Horoskopi sievietēm

Auns
21.03 - 19.04
Šis brīdis ir daudz labvēlīgāks Auniem priekšniekiem, ne padotajiem. Jebkurā gadījumā tev jābūt piesardzīgākam, lai nesabojātu prestižu, sabiedrisko tēlu, neiekultos divdomīgās situācijās.
Vērsis
20.04 - 20.05
Gados vecāki, pieredzējušāki kolēģi palīdzēs skaidrāk saskatīt mērķi, apzināties veidus, kā sasniegt kāroto. Naudas lietas labāk kārtot līdz pusdienas laikam, pēcāk vari pievērsties radošajiem plāniem.
Dvīņi
21.05 - 21.06
Tev padosies analītiskais darbs. Būsi spējīgs ātri un nekļūdīgi saskatīt lietu kopsakarības, līdz ar ko ātrāk un veiksmīgāk īstenosi šodien ieplānoto. Jo īpaši zīmīgs brīdis Dvīņiem psihologiem, pedagogiem.
Vēzis
22.06 - 22.07
Lai izvairītos no liekas konkurences, problēmām, savus turpmākos plānus kaldināsi pilnīgā slepenībā. Šis ir atbilstošs brīdis, lai apzinātos savas kļūdas un arīdzan novērstu tās!
Lauva
23.07 - 22.08
Brīžiem tevi var pārņemt sakāpinātas ambīcijas profesionālajā plānā, kuras robežosies ar absolūtu fantāziju. Centies ar abām kājām stāvēt uz zemes un nepieļaut muļķīgas kļūdas, sasteigtus lēmumus.
Jaunava
23.08 - 22.09
Veiksme smaidīs lietās, kuras skar celtniecību, ķīmiju, farmāciju un menedžmentu. Ja vēlies iekarot plašākas auditorijas uzmanību, droši vari kāpt uz skatuves, paust savu viedokli.
Svari
23.09 - 23.10
Diena veiksmīgāka var izrādīties radošo profesiju pārstāvjiem. Attiecībās ar apkārtējiem ātri radīsi kopīgu valodu, raisīsi cilvēkos uzticību, simpātijas. Pēcpusdienā iespējamas pārmaiņas mīlas jomā.
Skorpions
24.10 - 21.11
Rēķinies, ka, uzspiežot citiem savu viedokli, apkārtējiem būs grūti uzturēt ar tevi sakarīgu kontaktu. Lieko enerģiju centies izmantot sporta aktivitātēs, protams, normas robežās!
Strēlnieks
22.11 - 21.12
Būsi no sirds dāsns pret apkārtējiem, un izrādītā labdarība simtkārt atmaksāsies tev pašam. Rīta cēliens būs saspringts, jo nāksies vienlaikus sakārtot gan darba, gan personīgās darīšanas.
Mežāzis
22.12 - 19.01
Tu labprāt izrīkotu visus pēc sava prāta, taču vienlaicīgi skaidri apzināsies, ka tā panāksi daudz mazāk, nekā lietojot diplomātiju, pielāgošanās spējas. Vakarā esi piesardzīgāks pie stūres.
Ūdensvīrs
20.01 - 18.02
Būs grūtāk koncentrēties lietišķai dzīves pusei, daudz labprātāk gribēsi pabūt vienatnē savās mājās. Savu mitekli uztversi kā patvērumu no visa un vietu, kur smelties enerģiju jauniem plāniem.
Zivs
19.02 - 20.03
Ja apstākļi spiež pieņemt svarīgus lēmumus, bet tu jūti, ka neesi patiesi kompetents šajā lietā, nekautrējies pieaicināt speciālistus, lūgt padomu. Izdosies tikai tie darbi, kuriem būsi pienācīgi sagatavojies!