Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies angļu val.), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Sīkdatnes mūsu vietā un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem var pārvaldīt arī mūsu sadarbības partneri (trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Analytics). Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi šeit

Kas dara seksu garlaicīgu - stāsta VIŅI!

Foto: depositphotos.com

Kas tikai mūsu intīmo dzīvi nespēj padarīt krāsainu – skaista veļa, erotiska rakstura filmas, sveces un vēl, un vēl, un vēl... Tomēr der atcerēties, ka tikpat daudz ir arī tādu lietu, kas mīlēšanos vīrieša acīs var padarīt par visai garlaicīgu procesu! Kas tās ir – domās dalās stiprais dzimums!

Andrejs (31). Priekš manis garlaicīgs sekss būtu, ja tas vienmēr notiktu vienā konkrētā vietā. Man patīk riskēt un izmēģināt ko jaunu. Tā tas ir visās dzīves jomās – arī seksā. Sekss, kurš katru reizi notiek guļamistabas gultā un nekur citur, man ātri vien apniktu.

Jānis (24). Ir daudz interesantu seksa pozu, tādēļ man būtu garlaicīgi to katru reizi darīt vienā konkrētā veidā. Katram jau ir kāda sava ērtākā un iecienītākā, tomēr laiku pa laikam gribas izmēģināt ko jaunu vai atkārtot sen nelietotu vingrinājumu.

Juris (45). Garlaicīgi būtu, ja seksa nebūtu. Pēc gadiem reti gribas jaunus eksperimentus. Drīzāk novērtēju, ka man intīma rakstura attiecības ir ar vienu konkrētu cilvēku, kuru esmu labi iepazinis un mīlu.

Valters (37). Manai draudzenei ir niķis vakaros par kaut ko sadusmoties. Tad, kad gribu pamīlēties, viņa citreiz to dara aiz dusmām. Tad sekss nepavisam nav tāds, kā gribētos. Mēs to saucam par dusmīgo seksu, bet tas ir arī diezgan garlaicīgs, jo nav ne īsta mīļuma, ne siltas tuvības.

Kārlis (41). Man noteikti sāktu palikt garlaicīgi, ja mīļotā sieviete par sevi vairs nerūpētos. Skaisti mati, smaržīga āda, jauns apakšveļas komplets – tas viss seksam piešķir īpašas sajūtas. Ja tas izzūd, tad sekss paliek tikai fizisks kontakts.

Matīss (21). Man patīk ātrs sekss, bet, ja tas kļūst par normu, tad noteikti sāktu palikt garlaicīgi. Gribas ik pa laikam tomēr pamīlēties arī ilgāk par desmit minūtēm.

Rihards (25). Garlaicīgs sekss būtu tad, ja tas tiktu darīts tikai vakaros. Mīlēties no rītiem vai darba dienas vidū cilvēkam nāk tikai par labu. Turklāt vakaros bieži vien ir pārāk liels nogurums, tādēļ arī pa dienu ir vērts savu enerģiju izmantot lietderīgi.

Kristaps (49). Noskaņai ir ļoti liela nozīme. Protams, ne katru reizi, tomēr laiku pa laikam nepieciešams savai sievai uzburt īpaši romantiski vidi. Man noteikti paliktu garlaicīgi, ja sekss vienmēr būtu vienā un tajā pašā telpā, gultā un labākajā gadījumā ar ieslēgtu naktslampiņu. Pārmaiņas pēc tas var notikt arī ar svecēm izgaismotā viesistabā uz mīksta paklāja!

Markuss (23). Ir reizes, kad draudzene grib to ātrāk izdarīt, lai ir miers un var iet gulēt. Man tas ļoti nepatīk. Bet šādās reizēs mums izpaliek pieskārieni. Zinu, ka viņai tie patīk, bet arī mani uzbudina lēni pieskārieni. Bez tiem seksu ir grūti pat iztēloties. Sekss bez glāstiem viennozīmīgi ir garlaicīgs.

Juris (40). Nevaru ciest, ja seksa laikā tiek daudz runāts. Kāpēc vispār tā laikā ir jārunā? Tādā veidā tiek novērsta uzmanība no baudas, un tas visu pasākumu padara garlaicīgu. Vairāk ir jādara un mazāk jādomā, jārunā.

Krists (29). Priekš manis to, vai sekss būs garlaicīgs, nosaka meitenes garstāvoklis. Ja viņa ir nogurusi vai bēdīga, tad nekāds labais sekss nevar iznākt. Pozitīvs noskaņojums noved pie patīkama seksa.

Māris (30). Mums ar draudzeni laiku pa laikam patīk seksa laikā izmantot lomu spēles. Tas nav bieži, bet tās reizes ir pilnīgi atšķirīgas no ikdienas seksa. Manuprāt, to vajadzētu izmēģināt katram pārim, kaut vienu reizi! Tas visu pāra intīmo dzīvi padara daudz krāsainaku!

3 Komentāri