Komentāri par:
Valsts šogad apmaksās vairāk mākslīgo apaugļošanu, nekā plānots
 
Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. h

  Lai veicas jaunajiem vecākiem un bērniņiem!
  Skumji lasīt komentāros briesmīgus neizglītotu cilvēku murgojumus. Arī ar empātiju un loģisko domāšanu daļai ir smagas problēmas.

  4
 2. I

  Kamēr kritēriju vidū netiks iekļauta arī prasība pirms apaugļošanas abiem normalizēt ķermeņa masu un atmest smēķēšanu (un noturēties vismaz pusgadu), tikmēr šāda te mākslīgās apaugļošanas finansēšana ir noziedzīga, bet ja šos kritērijus ieviesīs, tā būs neētiska naudas izšķērdēšana.

  0
 3. h

  Tu pati sapinies savos apgalvojumos. Nejedzigs komentars

  2
 4. m

  circeni jau nekas cits kā pe. žas un dzemdes neinteresē. pati pat izskatās līdzīga

  1
 5. D

  Berni, kas nakusi pasaule ar MA piepalidzesanu ir ilgi gaiditi, loloti, planoti, izsapnoti, mileti jau tad, kad vien vienus gaidija Tie nav nejausi gadijusies, negribeti, kas 'metajas pa kajam'.

  10
 6. e

  Vai tik nav par maz ieplānots! Der noskaidrot, cik reāli ir ģimenes ar konkrēto problēmu

  1
 7. k

  Nu viena mau ība valda Latvijā atkal nauda tiek blēņām . Atkal kukuļošana ir uzvarējusi - cūku būšana . Lazi dzimst kropļi !!!

  1
 8. a

  Kad tu netiksi pie berniem, vai taviem berniem bus neauglibas problema, jo ta arvien vairak izplatas, tu neteiksi, ka tas ir blenas. Cilveki, kas nav ar to saskarusies, tik ta runa. Kad pasiem ir lielas problemas, tad ta muti nevirina. Skaties, tas viss tev vel prieksa....

  7
 9. P

  Nu šitais vispār ir sviests - riktīgs genocīds pret Latviešu tautu. Nevajag aizmirst, ka bērni izaug, aprecas....dievs pasargi, ka tik ne ar pusbrāli vai pusmāsu...:))

  1
 10. i
  izskatas ka kadam ar to pratu ir pasvaki.... Prātnieks2013. g. 28. augustā 11:02

  Tu esi de*? Kads pusbralis, pusmasa? Ta ir mediciniska manipulacija, kas palidz pariem apiet skerslus. Vairuma gadijumu tiek izmantots abu genetiskais materials un tikai loooti lielu viriesa problemu del tiek piesaistits donors. Tas ir niecigs procents salidzinot ar visam manipulacijam. Par kadiem pusbraliem, pusmasam tu runa?

  8
 11. s

  Nesaprotu, vai tad Latvijā vīriešu trūkst?

  2
 12. t

  Viriesu netrukst, bet viriesu ar augstu spermas raditaju gan ir loti maz. sīkais, iesaku nodot spermogrammu savlaicigi, lai parliecinies kadi ir tavi rezultati, varbut jau laicigi jaiet arsteties.

  7
 13. T

  Glābsim izmirstošos un izbraucošos "latviešus" ar mākslīgo apaugļošanu, nu ja tas nelīdzēs, jāsāk būs nodokļumaksātājus klonēt!

  Valdība...

  4
 14. n

  ja nauda ir - kāpēc ne? Interesanti gada beigās kas tad sanācis - kopā cik iztērēts un cik grūtniecības iestājušās un attīstījušās citādi te visādi cipari vien

  0
 15. .

  un vai tad gada beigās iegūtie dati nebūs dati, tb. cipari? eksperts atradies.

  0
 16. A

  Zini, musdienas viens no lielakajiem neauglibas iemesliem ir viriesu slikta spermas kvalitate. To ietekme loti daudz faktoru. Pat veseligi dzivojosiem viriesiem, kas sporto, nesmeke, alko nelieto, biezi ir slikta sperma. Kapec? Tamdel ka dzivojam laikmeta,kur ir sabojats gaiss, kur partika ir piebazta ar hormoniem un pesticidiem ko mes pat nezinam, tamdel ka jebkurs citigi stradajoss virietis piedzivo stresu un nogurumu, kas dod ieverojamas sekas uz spermu. Ja tiesi stress ir ieverojams kaitelklis. Tatad kadu profilaksi tu iesaki pret stresu? Pamest darbu? Bezdarbniekam ari ir stress. Riebjas sitiem muldetaji, kuri reali neko par to temu nezin, tik muld muldesanas pec.

  9
 17. V

  privātās klīnikas? Kāpēc valsts pati nevar to darīt?

  1
 18. u
  urowindows Vai tās nav2013. g. 27. augustā 22:58

  Kurš tad to darīs? Valdis? Bet Valdim nav sēklas.

  0
 19. w
  wer Vai tās nav2013. g. 27. augustā 23:22

  Tas butu loti labi, ja valsts to daritu, bet redzot cik sausmiga limeni sobrid ir valsts medicina, valstij lidz MA ir tik pat talu ka lidz menesim. Tamdel vismaz ir labi, ka mums ir privatklinikas un serviss tajas ir tiesam augsts, loti augsts salidzinot ar valsts medicinu.

  5
 20. S

  Kaut izdotos kādu ģimeni padarīt laimīgu!!!! Man nav žēl samaksāto nodokļu:)

  15
 21. n

  100%

  7
 22. c

  Man ir psiholoģiska problēma ar sievietēm. Varbūt valsts var apmaksāt man mauķeles, citādi es nojūgšos.

  9
 23. N
  Nosutijums cunt riot2013. g. 28. augustā 15:20

  Psiho maja var sanemt konsultaciju par brivu.Laimigu tacinu.

  2
 24. e

  simpātiskās varu apaugļot :)

  5
 25. G
  Gaidi ar maisu es2013. g. 27. augustā 23:21

  DOmaa kada tevi gribees un bernam tavus geeenus???? Visdrizak ka paliksi beshaaa.

  5
 26. z

  Citas valstis dara tā, lai mazāk būtu neauglīgo ģimeņu (izglītošana un profilakse) - nodokļu maksātājiem esot lētāk!

  3
 27. A

  Zini, musdienas viens no lielakajiem neauglibas iemesliem ir viriesu slikta spermas kvalitate. To ietekme loti daudz faktoru. Pat veseligi dzivojosiem viriesiem, kas sporto, nesmeke, alko nelieto, biezi ir slikta sperma. Kapec? Tamdel ka dzivojam laikmeta,kur ir sabojats gaiss, kur partika ir piebazta ar hormoniem un pesticidiem ko mes pat nezinam, tamdel ka jebkurs citigi stradajoss virietis piedzivo stresu un nogurumu, kas dod ieverojamas sekas uz spermu. Ja tiesi stress ir ieverojams kaitelklis. Tatad kadu profilaksi tu iesaki pret stresu? Pamest darbu? Bezdarbniekam ari ir stress. Riebjas sitiem muldetaji, kuri reali neko par to temu nezin, tik muld muldesanas pec.

  5
 28. T

  circieni arī vajag apaugļot mākslīgi .:)))

  2
 29. !

  piespiedu kaartaa ;(

  2
 30. f

  A kur to isdzimteni liks ?

  1
 31. E

  Vispirms nodrošiniet iespēju izdzīvot jau piedzimušajiem bērniņiem un tikai pēc tam tērējiet naudu mākslīgajai apsēklošanai...

  11
 32. e
  ed , tev ar galvu slikti ? Eds2013. g. 27. augustā 20:16

  uz mākslīgo apaugļošanu taču neiet tas , kas nevar atļautie bērnu .
  tas taču pat tik aprobežotam cirvim , kā tev , būtu jāsaprot

  16
 33. E

  Protams, protams - Lai iet kurš grib. Tikai PAR SAVU NAUDU! Neatņemiet valsts (manu) naudu jau dzimušo bērnu izdzīvošanai...

  10
 34. t

  Eds tad tu beidzot ari visur ej par savu naudu, Kad tev vajadzes sirds operaciju vai kadu citu augsta limena iejauksanos, tu nemaz neiedomajies pretendet uz valsts apmaksu. Davai kraj naudu, lai vari samaksat. Tu jau tikai proti muti brukket. MA ir tada pati mediciniska manipulacija, ka zarnas izgriesana. Par ko tad sie pari ir sliktaki un nevar sanemt valsts palidzibu.
  Tatad sac krat naudinu operacijai, kuru gan jau ka dzives laika tev vajadzes.

  21
 35. a

  1586.28*55:16=5452.84

  2
 36. k
  kkk tai pārgudrajai Ievai 2013. g. 27. augustā 18:25

  Ko Tu tur muldi. Pārgudrā atradusies. Tu katra pāra dzīvesveidu zini, ka tā runā?

  10
 37. I
  Ieva kkk tai pārgudrajai Ievai2013. g. 28. augustā 11:23

  Fakti ir apkopoti, kas liecina, piemēram, to, ka resnajām (vai resnajiem) nemaz nevajag visu speķi nomest, pietiek pat tikai ar pieciem-desmit kg, lai beidzot sanāktu. Par smēķētājiem vispār nav ko runāt - brīnums ir tas, ka viņiem viss sanāk, nevis otrādi.

  0
 38. M
  Muld ka pa češu kkk tai pārgudrajai Ievai2013. g. 28. augustā 15:23

  Ieva, tu reali blefo. Ka tu teici resnaas ir maza maza dalina no sievietem/pariem, kam ir problema. Vairumam faktors ir vai nu slikta spermograma, vai PCO vai problemas ar olvadiem, endometrioze utt. Nekadu petijumu tev nav, tu tika muldi un muldi.

  3

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi