Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Briedis: vispirms jādzīvo sev, pēc tam - bērniem. Mēs dzīvojam otrādi

Mairis Briedis | Foto: Ieva Čīka / LETA

Pasaules čempions boksā Mairis Briedis, pretēji dzelzs vīra spēkam boksa ringā, sarunās par savu ģimeni ir maigs un emocionāls. Uz jautājumu, vai bieži sanāk kā sievu palutināt un pabūt divatā, Mairis intervijā izdevumā «OK» atzīst: «Jā, bet baigi reti. Noteikti vajadzētu biežāk. Neatceros, kurš to teicis - ka vispirms jādzīvo sev, pēc tam - bērniem. Mēs dzīvojam otrādi...»

«Brendanam tagad ir astoņi, Rafaelam - trīs. Mājās jau visas mantas ir zināmas, bērniem gribas ārā. Viņiem ir riteņi, viņi grib uz parkiem, viņiem vajag darboties un tusēties. Mazais ir baigais bosiks, arī vecākajam iedod riepā. Vecākais pret viņu ir saudzīgs, bet, ja mazais viņu pārāk ilgi moka, uzšauj tā, ka šis aizripo. Neraugoties uz to, Rafaels vienmēr ir gatavs turpināt cīņu. Ar mani cīnās abi divi. Pagaidām, kamēr viņi vēl ir mazi, tieku galā. Vēlāk redzēs,» par saviem zēniem ar mīlestību intervijā «OK» runā Mairis Briedis.

Tāpat kā visiem vecākiem, arī Briežu ģimenē ir kāda problēma: «Baigā problēma ir tā, ka vecākajam iedevām mobilo. Tagad cenšamies ierobežot, jo tā ir nenormāla atkarība, gandrīz kā narkotikas. Man pašam ar to nākas cīnīties.»

Kā ar pielūdzējām? «Visi taču zina, ka man ir sieva un bērni. Bet, pirms biju atradis sievu, man vēl nebija tāda statusa. Šo ceļu esmu gājis kopā ar sievu, tas ir ari viņas nopelns. Būt kopā ar bērniem nemaz nav tik viegli - to saprot, kad pats ar viņiem pasēž.»

Vairāk lasi pēdējā izdevumā «OK»!

Motopeles👽 motomice#bike #summer #love

A post shared by Mairis Briedis (@mairisbriedis) on

Our great vacation is over and I am coming back to get ready for the next goal😉

A post shared by Mairis Briedis (@mairisbriedis) on

1 Komentārs