Komentāri par:
Salabot vai izmest – kā rīkoties, ja attiecībās iezogas krīze?
 
Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. Jāskatās, kāds konkrēti ir tavs partneris, ja visu laiku velk uz agresiju, naidu, ir ar pūļa orientāciju, ir izmantotājs, tad protams - izmest.

  2
 2. Nesaprotu, kādēl vajadzīgi divi portāli ar gandrīz identiskiem rakstiem(TVNet-Egoiste un Apollo-Sieviete)?

  2
 3. Ai, liecies taču mierā, te nu tehnoloģijas galīgi "nepričom". Saulainajos deviņdesmitajos situācija ne pa piecām kapeikām nebija labāka, jā kāds manas paaudzes vecūksnis mēģina apgalvot pretējo, sūtiet pa taisno d...
  Bet mēģinājums salīmēt saplīsušas attiecības ir tikai veltīga laika zaudēšana (sasniedzot zināmus gadus apzinies laika vērtību), kā arī lieka nervu šķiešana. Varu teikt no savas negatīvās pieredzes. Protams, vēl bezjēdzīgāk šķiroties sākt cīnīties par kaut ko tik nejēdzīgu kā manta. Nospļauties, aplaizīt rētas un prom.

  16
 4. iconAnita Vītoliņa dzimmijs132017. g. 30. aprīlī 19:32

  Ja mēģina ne salīmēt,bet veidot labākas attiecības ar otru cilvēku, tā nav veltīga laika šķiešana. Ja būsi tas pats, tad nākamās attiecībās viss notiks pēc vecā scenārija.

  1

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi