Ceturtdiena, 21. jūnijā Vārda dienas: Egita Emīls Monvīds
Komentāri
Autorizējies šeit:
Heide Brigita Stepena ( Reinberga)
15 novembrī, 04:11
Kādreiz Latvijā,sievietes ,pie visas materiāla nabadzības,ģērbās viss elegantāk visā padomju savienībā,modes demonstrēt mūsu modeles brauca ne tikai pa plašo savienību,bet arī uz parīzi kur saņēma labus vērtējumus.Tāpat ne tikai modeļus pēs izskata,bet arī pēc šūtās kvalitātes.Rīgā bija ateljē(Baltijas Modes)kur apģērbus šuva ļoti aukstas klases meistari.sieviešu un vīriešu uzvalkus,mēteļus.Mūsu meistari 'darināja apģērbus Kremlim un lielajam Maskavas operas un baleta teātrim,šuva Frakas,vot tie bija meistari ar lielo burtu.Ateljē bija vesels liels cehs,kur strādāja tikai vīrieši gludinātāji,kur viņus speciāli apmācija ,jo to vajadzēja mācēt ,tad bikses nešļūka nost no dibena,kā tas ir šodien,jo to panāca speciāli ar gludekli iestrādāts tilpums dibenam,ko šodien nekur nemāca un daudzi nemaz nezina kas tas ir.Šodien ,karik ķād šausmīga lupata ,drausmīgi sašūta ir mugurā ,kas ar slimā smadzenēm izdomāta,ir uzreiz (super modelis)ko tikpat superīgs (Dizainis)itkā sameistarojis.Ja tā pastaigā pa ielām ,pavēro kā šodien cilvēki ģērbjas,vienkārši nožēlojami,mode vienkārši var teikt,pasaules gals,vis vienā biezputrā,vakarkleitas kopā ar kerzas zābakiem,(pufaikas kopā ar cepurēm platmalēm)bikses ne bikses kautkādi prezervatīvi uzspīlēti uz pakaļām,iespaids.ka atrodies trako namā.....
Lidija Korņicka
15 novembrī, 03:11
Manuprāt, kvalitāte klibo. Audumi viduvēji. Apģērbs dīvains un dārgs. Konkrētajā video mētelis labs uz pakaramā, bet baiss .
Ināra Kupica (Ascella)
14 novembrī, 08:11
Personīgi pazīstu stilistu-šuvēju-dizaineri! Viņas moto - pārdot pēc iespējas dārgāk! Tas nekas, ka uz auguma sēž nekādi tas gara darbs, galvenais - pārdot! Esmu pasūtījusi vairākus apģērbus, kurus nesāt nemaz ar nepatīk! Skatos un domāju - par ko tāda naudiņa maksāta! Gluži vai muzeja eksponāts sanāk! Tikai ik pa laikam putekļus jānokrata! Bet kas attiecas uz šo rakstu - tad modes stilisti nav vienīgie, kuri grib tās daudzās naudiņas! Pilnīgs bezpridels!!!! Zinu, ja ir aitas(bagātnieki) - tad rodas arī cirpēji. Esmu pabijusi modes veikaliņos un sacīšu, ka neviens paģērba gabals nav mani pat uzrunājis! Kā tie modelētāji vispār var izdzīvot!!!! ...nudien nesaprotu! Es šos kankarus arī par brīvu negribētu vilkt mugurā!
E
Eduards B
13 novembrī, 21:11
Humpalās lētāk. audums tak pārsvarā viens :) aizvelcies uz audumu veikalu un tad pie kāda šuvēja pa kapeikām (salīdzinoši ) būs.
janisnezinamais
13 novembrī, 17:11
Patīk, nepatīk - gaumes lieta, likās ok. BET nebija arī nekas tāds - značit vajadzēs visiem stāstīt kas par zīmoliem mugurā un cik kruti tas ir - vizuāli jau neviens nezinās. Bet nu cenas... Vāks vnk - 2 šitādi komplekti par 1000+ (un vēl taču apavi atsevišķi - tas jau mierīgi vēl kādi 100). Atstāt veselu mēnešalgu (vai vairāk - kāda nu kuram tā alga). Ja tādas cenas, nav lētāk aizbraukt ceļojumā uz Milānu ar domu pie reizes kārtīgi iepirkties?
Aija Rozlapa
13 novembrī, 14:11
Vienkārši šausmīgi! Bezgaumības kalngals. Neticu, ka to ir radījuši profesionāli mūsdienu dizaineri. Un te par cenu pat nav ko spriest - nu, cena varētu būt apmēram kā humpalās... Bet pat tur var atrast un sakombinēt ko oriģinālu. Neviena mūsdienu sieviete ar gaumi tās nevilktu pat uz tirgu ejot.
Laumix Dizelis
13 novembrī, 11:11
Ja tai zilajā blūzē un brūni raibos svārkos grib iet uz teātri, ((ja nu vienīgi vēsā vasarā un brīvdabas izrādē)), tad manī nav ne drusciņas no dizaina saprašanas!
Mr. Meeseek
13 novembrī, 11:11
brrr.. izskatās pēc kolhoznieču štātes, ko uzvilkt, kad jāiet saņemt apbalvojumu par gada labāko slaucēju.
ilmārs jansons
13 novembrī, 11:11
raksta māte-nekāds dizains -lupatas,kopējā izskatā
D-Aiga Aigiņa (Ela)
13 novembrī, 11:11
Latviešu pamatnelaime - cenas uzlikt +1000%. Vienu mēteli nedēļā pārdot tad tiešām būtu jau pietiekoši. Izskatās gan, ka šie cilvēki no audumiem, kristāliem un kvalitātes neko daudz nesaprot, uzšuvuši un mēģina uz labu laimi.
Svetlana Magdalēna (Gaismiņa)
13 novembrī, 08:11
Diezgan muļķīgi attaisnot Latvijas dizaineru cenas ar audumu kvalitāti un itāļu ražotāju preci, kas nepiemērota Latvijas ziemai. Audumi lielākā daļa iegādāti te pat bāzēs un pārsvarā Itālijā vai citās Eiropas valstīs ražoti. Par apaviem un apģērbiem, spriest, ka itāļu prece neder Latvijas klimatam, pilnīgi absurdi. Itālija ražo apģērbus visai pasaulei, tai skaitā Ziemeļu valstīm, kurās klimats ir ļoti bargs. Īpašniekam, vai konkrēta uzņēmuma pārstāvim/īpašniekam ir jāprot izskaidrot klientam tādā veidā preces dārdzību, nestāstot pasaciņas par to ka citur ražotā prece neder mūsu klimatam. Pati esmu gadiem ilgi strādājusi ar itāļu preci, kura ir ļoti kvalitatīva, viegla un plāna, tai pat laikā ļoti silta. Manāmi trūkst profesionalitātes.
Janis Skujins
13 novembrī, 07:11
Dabīgie Swarovski kristāli :) Pierādījums tam, ka cienītā nezin par ko runā. Būtu vēl pastāstījusi kuros zemes slāņos tie ir izrokami.
© TVNET. Visas tiesības paturētas