zinjkaariigais

2009. g. 3. augustā 18:23

Cik viirieshu jums ir bijis?

Meitenes atziistaties cik viirieshu jums ir bijis? un luudzu noraadiet vecumu!

Bella

2010. g. 13. janvārī 01:27

Man 23 un tikai viens, ar kuru jau gadu esam laimīgi precēti, kopā esam 7 gadus - tā lūk un arī es ar to lepojos... Pirms tam ir bijušas vairākas attiecības, bet ne nopietnas un līdzam seksam nebiju tikusi...

Vita

2010. g. 13. janvārī 12:21

Esmu 41 g. veca un tikai 6 gab. emu konservatīva. No tiem mīļākie ir bijuši 3 gab.

29

2010. g. 13. janvārī 13:30

3, tai skaitā 1.mīlestība, plākstris, un laulātais

laikam nekas nebūtu bijis pretī, ja būtu bijis tikai vīrs - pirmais un vienīgais

1 mīlestība bija aiz intereses - nekā patīkama, vairāk stresa, nekā baudas, tāpēc, ka visas draudzenes tā darīja, un gadi man jau vija 17/18

2 - murgs pilnīgs, viena reize, pēc kuras aizmuku, lai nekad vairs neredzētu, dikti dranķīgi bija

3 - vīrs mani vēra kā puķi, ir pacietīgi mācījis, rādījis, un mani mīļojis tā.. ka uzskatu, ka faktiski man ir bijis tikai un vienīgi viens vīrietis, mans vīrs

Santa

2010. g. 13. janvārī 15:59

man 35 gadi ir bijuši aptuveni 50 vīrieši.

26gadniece

2010. g. 13. janvārī 16:35

39 vīrieši.

43

2017. g. 13. maijā 17:58

RE: Cik viirieshu jums ir bijis?

Līdz 22 gadiem bija viens līdz pašķīrāmies.
Tad līdz 28 gadiem bija 38 vīrieši
Pēc 28 bijuši 4 vīrieši un pastāvīgas attiecības. Nekrāpu, nevienu, jo to nevēlos.

yolo

2017. g. 14. maijā 21:31

vai tiešām var tā droši saskaitīt kad ir pāri 10?

BMW

2017. g. 15. maijā 12:44

Nu normali. a par ko brinities. katrs jau grib ievilkt gultaa. Bet pret vinam taa arii atbilstosi jaaizturaas.

U

2017. g. 16. maijā 19:13

Man,kā vīrietim bijuši 0 vīriešu un neizjūtu vajadzību pēc viņiem...

Grobinjas zirks

2017. g. 16. maijā 19:46

Piselīgās šmaras ! Mašku no Rogovkas tāpat nepārspēsiet !

Es

2017. g. 19. maijā 05:54

vairak virtesu sirdtj prteks!

1 2 3 4 nākamais

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

TVNET    Draugiem.lv    Twitter    Facebook    Google   

Veselīgs dzīvesveids!

Veselīgs dzīvesveids!

Tēma: Dzīvesveida eksperts

Sertificēts fiziskās sagatavotības treneris. Profesionāla sportista un trenera darba ilggadēja pieredze. Vada treniņus, konsultē uztura un fizisko nodarbību jautājumos. Skatīt citur : www.sportovesels.blogspot.com

Jautā ginekologam!

Jautā ginekologam!

Tēma: Ginekoloģija

Dr Inta Dinsberga – ārste – ginekoloģe, dzemdību speciāliste ar vairāk kā 25 gadu darba pieredzi. Konsultē par visdažādākajām ginekoloģiskajām saslimšanām, ģimenes plānošanu un kontracepcijas izvēli.

Jautā Elvijam!

Jautā Elvijam!

Tēma: Skaistums

Meikapa mākslinieks un stilists Elvijs Strazds Svētiņš.

Jautā psihoterapeitei: Marutai!

Jautā psihoterapeitei: Marutai!

Tēma: psihoterapija

Maruta Ludāne, Dr.psych., Psiholoģijas un kognitīvi biheiviorālās psihoterapijas centra INTELLEGO psihoterapeite, klīniskā un organizāciju psiholoģe: www.intellego.lv

Diskusijas

Sadarbības partneri

• Cosmopolitan
  • SK
  • L’Officiel Latvija