Komentāri par:
«SAZ» kurpju radītājas: kurpes ceļ pašapziņu... un tās vēlams novilkt pēdējās
 
Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. i

  Jauki, kaut varu tikai paskatīties! Malači!!!

  0
 2. V

  Manuprāt šīs ir neglītas kurpes. Tāds ne visai latvisks stiliņš, pat nešķiet, ka tas kaut kā vispār saistīts ar šo vidi un klūtūru, skaistā izpratni.

  0
 3. H
  Hortenzijām, Žavottēm 2015. g. 2. augustā 19:53

  Rhondai Sommers u citām zinātājām...
  Kundzes , nepūlieties ! Šie apavi darināti sievietēm, bet Jūs uzvedaties kā tirgus bābas. Tā ka velti gānaties, kaķa lāsti debesīs nekāpj!

  1
 4. o

  Oi, cik, Jūs, cilvēki negatīvi, pilnīgi besī. Vai tiešām nav nekā laba, ko pateikt? Kāds vispār tās kurpes ir redzējis?! Visi tikai gudri pļūta.
  Cena darga, jā, tātad tas nav priekš Tevis, es arī Maserati nepērku, bet tāpēc jau nav jāsaka, ka tas ir sūds. Un par kvalitāti spriest, pirms esi aptaustījis, vispār ir stulbi. Meičuki, lai Jums izdodas! Ārzemēs Jūs novērtēs.

  5
 5. P

  Sommersai. Tev lumpenei tupa nav naudas... bet zābakus kārojas, tāpēc izpaužas tava lumpeņu psiholoģija - ko nevar dabūt, tas ir jānodi*š :) Vai ne? Tādā veidā tiek celta tava lumpenes pašapziņa :)

  3
 6. E
  Eu,Rhonda Sommers. opis2015. g. 2. augustā 14:52

  Rhonda Sommers!
  Skatos, ka tu esi eksperte visā. Bet zini ko?
  Kas zin visu, tas patiesībā nezin neko. No sērijas- kas der visam, tas neder nekam. Negatīvisma maiss. Un škiet, ka aeī bezdarnieks, ja jau laiks visur ko pateikt.

  0
 7. k

  Jā opi, negatīvi. Un zini kāpēc? Jo uzreiz ir skaidrs, ka nav domāts vietējiem. Ražots Latvijā, bet ne latviešiem.
  Pie tam atdot trešdaļu/pusi algas par vasaras apaviem, kurus drīkst nēsāt tikai sausā laikā.. Visiem krāsainajiem modeļiem pierakstīts "nenēsāt slapjā laikā". Ar mūsu vasaru? Un tie ziemas apavi tiešām izturēs slapjās ziemas? Vai paredzēti tikai mašīnai?
  Ja grib atbalstu no vietējiem, lai tad arī rada preci priekš vietējiem - praktisku, izturīgu, atbilstošu laikapstākļiem, saprāta robežās stilīgu un cenu atbilstošu pirktspējai. 50-150€ jau būtu labi. Bet nē, vieglāk ir "iekrāsot pelēko Latviju" ar 500€ zābakiem un tos, kas nevar atļauties vai negrib zīmēties ar kažokādu uz apaviem, nosaukt par skauģiem un nabagiem.

  1
 8. p

  Tās oranžās krāsas zābakkurpes ar melnajām siknsiņām....šķiet ideja aizņemta no ģipša,ko liek potītes traumas gadījumā :) Jo tieši pirmā asociācija tāda.

  2
 9. ,

  Tak lai vispār nevelk nost! Pa nakti arī ne! Lai guļ pa nakti ar kurpēm kājās!

  6
 10. d
  dieniņ tētiņ 2015. g. 30. jūlijā 16:50

  bezgaumība turpina uzvaras gājienu. Nu kā skolnieces ar māksliniecisku ievirzienu aplīmētu savas vecās pastalas lai nav 4tais gads ar tām pašām jāslāj. Ja prasa cenu vajag arī kvalitāti,- ķīnieši savas, slikti līmētās, kurpes arī tirgo par kapeikām. No sākuma meitenēm vajadzējaradīt skaistus, ērtus apavus par mazāku cenu, lai cilvēki iemīļo un tad celt augšā cenas, nevis, kā tagad visa "ekskluzivitāte" balstīta uz to, ka tikai daži iegādāsies "interesantas kvalitātes" apavus par milzīgo cenu.

  19
 11. K
  Kažokāda dieniņ tētiņ2015. g. 30. jūlijā 17:00

  Cena esot tik augsta,jo roku darbs,bet nez kapēc UnaVita roku darda kažokādas somas maksā 120-200eur

  7
 12. o
  opis dieniņ tētiņ2015. g. 31. jūlijā 09:20

  Droši vien, ka Tev ir sava ražotne un savs, tautā iemīļots, veikals, kas tirgo gaumīgas, lētas kurpes un cena lēnām tiek celta vei ne? :)

  1
 13. z

  Vai kāda esat paņēmusi rokā un kārtīgi nopētījušas...grubuļainas,līmējuma vietas neglītas,citiem modeļiem kājas anatomijai neatbilstoši izgriezumi,citām sānu malās nav nostiprināts,patikt var tikai bildē.

  12
 14. o

  super, izskatās stilīgi. cena augsta, bet domaaju, ka vietējais tirgus te nav mērķauditorija... nemaz nezināju par šādu firmiņu!

  0
 15. s

  Kurpes jau smukas, bet tāda cena ir neadekvāta. Tādas cenas ir jānopelna - jāpierāda, ka šie apavi ir tā vērti, lai es tos pirktu nevis Channel vai Dior apavus par tādām pat cenām.

  11
 16. :

  Channel.... nu izgāzies gan.... :))))

  0
 17. Zilie zābaki tiešām woooww... patīk :)

  1
 18. V

  Kamēr visā pasaulē dizaineri cenšas atteikties no kažokādām, latvietēm vajag "paspīdēt", un sabāzt izstrādājumos pēc iespējas vairāk ādas un kažokādas. No manis viņas pirkumu nesagaidīs, necienu šādus "ražotājus".

  12
 19. p

  tirgū nopērkamie apavi no māslīgās ādas+kartona, ražoti ķīnā ir daudz labāki!

  5
 20. 1

  Es labāk mākslīgās ādas apavus velku, nekā asiņu un ciešanu noslacītas tupeles.

  0
 21. N

  Vai vecumdienu kāju kaites netiek ieprogrammētas jaunībā?

  5
 22. n

  izskatās garshiigi :)

  3
 23. :

  Malači meitenes! Lai izdodas! prieks, ka kāds kautko dara!

  6
 24. A

  Ū, kas par cenām - tiešām esmu nabags, kurš pat kurpju pāri nevar atļauties.

  18
 25. G

  Kādas ir cenas?

  0
 26. K

  Ieej lapā, paskaties. Tur taču rakstīts www.saz.lv

  4
 27. >

  Neadekvātas...

  18

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi