Janis Dreijers

2014. g. 24. aprīlī 09:50

Labdien

Es gribēju izteikt šo to par kompāniju kuri izstrādājuši boot.lv/forumu.
Nekad nelietojiet viņus. Administrācija nodarbojas ar psiholoģisku teroru, lai pēc tam tevi nobloķētu un nomelnotu liekot bloķēšanu pieejai un tā liedz vismaz dzēsties no viņiem. Ja tu esi piereģistrējies
tad ja vēlies no viņiem aiziet, tad viņi tur savā gūstā un
pat neļauj izdzēsties jo tevi nobloķē un cauri. Es rakstīju lai viņi mani atbloķē vai vismaz
izdzēšs, bet viņi tur savā gūstā un pat nedzēšs manu profilu ārā.

nu

2014. g. 25. aprīlī 22:00

RE: Labdien

Grobinjas zirkam arī tāpat bija, vai tad nevar atbildēt?

Grobiņas zirģelis

2014. g. 26. aprīlī 14:00

...jā ,gūsts ir slikta lieta , ipio...

nu >> Janim D,

2014. g. 26. aprīlī 14:41

Ko lien visādos forumos -praidists esi?

2014. g. 28. aprīlī 13:20

Janis Dreijers gan ir baigais nerātnieks!

K

2015. g. 21. janvārī 11:04

Tajā forumā ir dažas svētas govis, kurām nevar runāt pretī. Kamēr to ievēro, tas forums ir daudzmaz lietojams.

es

2015. g. 21. janvārī 11:06

aizej un izēd

ardisb

2015. g. 21. janvārī 11:20

:D Nezinu, man tur viss ir pozitīvi

ķēms

2015. g. 21. janvārī 11:51

Tagad mēs uzzinām patiesās intereses, kāpēc gribēja no foruma dzēsties laukā :)

gejs

2015. g. 21. janvārī 12:04

Nāc pie mums pulciņā - nevienu prom nedzenam un nebloķējam :D.

Juris

2015. g. 21. janvārī 13:17

Lasu to forumu, esmu šo to prasījis par datoriem un programmām, viss atkarīgs no personāžiem, kas tur tajā brīdī ganās. Var sanemt labu derīgu atbildi, parunāties, var arī izlamāt ne par ko.

janka

2015. g. 21. janvārī 13:44

Drīzāk viss atkarīgs no jautājuma formas un temata. Uz normāli formulētu jautājumu, ar problēmas izklāstu un bez tīņu lecīguma un kļūdām - neesmu redzējis, ka kāds būtu nolamāts.
Bet diemžēl tur nereti ieklīst arī visādi "ģēniji" (pie kuriem visticamāk, pieder arī šis sūdzībkalis) ar savu taisnību un pasaules uztveri - nu tad arī saņem pretī ko pelnījuši.

Juris

2015. g. 21. janvārī 15:48

Laikam neesi tajā forumā pietiekami ilgi. Cilvēkam nav jābūt zinošam, uzdodot jautājumu, cilvēks var nesaprast visas atbildes, kuras dod kaut kāds datorspeciālists, kuram nav iemaņu vispar kontaktēt ar cilvēkiem.

zhagis

2015. g. 21. janvārī 21:45

Kā var būt cilvēks,ja viņš nejēdz noformulēt savu jautājumu?
/ejiet indigo tīņi uz datuvi.tur Jums vieta/

LL

2015. g. 21. janvārī 22:41

Tu tiešām neesi to forumu lasījis? Tur taču uz normālu jautājumu var lamas un visādus apzīmējumus dabūt.

Te

2015. g. 22. janvārī 15:12

www.boot.lv

Re!

2017. g. 8. maijā 07:22

Nu viss kartiba, turpinam!

U

2017. g. 9. maijā 19:11

Tu,laikam izvēlējies nepareizo foruma ,jo boot.lv IT forums nevis "NERĀTNAS SARUNAS" forums iesaku labāk izvēlēties cosmo .lv forumu ,lai runātu par tādam lietam,bet viss drizāk vajadzīgs intim .lv forums...

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

TVNET    Draugiem.lv    Twitter    Facebook    Google   

Veselīgs dzīvesveids!

Veselīgs dzīvesveids!

Tēma: Dzīvesveida eksperts

Sertificēts fiziskās sagatavotības treneris. Profesionāla sportista un trenera darba ilggadēja pieredze. Vada treniņus, konsultē uztura un fizisko nodarbību jautājumos. Skatīt citur : www.sportovesels.blogspot.com

Jautā ginekologam!

Jautā ginekologam!

Tēma: Ginekoloģija

Dr Inta Dinsberga – ārste – ginekoloģe, dzemdību speciāliste ar vairāk kā 25 gadu darba pieredzi. Konsultē par visdažādākajām ginekoloģiskajām saslimšanām, ģimenes plānošanu un kontracepcijas izvēli.

Jautā Elvijam!

Jautā Elvijam!

Tēma: Skaistums

Meikapa mākslinieks un stilists Elvijs Strazds Svētiņš.

Jautā psihoterapeitei: Marutai!

Jautā psihoterapeitei: Marutai!

Tēma: psihoterapija

Maruta Ludāne, Dr.psych., Psiholoģijas un kognitīvi biheiviorālās psihoterapijas centra INTELLEGO psihoterapeite, klīniskā un organizāciju psiholoģe: www.intellego.lv

Diskusijas

Sadarbības partneri

• Cosmopolitan
  • SK
  • L’Officiel Latvija