Horoskopi sievietēm

Auns
21.03 - 19.04
Darbā jāizvairās no konfliktiem, jo tie var radīt nevēlamas sekas jau tuvākajā nākotnē. Ja iespējams, svarīgas pārrunas atliec uz citu dienu. Šodien vari risināt ar tehniku, saimniecisko jomu saistīto.
Vērsis
20.04 - 20.05
Zīmīgs brīdis Vēršiem pedagogiem. Tev padosies ne tikai nodot tālāk citiem savas zināšanas, bet arī pašam gūt daudz jaunu un vērtīgu atziņu. Ģimenes dzīvē tieksies pēc miera un klusuma.
Dvīņi
21.05 - 21.06
Lēnā garā darīsi savas lietas. Iespējams, kāds no kolēģiem spēs sniegt zīmīgas norādes, kuras palīdzēs padarīt tavu veikumu kvalitatīvāku, produktīvāku. Attiecībās ar mīļoto tieksies pēc dažādības.
Vēzis
22.06 - 22.07
Turi acis un ausis vaļā, jo šobrīd var sanākt cīņa par varu, asas vārdu pārmaiņas ar konkurentiem, skauģiem. Veselības stāvoklis lielā mērā būs atkarīgs no tava noskaņojuma, spējas atbrīvoties no liekā stresa.
Lauva
23.07 - 22.08
Pieaugs ambīcijas, vēlme izcelties apkārtējo vidū. Izmanto šo brīdi, lai uzspodrinātu profesionālās iemaņas, paplašinātu lietišķo kontaktu loku. Zvaigznes iesaka atturēties no lielākiem pirkumiem.
Jaunava
23.08 - 22.09
Centies neuztraukties par sīkumiem, kā arī lietām, kuras nespēj ietekmēt. Labāk koncentrē savu uzmanību ģimenes virzienā. Visticamāk, atvasītēm būs nepieciešama tava palīdzība skolas gaitās.
Svari
23.09 - 23.10
Izvairies no tukšvārdības, liekas rosības. Tavs dienas veikums būs atkarīgs no tā, cik veiksmīgi saplānosi darāmo lietu kārtību. Iespējami zīmīgi sapņi, nojautas, kurās noteikti vērts ieklausīties.
Skorpions
24.10 - 21.11
Iespējams, ļoti kvēli vēlēsies mainīt savus ikdienas apstākļus, taču der apzināties, ka šis brīdis tam absolūti nav piemērots. Labāk paveic ikdienas pienākumus un atturies no jaunu lietu sākšanas!
Strēlnieks
22.11 - 21.12
Darba lietās viss ritēs savu gaitu. Taču attiecības ar radiniekiem var pasliktināties, jo īpaši ar sieviešu kārtas pārstāvēm. Centies nezaudēt savaldību, visas nesaskaņas risināt sarunu ceļā.
Mežāzis
22.12 - 19.01
Līdz pēcpusdienai strādāsi vaiga sviedros, lai dienas otro daļu varētu atlicināt personīgo jautājumu risināšanai. Saskarsmē ar kolēģiem ātri radīsi kopīgu valodu, iedvesmosieties viens no otra.
Ūdensvīrs
20.01 - 18.02
Tu viennozīmīgi gribēsi būt situācijas noteicējs gan darbā, gan mājās. Taču rēķinies: ja kļūsi pārlieku uzstājīgs, spītīgs, tad rezultāts būs absolūti pretējs vēlamajam. Labāk vairāk izej uz kompromisiem.
Zivs
19.02 - 20.03
Uzturi lielāku kārtību darbavietā, pretējā gadījumā haoss radīs liekas neskaidrības, aizķeršanās. Dienas otrajā pusē tavu uzmanību pēkšņi var piesaistīt kāds pretējā dzimuma pārstāvis.