Foto konkurss

«Dental Art dāvina smaidus!»

Katru reizi, kad tu tīri zobus, kaut kur pasmaida kāds zobārsts. Zobārstniecības klīnikā «Dental Art» mums ļoti patīk smaidīt. Un mums patīk, ka cilvēki zina, cik zobu pastām ir jābūt vannas istabā, kā un kāpēc jāizmanto zobu diegs un cik bieži jāapmeklē zobu higiēnists.

Vairāk informācijas par zobu higiēnu variet atrast te http://zobuhigiena.lv, bet labāk vienu reizi atnākt pie speciālista un saņemt profesionālu konsultāciju, nekā simts reižu izlasīt internetā.

Piedalies jautrajā konkursā un laimē dāvanu karti 50 EUR apmērā, kuru varēsi izmantot, lai veiktu pilnu mutes dobuma higiēnas procedūru mūsu klīnikā!

Kā piedalīties:

1. Pamosties labā noskaņojumā;

2. Dodies pēc zobu birstes;

3. Nofotografējies tā, lai uz foto būtu redzams:

-   Tu;

-   Zobu birste;

-   Lapa vai cita virsma ar tekstu: «Maniem zobiem patīk DENTAL ART» (papīrs un pildspalva Tev noderēs, bet vari izmantot arī datora ekrānu vai fantazēt citādi);

4. Sūti foto konkursam;

5. Laimē dāvanu karti!

Konkursa noteikumi:

Fotoattēlus var iesūtīt laikā no 2015.gada 12.maija līdz  21.maijam.

Vērtēt un balsot par iesūtītajiem darbiem varēs no 2015.gada 22.maija līdz 27.maijam.

Balsojumā tiks noskaidrots viens uzvarētājs: «Skatītāju simpātija» (pēc interneta lietotāju balsojuma). Uzvarētājs tiks paziņots 2015.gada 28.maijā.

Uzvarētājs balvā iegūs «Dental Art» dāvanu karti 50 eiro vērtībā.

Konkursam iesūtītais fotoattēls var būt uzņemts ar jebkādu fotokameru (digitālo, analogo) vai elektronisko iekārtu ar fotografēšanas funkciju. Ieteicamā foto proporcija ir 3:2.

Konkursa dalībnieks var brīvi izvēlēties foto kompozīciju pēc saviem ieskatiem. Kadram izvēlētais oriģinālais darinājums jānofotografē to vislabāk raksturojošā veidā.

Fotoattēlam ir jābūt oriģinālam, iesūtītāja uzņemtam attēlam. Tas nedrīkst būt lejuplādēts no interneta resursiem

Foto nedrīkst saturēt necenzētu saturu, kas pārkāpj sabiedriskās/ētiskās normas vai ir pretrunā ar LR likumiem. TVNET patur visas tiesības izvērtēt satura kvalitāti un atbilstību konkursam. TVNET ir tiesības nepublicēt foto, ja tas neatbilst konkursa noteikumiem.

Publicējot fotoattēlu internetā, tā autors piekrīt un sniedz atļauju šī attēla tālākai izmantošanai «Dental Art» publicitātes nolūkam un izvietošanai mājas lapā www.dentalart.lv

Konkurss ir noslēdzies. Liels paldies visiem kas piedalījās. 

«Dental Art» dāvanu karti 50 eiro vērtībā iegūst:

Inita Balode ar 351 balsīm pēc interneta lietotāju balsojuma.

Apsveicam uzvarētājus!

Par balvu saņemšanu ar uzvarētājiem sazināsimies personiski.

Esam par tīrību Taņa / 39
Sveika, diena! Sabīne Balode / 36
Smaids rada smaidu Amanda Kacara / 15

22 zobi Sindija Blumberga / 18