Foto konkurss

Pastāsti par savu mammu un laimē atpūtu viesnīcā «Mama»!

Tuvojoties Mātes dienai, Egoiste piedāvā emocionālu stāstu konkursu «Viņa ir lieliskākā mamma pasaulē, jo....». Piedalies un, iespējams, tu būsi starp laimīgajiem, kas varēs dāvāt saviem vecākiem romantisku dievvientulību viesnīcā ar tik atbilstošu nosaukumu «Mama».
LASI NOTEIKUMUS!

Kas tev jādara?

Jāuzraksta eseja par to, kāpēc tava vai tavu radnieku, paziņu, kaimiņu vai draugu mamma ir vislieliskākā mamma pasaulē. Norādi, kas ir tās vērtības un viņas sirds darbi, kas sievieti raksturo kā mammu ar lielo burtu! Vēlams pievienot foto, lai rakstam piešķirtu personīgāku attieksmi. Ja tev ir ir arī viņas jaunību dienu bildes - sūti arī droši tās! Mūsu mammas ir pelnījušas, lai par viņām stāstītu ar mīlestību!

Kur sūtīt?

Stāstus gaidīsim uz woman@tvnet.lv  līdz 7. maijam. Virsrakstā norādām konkursam «Viņa ir lieliskākā mamma pasaulē, jo....». Stāstu ar foto vari pievienot arī konkursa sadaļā.

Publicēšana

«Egoiste» patur tiesības emocionālākos stāstu publicēt, lai dizaina viesnīcas «Mama» saimnieki var izvēlēties, viņuprāt, visvairāk balvu cienošu stāstu, kam dāvāt atpūtu. 

Balva

Nakšņošana 2 personām viesnīcā «Mama», brokastis, romantisks velo izbrauciens gar jūru un relaksējoša vīna glāze. Boutique Hotel & Restaurant MaMa atrodas: Tirgoņu iela 22, Majori, Jūrmala.