Zane

2017. g. 18. martā 20:04

ir nu gan

Chau, chau! Kauns ka vinjs taa domaaja, ka es slikti skuupstos varbuut. Izraadaas es gandriiz ar vinju skuuspstiijos varbut drusku ar vinju gandriiz vieniigo, jo bet man nav man sen jau 18 gadu. Kauns ka tas kad gaaju pieskreeja un drusku skuupstiija mani, kad es pat vinju nepaziistu. Veel vinjs paskreeja garaam un iesita pa dibenu. es pat to nebiju gaidiijusi. Bet vispaar diez vai taa dara normaali cilveeki. kaa juus to domaajat? bet vispaar man liekas ka gandriiz visi dzeki njirgaajas par mani drusku, jo tad tiem visiem "pajaat". kaa juus domaajat?

Zane

2017. g. 18. martā 20:09

RE: ir nu gan

Bet galvenais peec tam vinjsh uzreiz aizskreeja prom, kad nevareeju pat attapties, nu normaali cilveeki taa nedara.

smthng

2017. g. 26. martā 02:18

Tu esi tā asiņojošā Zane?

k

2017. g. 28. martā 19:44

p

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

TVNET    Draugiem.lv    Twitter    Facebook    Google   

Jautā ginekologam!

Jautā ginekologam!

Tēma: Ginekoloģija

Dr Inta Dinsberga – ārste – ginekoloģe, dzemdību speciāliste ar vairāk kā 25 gadu darba pieredzi. Konsultē par visdažādākajām ginekoloģiskajām saslimšanām, ģimenes plānošanu un kontracepcijas izvēli.

DZĪVESVEIDS

DZĪVESVEIDS

Tēma: DZĪVESVEIDS

Agate Lūse - pasākumu rīkošanas etiķetes eksperte; Gatis Grosbergs, Raitis Ivanovs – šefpavāri; Artūrs Gailītis – pasākumu organizators un vadītājs; Mārtiņš Eglītis – bārmenis.

Jautā Elvijam!

Jautā Elvijam!

Tēma: Skaistums

Meikapa mākslinieks un stilists Elvijs Strazds Svētiņš.

Jautā psihoterapeitei: Marutai!

Jautā psihoterapeitei: Marutai!

Tēma: psihoterapija

Maruta Ludāne, Dr.psych., Psiholoģijas un kognitīvi biheiviorālās psihoterapijas centra INTELLEGO psihoterapeite, klīniskā un organizāciju psiholoģe: www.intellego.lv

Diskusijas

Sadarbības partneri

• Cosmopolitan
  • SK
  • L’Officiel Latvija