Trešdiena, 18. jūlijā Vārda dienas: Digna Jautrīte Kamila Sāra
Komentāri
Autorizējies šeit:
Roberta52044292
11 oktobrī, 20:10
JA IZDOMĀ STĀSTIŅUS, TAD TOMĒR VAJADZĒTU PACENSTIES fantazēt ticamāk :). Tad kad mūsu valstī jau bija krīzes centri, meitenes vidusskolas pēdējā klasē nemācījās 16 gadu vecumā. 16 gados meitene mācījās pirmajā vidusskolas klasē - t.i. 10.klasē, bet 12. klasē meitenēm parasti ir 19 gadi
Asja Maršale
11 oktobrī, 08:10
Manuprāt vaina mekl';ejama ģimenē un attiecībās ar vecākiem. Nu kā var māte nezināt,kas meitiņai uz sirds,ja sāk satikties ar vīrieti. Tātad-attiecības nav balstītas uz sapratni un atklātību,ja ko tādu var noslēpt. Es savu meitu atbalstītu,lai kā tur kļūdijies,jo 10 gadus vecāks vīrietis ir jau ar pieredzi un māk''skalot smadzenes'' meitenēm,ka viss būs labi,ka viņš zina ko dara utt.Meitenes ar rozā brillēm akli tic un notiek tas,kas jau notiek bieži-ir bēbis,ir asaras un ir domas par pašnāvību.Pēc pieredzes saku.Meitenes negrib būt attiecībās tās sliktās un nedot to,ko mīļotais lūdz.
Zane Zeltina
11 oktobrī, 07:10
Pirms desmit gadiem-vidusskolas pēdēja klase, 16 gadi.!!-man vienīgajai liekas ka šis stāst ir krietni senāks.Jo es esmu skolu beigusi pirms 10 gadiem skolu.un pēdējā vidusskolas klasē man nebija 16, bet 18.
Ritvars Stilve
11 oktobrī, 06:10
Tikai nevajag stāstīt paskas ka meitene nezināja kadas var būt sekas ja paplētīs kājas 10 gadus vecākam vīrietim. Tā jau ir ka "gribēšana" vienmēr grib skriet pa priekšu veselajam saprātam. Pirms ļauj lai viņš "ieiet tevī" vajag padomāt ar ko tas var beigties? Ir taču simtiem metodes kā izbēgt no grūtniecības un nav ko vainot sabiedrību vai kādu citu ja nespēj savaldīt savu "švilpi".
Guntis Pauliņš (:D)
11 oktobrī, 06:10
nav jau karš, ka tai būtu jābūt traģēdijai. vnk sabiedrība attiecas debili. ja agrāk ģimenēs bija ap 10 bērni, tad vienam nevajadzētu būt traģēdijai.
Diana Mikelsone
11 oktobrī, 05:10
Skaidrs,ka sabiedriba nav gatava atbalstit ne jauno meiteni ,kuru izmantojis virietis ,kas tad tas par materialo pabalstu vientulai matei? Un nosodosa sabiedriba ,kura vel neko nav iemacijusies,tikpat veca ka vecmaminas jeb kaimintantes ,kuras nosoda ,lai gan pasas bijusas visadas ...
© TVNET. Visas tiesības paturētas