Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies angļu val.), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Sīkdatnes mūsu vietā un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem var pārvaldīt arī mūsu sadarbības partneri (trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Analytics). Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi šeit

Kura ir skaistākā sieviete Krievijā? Kronēta «Miss Krievija»!

  • Raksts
  • Foto
Foto: Sputnik/Scanpix

Maskavā noticis skaistumkonkurss «Miss Krievija 2017», kurā tikusi kronēta skaistākā krieviete. Šoreiz gods ticis Sverdlovskas reģionam, no kura nākusi daiļava Poļina Popova.

«Miss Russia 2017» titula ieguvēja Poļina ir 21 gadu veca, ziņo aģentūra TASS. Sievietei patīk teniss un ēst gatavošana, viņa studē ķīniešu valodu. Popovas mīļākā grāmata ir Margaretas Mičelas romāns «Vējiem līdzi».

Popova ieguva kroni, kura vērtība ir vairāk nekā viens miljons. Tāpat uzvarētāja saņēma arī trīs miljonus rubļu (50 tūkstoši eiro), kā arī iespēju pārstāvēt Krieviju gaidāmajos «Miss World» un «Miss Universe» konkursos.

Katru gadu skaistumkonkursā «Miss Russia» piedalās desmitiem tūkstošu sieviešu no 85 Krievijas reģioniem, taču tikai 50 iekļūst konkursa finālā.

1 Komentārs