Komentāri par:
Kas dara seksu garlaicīgu - stāsta VIŅI!
 
Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. A

  Lai kas tur būtu rakstīts, viss ir taisnība - sekss ir dzīves pamats, un, kamēr vēl vari to darīt, tu esi dzīvs, bet, ja vairs nevari - tad kālab vēl eksistēt? Ceru vēl kādus pāris desmit gadus nodzīvot, nevis eksistēt (man jau 70).

  6
 2. S

  Ialasīju līdz pusei un palika garlaicīgi. Piekrītu VAR REDZĒT - viss safabricēts pie datora. Tiešām TVNET tik zemu vērtē savu lasītāju?
  Visas standarta frāzes, tak vismaz varējāt kaut ko asprātīgu izdomāt. Izskatās, ka rakstītāja dzīvo bez seksa....

  24
 3. V

  Smuks raksts, cik ilgi fantazēji to tekstu? Kaut kā baigi līdzīģs rokraksts visiem... bet tā jau laikam sakritība, diezvai kāda muļķe būtu sacerējusi šo rakstu un gājusi pa ielu prasījusi randomā svešiem večiem? Vieglāk un ātrāk butu sacerēt visu pie datora... bet tvnet jau visas strādīgas, šaubos ka tā darītu :DDD

  20

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi