Džidži Hadida TommyXGigi kolekcijā. Rīgas prezentācijas viesu stils

Tommy Hilfiger turpina sadarbību ar supermodeli Džidži Hadidu, un nu ir nākusi klajā jauna, aizraujoša 2017. gada pavasara/vasaras TommyXGigi kolekcija.

Vairākus gadus darbojusies kā zīmola Tommy Hilfiger vēstnese, pagājušajā sezonā modele Džidži Hadida debitēja arī dizaineres lomā un kopā ar dizaineri Tomiju Hilfigeru radīja rudens apģērbu, aksesuāru un apavu kolekciju. Tā guva tādus panākumus, ka arī šajā sezonā zīmols turpina veiksmīgo sadarbību. Pavasara/vasaras kolekcijā valda Džidži raksturīgais Kalifornijas bezrūpīgais dzīvesstils, un redzamas par ikoniskām kļuvušās zīmola Tommy Hilfiger krāsas, detaļas un raksti. Kolekcijas apģērbos moderni un valdzinoši tiek savienots labākais no Amerikas Austrumkrasta un Rietumkrasta stila.

Reklāma

«Džidži ir īstens Tommy girl (Tomija meitenes) iemiesojums. Viņas autentiskā personība izstaro optimismu un brīvību. Apkārtējos iedvesmo Džidži pašpārliecinātais, nepiespiestais un patiesi foršais stils. Tāpēc man bija aizraujoši sadarboties kolekcijas dizainu radīšanā, un esmu drošs, ka šīs lietas iepriecinās daudzus modes mīļotājus,» savās domās dalās dizaineris Tomijs Hilfigers.

Kolekcijas iedvesma ir «mīlestības vasara».

Tajā jūtamas šosezon aktuālās mūzikas festivālu noskaņas.

TommyXGigi apģērbos Kalifornijas pludmales un ballīšu dzīvesveids godina Austrumkrasta pieklusināto gaumi. Svītras, džinss un brīvi silueti piestāv bezrūpīgajai Kalifornijai, tajā pašā laikā kolekciju caurvij klasiski piegriezumi, Hilfiger raksturīgās krāsas un izkoptā stila izjūta.

Viens no zīmīgākajiem elementiem ir 70. gadu stila uzšuvumi.

Tie rotā daudzus modeļus – gan bomber stila jaku, skinnny džinsus, gan arī somas, platformas apavus un daudz ko citu. Jauneklīgas ilustrācijas un pozitīvi saukļi mudina baudīt dzīvi, mīlēt sauli, cilvēkus un neuztvert visu pārāk nopietni. Interesanti, ka šoreiz kolekcijas radīšanā tika iesaistīti arī zīmola un modeles fani. Pagājušā gada rudenī sociālo tīklu lietotājiem tika prezentēti kopumā 14 jaunās kolekcijas dizaini. Fani varēja balsot par saviem favorītiem, un četri visvairāk balsis ieguvušie modeļi tika iekļauti 2017. gada kolekcijā.Zīmols Tommy Hilfiger ielūdza viesus uz Polhem PR šovrūmu, lai klasiskā amerikāņu stilā prezentētu jaunāko supermodeles Džidži Hadidas sadarbības kolekciju TommyxGigi, kura jau tagad nopērkama tirdzniecības centrā Spice, veikalā Tommy Hilfiger un interneta veikalā DenimDream.lv. Pasākumā pulcējās pārsteidzoši dažādi viesi – gleznotāja Ieva Bondare ar meitu, modeli Džūliju, modes mākslinieks Bruno Birmanis, modes ikona Līga Zemture, aktrise Vita Baļčunaite, kā arī modes mediju pārstāvju.

Zīmols Tommy Hilfiger jau iepriekš kolekciju radīšanā ir sadarbojies ar slavenībām. Partneru vidū ir tādas zvaigznes kā Beyonce, Keita Hadsone (Kate Hudson), Šarlote Geinsbūra (Charlotte Gainsbourg), Naomi Vatsa (Naomi Watts), Zoī Dešanela (Zooey Deschanel), kā arī It meitenes Aleksa Čanga (Alexa Chung) un Olīvija Palermo (Olivia Palermo).

Saistītie raksti

Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Vairāk raksti