadājot pasažierus, bet gan bija devies ceļā pēc norīkojuma. Tomēr netiek ziņots, kas to bija izīrējis - tūristu grupa, vai konkrēta firma.

Negadījuma brīdī autobuss bija ceļā no Pērnavas uz Tallinu. Laikraksts «Postimees» vēsta, ka cilvēki, kas tajā atradās, brauca mājās no Latvijas. Avārijās brīdī autobusā atradās apmēram 30 cilvēku.

Reklāma

Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Dzīvoklis
Dzīvoklis, Jūrmala, 380000 EUR
Māja
Māja, Ādaži, 180000 EUR
Māja
Māja, Rīga, 100000 EUR

Reklāma


Satiksmes informācija

  • Pirms 1 stundas un 26 min - Saharova - Keldiša noticis ceļu satiksmes negadījums - sasisti luksofori, bojātas drošības barjeras, lauskas un eļļa uz brauktuves.
  • 2016. g. 29. maijā 10:15 - "RŪ" šodien strādās no plkst. 10 30 Skaņu ielā 8 uz brauktuves.
  • 2016. g. 28. maijā 15:52 - Dzelzavas - Vaidavas ielu krustojumā nestrādā luksofors

Kļūsti par reportieri