Piedalies konkursā un laimē Nissan Juke uz nedēļas nogali!

Uzraksti, kurp Tu vēlētos aizbraukt ar Nissan Juke, un, iespējams, tieši Tu vizināsies ar to veselu nedēļas nogali! Vienu laimīgo konkursa uzvarētāju izvēlēsies Nissan Nordic Europe OY  pārstāvji. To paziņosim 8.martā Egoiste.lv un konkursa rīkotāji sazināsies personiski, lai vienotos par balvas saņemšanas kārtību

Konkursa noteikumi:

1. Konkurss notiek portālā tvnet.lv no 22.02.2017. līdz 07.03.2017. plkst 23:59.
2. Dalība konkursā ir bez maksas.
3. Piedalīties konkursā var personas, kas uz konkursa noslēguma datumu ir sasniegušas 18 gadu vecumu un pie auto saņemšanas var uzrādīt derīgu autovadītāja apliecību.
4. Iesniegt atbildi dalībai konkursā katra persona var tikai vienu reizi.
5. Piedaloties konkursā persona apliecina, ka ir iepazinusies ar konkursa noteikumiem un apņemas ievērot tos, kā arī piekrīt, ka ievadītā personiskā informācija mārketinga nolūkos tiek nodota Nissan Nordic Europe OY, un piekrīt saņemt mārketinga informāciju par Nissan Juke uz savu norādīto e-pasta adresi.

Paldies par piedalīšanos! Konkurss ir noslēdzies un svinīgi paziņojam, ka Nissan Juke uz nedēļas nogali iegūst Agnese Klētniece, kura atbildējusi: "Tā būtu īsta laime, ja es varētu pamēģināt žiperīgo Nissan Juke auto, lai saprastu, vai šis auto ir piemērots mūsdienu sievietes ikdienas vajadzībām un aktīvai brīvdienu atpūtai.:-) Laimīgajā nedēļas nogalē ģimene tiks aizvesta brīnišķīgā ekskursijā uz Kurzemi. :-)) Uz tikšanos, mans Nissan Juke!! :-)"

Ar Agnesi sazināsies Nissan Nordic Europe OY  pārstāvji, lai vienotos par vēlamo Nissan Juke saņemšas laiku.