Sestdiena, 23. jūnijā Vārda dienas: Līga
Komentāri
Autorizējies šeit:
A
Amadejs
7 jūnijā, 19:06
Raksts nav slikts ir daļēja taisnība, taču var būt arī tā ka attiecības ir tikai tāpēc lai nebūtu viens.Atrast īsto ar kuru gribas būt kopā uz mūžu nav viegli, bet kamēr to atrod arī ir jādzīvo, tāpēc ir šadi projekti.Bez mīlēstības attiecības nevar būt ilgstošas, un lai nebūtu jāizskaidrojas, vīrietis pazūd.Kad atradīs īsto tas būs uz mūžu.Bet pieļauju, ka ir cilvēki kuriem īstu jūtu tā arī nebūs..varbūt tās viņam nav vajadzīgas.
I
Ilze
23 maijā, 18:05
Ja sieviete pati atļauj sevi izmantot,tad protams,ka sāp sirsniņa.Un ,ja nu vēl kāds sociopāts gadās,tad no purva grūti tikt ārā.
K
Karamele
21 maijā, 16:05
Man liekas, ka daudzi vīrieši nemāk novērtēt to, kas viņiem ir blakus. Dzīvē viss ir kārtībā, arī veselība un darbs ir, kašķu nav. Bet kaut kas tiem vīriešiem trūkst, ko viņi cer, ka atradīs pie nākamās meitenes, jo tā taču ir kas svaigs, neiepazīts, bet tas kaut kas neatnāk, jo vīrietim pat pašam ar sevi nav interesanti. Saka, ka patīk dabīgās, bet paši pavelkas uz sakrāsotajām ar pieliekamiem matiem un nagiem. Skatās uz tādām, kam trenēts ķermenis vai lielas krūtis, bet paši nesporto. Lai diviem būtu ilgi interesanti kopā un vairotos mīlestība, ir pašiem jābūt interesantiem un jāprot mīlēt. Ja tu esi kādu reiz iemīlējis, tad jau tu atradi viņā ko tādu, ko neatradi citās. Mīlestība nenozīmē pakaļ skriet un tikai iekārot, ir jāmāk interesēties par otru, citiem un pasauli. Nekas nenotiks tikai no tā, ka otrs daudz ko dara. Kļūsti interesants arī pats sev :)
A
Anita
19 maijā, 05:05
Labs raksts. Pateikts tā, kā tas patiešām arī ir. Dzīvē gadās visādi - pilnīgi negaidot atnāk liktenīgās attiecības. Ir jābūt drosmei un pārliecībai, lai atteiktos no ierastās, komfortablās dzīves un esošajām attiecībām, kurās šķietami viss ir kārtībā. Var kādu laiku sevi mierināt, ka varbūt tikai rozā brilles vai mirkļa aizraušanās, gan jau pāries - bet nepāriet. No liktenīgām attiecībām izvairīties nevar.
I
Inese
18 maijā, 18:05
Skaisti salikti pa plauktiņiem visi punktiņi uz -i-,un visi punktiņi zem -? -Labprāt patērzētu pie kafijas tases ar šo Aleksandru,kurš spējis tik veiksmīgi lietas nosaukt īstos vārdos, apgaismot un noraut no acīm to rožaini mistisko pleverīnu...
A
Aha
18 maijā, 14:05
Puika no koka nokritis - jau entos gadus ir tautas atziņa: jo biežāk cilvēks maina mašīnas, jo biežāk arī maina partnerus. Pie tam tuvu ne visi maina telefonus, sadzīves tehniku un gadžetus ik pa pāris gadiem. Sanāk, ka to dara tie kas iet pie psihoterapeitiem.
E
es
18 maijā, 14:05
tāds neko raksts... taisnība... lietas pareizi definētas un īstajos vārdos nosauktas...
H
Harmenss
18 maijā, 07:05
nu ļoooti sakarīgs raksts, paldies .
© TVNET. Visas tiesības paturētas