Horoskopi sievietēm

Auns
21.03 - 19.04
Darba diena būs piesātināta ar dažādām sabiedriskām aktivitātēm. Vari lasīt lekcijas, tiekties ar sadarbības partneriem. Vairākuma Aunu izdosies veidot jaunu fundamentu profesionālajai izaugsmei.
Vērsis
20.04 - 20.05
Būs jānokārto vecas saistības. Varbūt atdosi parādu, varbūt kāds gribēs atdot tev aizņemto vai nokārtot kādu norunātu lietu. Dienas izskaņā kļūsi domīgs, noslēgts, centīsies turēties nomaļus.
Dvīņi
21.05 - 21.06
Pēdējā laikā tu nebūsi atlicinājis gana daudz uzmanības personīgo attiecību nostiprināšanai un tava otrā pusīte raidīs pārmetošus skatus. Ja vien to vēlēsies, ātri vien pratīsi labot pieļauto kļūdu, iepriecināt partneri.
Vēzis
22.06 - 22.07
Izdosies atrast uzticamus partnerus, un tas jūtami atvieglos tavu darbu. Diena piemērota īslaicīgiem komandējumiem, pieredzes apmaiņas braucieniem. Vakarā iespējamas jautras, pat komiskas situācijas.
Lauva
23.07 - 22.08
Saistīs garīgā sfēra, reliģija. Visticamāk sajutīsies apgarots, būsi gatavs piespīlēt savus rakstura asumus. Izmanto iespēju izlīgt ar draugiem, mīļoto, izkop savstarpējās attiecības ar tuviniekiem.
Jaunava
23.08 - 22.09
Nespēsi pilnvērtīgi strādāt, jo domas galvenokārt kavēsies pie mīļotā. Lai izklaidība katastrofāli neietekmētu darba rezultātu, centieties visu darīt ļoti lēnām, apdomīgi, ar sev raksturīgo pedantiskumu.
Svari
23.09 - 23.10
Visticamāk sadūšosies uzsākt loloto ideju iemiesošanu dzīvē. Tikai centies precīzi aprēķināt vajadzīgos resursus, lai iesāktais nepaliktu pusratā. Iespējams, kāds no kolēģiem spēs sniegt vērtīgus padomus.
Skorpions
24.10 - 21.11
Ja rodas vēlme iekarot savu vietu zem saules, izmanto taktiskus, diplomātiskus manevrus, pretējā gadījumā riskē iedragāt reputāciju. Mājas dzīvē pratīsi rast saskaņu attiecībās ar tuviniekiem.
Strēlnieks
22.11 - 21.12
Padomā par nākotni, neesi vienas dienas saimnieks. Saņemot algu, neiznieko naudu, bet iegādājies tikai nepieciešamās lietas, lai pēc tam nenāktos savilkt jostu pārāk cieši.
Mežāzis
22.12 - 19.01
Būsi kā izslāpis pēc mīlestības, emocionālās sapratnes. Tieši šis lietas var pamudināt tevi izmainīt dzīves ceļa virzienu. Atceries – viss ir tevis paša rokās! Darba jautājumi nekādas problēmas nesagādās.
Ūdensvīrs
20.01 - 18.02
Būsi sabiedrisks, sapratīsi, ka panākumu atslēga slēpsies savstarpējo attiecību kultūrā, spējā uzklausīt, un to apkārtējie arīdzan tevī novērtēs! Vakarā vēlēsies izkustēties, iespējas dosies izdejoties.
Zivs
19.02 - 20.03
Iespējami sarežģījumi ar saziņas līdzekļiem, tādēļ pirms izej no mājas – pārliecinies, ka esi uzlādējis mobilo telefonu, ka e-pasts patiesi nosūtīts. Šodien nebūtu vēlams kārtot birokrātiskus jautājumus.