Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies angļu val.), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Sīkdatnes mūsu vietā un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem var pārvaldīt arī mūsu sadarbības partneri (trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Analytics). Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi šeit

Vīra milzu apsveikums 7000 eiro vērtībā rada pārdomu vētru sociālajos tīklos

Foto: sociālie tīkli

Jau kādu laiku Vecrīgas Līvu laukuma garāmgājējus uzrunājis kāds interesants 13 x 13 metru liels plakāts, kas izrādās nevis reklāmas materiāls, bet privātpersonas pārsteigums savai mīļotajai sievietei.

Uz lielformāta apsveikuma rakstīti ierasti apsveikuma vārdi dzimšanas dienā: «Liza, daudz laimes dzimšanas dienā! Es Tevi mīlu! Tavs vīrs!» Interesanti, ka klients vēlējies, lai šo vēstījumu izlasa divās valodās: latviski un krieviski.

«JCDecaux» reklāmas aģentūras vadītāja apstiprina, ka lielo plakātu ar apsveikumu pasūtīja kāds kungs no Krievijas, kurš šādā veidā vēlējās paust savas jūtas. Reklāmas laukums Vecrīgā un kolonnas Merķeļa ielā izvēlētas, jo tas ir maršruts, pa kuru apsveiktā sieviete pārvietojas. Aģentūras vadītāja norāda, ka apsveikuma pasūtītājs ar iznākumu ir apmierināts, raksta skaties.lv.

Iepazīstoties ar «JCDecaux» reklāmas izcenojumiem, aptuvenas lielā plakāta un 10 gaismas kolonnu izmaksas varētu būt ap 7000 līdz 8000 eiro nedēļā, novērojis skaties.lv.
3 Komentāri