Horoskopi sievietēm

Auns
21.03 - 19.04
Šodienas moto noteikti varētu skanēt tā: nekad nesaki nekad! Sākotnēji vari uzskatīt, ka nevēlies uzņemties kādas saistības vai darbu, bet beigu beigās pieņemsi piedāvājumu ar lielāko prieku.
Vērsis
20.04 - 20.05
Nav izslēgtas patīkamas pārmaiņas mājas dzīvē. Labais noskaņojums palīdzēs tikt galā ar visiem ikdienas darbiem, neskatoties uz kaitinošiem kavēkļiem vai dzēlīgajiem līdzgaitnieku izteicieniem.
Dvīņi
21.05 - 21.06
Būsi ļoti aktīvs, gribēsi būt uzmanības centrā, skaļi paust savus uzskatus. Labi, ja tev izdotos atrast domubiedrus, jo pretējā gadījumā komunikācijā iespējamas nesaskaņas, asas diskusijas ar apkārtējiem.
Vēzis
22.06 - 22.07
Šodien prātīgāk neaiztikt naudas lietas, atturēties no iesaistīšanās darījumos ar nekustamo īpašumu. Saskarsmē ar apkārtējiem būsi nedaudz kautrīgs, atturīgs, taču lietišķajām pārrunām tas netraucēs.
Lauva
23.07 - 22.08
Skriesi vai ar pieri sienā, lai tikai panāktu savu. Taču pārmērīga centība novedīs pie pretēja efekta vēlamajam. Dienas otrajā pusē būs pagrūtāk koncentrēties darbam ar dokumentāciju.
Jaunava
23.08 - 22.09
Nedēļas vidus tev paies vienā skriešanā. Visticamāk, tev nāksies uzņemties arīdzan kolēģa pienākumus, jo tas būs devies atvaļinājumā. Taču nebēdā, arī tev nāks savs laiks atpūtai!
Svari
23.09 - 23.10
Ja vēlies iekarot augstāku vietu sabiedrībā, esi izlēmīgāks, izrādi lielāku iniciatīvu, nebaidies pamēģināt savus spēkus jaunā lauciņā. Neļauj sīkām nebūšanām izsist sevi no līdzsvara, saglabā skaidru mērķa apziņu.
Skorpions
24.10 - 21.11
Ja esi pieļāvis kādu kļūdu, nepamatoti kādu aizskāris, nesāc taisnoties, atzīsti nodarīto un lūdz piedošanu. Šī diena var nest vairākas ļoti vērtīgas garīgās atziņas. Vakaru velti mīļotajam cilvēkam.
Strēlnieks
22.11 - 21.12
Būsi entuziasma pilns, gribēsi izcelties līdzgaitnieku vidū. Taču zināmas grūtības var sagādāt pārmērīgs dedzīgums.
Mežāzis
22.12 - 19.01
Svarīgākos dienas darbus zvaigznes iesaka paveikt līdz pēcpusdienai! Noteikti neguli uz veciem lauriem, šis brīdis piemērots, lai tu uzspodrinātu savu profesionālo reputāciju, iekarotu jaunas virsotnes.
Ūdensvīrs
20.01 - 18.02
Daudz uzmanības prasīs ģimene, saimnieciskās lietas. Turklāt šobrīd visai nopietni gribēsi uzlabot savus sadzīves apstākļus. Pašsajūta būs tieši atkarīga no materiālās stabilitātes.
Zivs
19.02 - 20.03
Dienas laikā atmiņā var uzaust naktī redzētais sapnis, bet diez vai tas piepildīsies. Esot lielākā ļaužu masā, jutīsies nedaudz noguris, pat apjucis. Būtu labi, ja finansiālos darījumus tu varētu atlikt uz citu dienu!