Puisis

2009. g. 28. maijā 22:11

Dāvana meitenei

Īsti nevaru izdomāt, ko, lai meitenei uzdāvina dzimšnas dienā, viņai paliek 21, iepazinušies esam salīdzinoši nesen. Nu jā, naudas ar man nav īpaši daudz :)
Paldies, par ieteikumiem!

asara 24

2009. g. 28. maijā 23:42

(*mīlestību*)

Dindo

2009. g. 29. maijā 09:10

Es uzskatu, ka galvenais ir - puķes. ;0) Pie tam, ja salīdzinoši nesen tik iepazināties, nevajag pārspīlēt ar dāvanām ;0)

Ilze

2009. g. 29. maijā 10:20

Uzdāvini, kautko izsmalcinātu, sievietēm patīk visādas lietas, piemēram zelta ķēdīti ar zelta auskariņiem un lielu rožu pušķi, es domāju viņai patiks.

Dainis

2009. g. 29. maijā 10:22

Jā, Ilze un Tev tā neliekas dārga dāvana, ja puisis teica, ka viņam nav īpaši daudz naudas.

mojen

2009. g. 29. maijā 10:39

ziedi, vecais, ziedi - tā ir parole.
Tagad pat normālu ceriņu zaru var noraut un aizstiept.
Bet vislabāk kaimiņu sētā saplūkt kādus svaigus ziedus. Un būs OK.
Ar ķēdi meiteni varēsi aplaimot, kad būs jau pāris gadi pavadīti (ja būs).

t

2009. g. 29. maijā 10:41

ja ir mazāk naudiņas, tad varbūt var tā -
tu uzdāvini viņai puķes - tagad taču ir pats skaistākais maijpuķīšu un neaizmirstlīšu laiks - nopērc kādus 3,4 maijpuķīšu pušķus un 2 neaizmirstulīšu un pats vai palūdz pārdevējam lai uztaisa vienu lielu
debešķīgi skaisti un smaržīgi :)
vai - uzaicini viņu piknikā. pat ja tev nav auto, iesēdieties vilcienā, aizbrauciet kādā zaļā vietiņā.
paņem omes groziņu (kas ir stilīgi tagad), smukas glāzes, vīnu, kādu sieru, maizīti, kaut ko feinu vēl saldajam
(tikai bez čipsiem:)

Sanita

2009. g. 29. maijā 10:43

lai iet ieskrieties ar visām savām puķēm, dzimšanas dienā ar to ir pa mazs, es katrā ziņā apvainotos un meklētu citu, kurš nav plukata.

fifa

2009. g. 29. maijā 10:45

Ilzes ideja ir laba, es par tādu dāvanu priecātos.
ps ar ziediem tiešām būs par maz, meitene apvainosies, ziedus var dāvināt ikdienā bez jebkāda iemesla, bet dzimšanas dienā vaig kārtīgu dāvanu.

Meitene

2009. g. 29. maijā 11:10

Puisim

Ieraksti disku ar viņas mīļākajām dziesmām un saplūc milzu pušķi kreimeņu!
Lēti un skaisti uz diska uzraksti kaut ko no sirds! ;-)

t

2009. g. 29. maijā 11:26

nu, vēl varētu kaut ko no kosmētikas, kaut dāvanu karti, jo parasti sev nožmiedzas
bet nu, dārgās, līdz līmenim, ka mantas nav pats svarīgākais dzīvē, protams, ir jāizaug

Hilarija

2009. g. 29. maijā 11:43

Uzdāvini kādu skaistu gredzentiņu no zelta, klāt pieliec vēl kādu kosmētikas komplektu un milzīgu puķu grozu. Saproti pats, meitenēm patīk labas dāvanas un ja tu nevari atļauties nopirkt kārtīgu dāvanu, tad nedāvini vispār, jo pašam būs jācieš kauns, kad sieviete ieraudzīs mežmalā sarautus lakstus, tas viņu ļoti aizvainos, jo noteikti domās, redz es neesmu nekā vērta un tas āksts mani uzskata par bezmaksas variantu.

Puisis

2009. g. 29. maijā 11:44

eh, es sapratu, es esmu plukata :D

mužiks

2009. g. 29. maijā 12:32

Ilzes ideja laba.

joke

2009. g. 29. maijā 12:35

Muļķības! Maipuķītes ir kolosāla dāvana. Vēl varētu uzdāvināt aiziešanu uz kino, Alfā esot lētāk nekā Forumā, un arī neesot slikti.
Ieliec kopīgu fotogrāfiju rāmītī un uzdāvini.
Uzraksti dzejoli varbūt?
Aizbrauciet līdz jūrai dz.d. naktī un izderiet pudeli vīna vai šampanieša... ir tik daudz veidu tomēr, kā iepriecināt meiteni. Galvenais ir ROMANTIKA :)

Edgars

2015. g. 17. janvārī 01:55

RE: Dāvana meitenei

Jūs visi esat tādi loši, puķes utt.
Meitenes vajag pārsteigt, un ja tev nav naudas pazūdi vsp. Ej stradāt debīlais.

Meitenei vajag lai viņa justos īpaša, un dāvanu ir kārtīgi jaizvēlās nevar tā ņigu ņagu, manai meitenei arī tulīt būs dzimšanas diena, un man ir labs plāns, es viņas bildināšu un tas viss būs no sirds, ar saviem +++ Taka mācies.

Kārlis

2015. g. 17. janvārī 03:02

Edgar, pats tu esi losis.
Pirmkārt jau paskaties kalendārā..
Otrkārt - baigā nu dāvana, bildināt, esi pārāk daudz no sevis iedomājies, kā arī ne sūda nesaproti neko no sieviešu loģikas.

nu >> Sanitai no veciem laikiem...

2015. g. 17. janvārī 17:16

Nocopēji kādu "neplukatu" vai joprojām apmierini sevi pati?

Daikini

2015. g. 19. janvārī 09:12

Man ļoti patīk, ka mans draugs man dāvina pulksteņus un auskarus. Man patīk, ka viņš zin, kas man patīk :)) tas tuvina
Pulksteni, ja nav līdzekļu, tad labāk nepērc. Bet smukus auskariņus jau var dabūt sākot no 10EUR. Ieskaties uzmanīgāk meitenē, pavēro, kas viņai patīk. Sudraba nams vai Kalnciema tirdziņš - var viskaut ko dabūt.
Un puķi - to obligāti. Bet puķi, nevis, kā tagad modē ar visiem zaļajiem - puķupodus dāvināt. Sievietēm patīk puķes, nevis puķes podos :))

Daikini

2015. g. 19. janvārī 09:12

Man ļoti patīk, ka mans draugs man dāvina pulksteņus un auskarus. Man patīk, ka viņš zin, kas man patīk :)) tas tuvina
Pulksteni, ja nav līdzekļu, tad labāk nepērc. Bet smukus auskariņus jau var dabūt sākot no 10EUR. Ieskaties uzmanīgāk meitenē, pavēro, kas viņai patīk. Sudraba nams vai Kalnciema tirdziņš - var viskaut ko dabūt.
Un puķi - to obligāti. Bet puķi, nevis, kā tagad modē ar visiem zaļajiem - puķupodus dāvināt. Sievietēm patīk puķes, nevis puķes podos :))

iepriekšējais 1 2

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

TVNET    Draugiem.lv    Twitter    Facebook    Google   

Jautā ginekologam!

Jautā ginekologam!

Tēma: Ginekoloģija

Dr Inta Dinsberga – ārste – ginekoloģe, dzemdību speciāliste ar vairāk kā 25 gadu darba pieredzi. Konsultē par visdažādākajām ginekoloģiskajām saslimšanām, ģimenes plānošanu un kontracepcijas izvēli.

DZĪVESVEIDS

DZĪVESVEIDS

Tēma: DZĪVESVEIDS

Agate Lūse - pasākumu rīkošanas etiķetes eksperte; Gatis Grosbergs, Raitis Ivanovs – šefpavāri; Artūrs Gailītis – pasākumu organizators un vadītājs; Mārtiņš Eglītis – bārmenis.

Jautā Elvijam!

Jautā Elvijam!

Tēma: Skaistums

Meikapa mākslinieks un stilists Elvijs Strazds Svētiņš.

Jautā psihoterapeitei: Marutai!

Jautā psihoterapeitei: Marutai!

Tēma: psihoterapija

Maruta Ludāne, Dr.psych., Psiholoģijas un kognitīvi biheiviorālās psihoterapijas centra INTELLEGO psihoterapeite, klīniskā un organizāciju psiholoģe: www.intellego.lv

Diskusijas

Sadarbības partneri

• Cosmopolitan
  • SK
  • L’Officiel Latvija