Komentāri par:
Kāpēc sievietei vajadzīgs sekss bez jūtām?
 
Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. K

  Super! Beidzot kāds raksts ar taisnības piesitienu...jā, sex atslābina pēc darba nedēļas un vēl vairāk, ja tas nav vīrs, kurš tūlīt pēc tā sāks atkal runāt par ikdienas problēmām!!!

  1
 2. P

  tad ej un atslābinies, bet nelepojies ar savu palaistuves dzīves stilu !

  13
 3. L
  Liene to Pika Kika2013. g. 28. maijā 12:31

  o jā, ja sieviete vēlas "nokniebties" es svešu čali, viņa ir palaistuve ! Bet ja džeks, to vēlas - tas ir normāli ! Damn.. tas ir tikpat stulbs/aplams stereotips, kā par blondīnēm !

  1
 4. t

  šis tavs stereotips ir reti stulbs patiešām, jo palaistuve ir palaistuve, neatkarīgi no dzimtes

  7
  Parādīt vēl 1 atbildi
 5. I

  Un kāpēc tiek uzskatīts, ka gadījuma sakari ir bez jūtām? Jūtas ir pat ļoti spēcīgas, ja jau to var izdarīt. Kas zin, tie zin.

  2
 6. i

  man arī patīk vienas nakts sakari, ja ieraugu skaistu jaunu vīrieti uzreiz gribas ar viņu nočikāties

  3
 7. n
  nabaga cilvēciņ SeitAnna2013. g. 29. maijā 11:32

  ar seksu ir jānodarbojas, nevis par to jārunā un vēlams reālajā dzīvē :)

  3
 8. D

  Nav ko "cepties"... visos laikos ir bijušas seksa kāras sievietes un vīrieši . Pērkami/mas un par brīvu dabūjami/mas. Katram sava izvēle.
  Viennozīmīgi mīlēties kad klāt pie miesas kāres ir vēl arī dvēsele- ir pavisam cita lietas.
  Augstākā pilotāža ... bet vai tāpēc - kaisle pati par sevi nesniedz baudu ?! Reizēm sniedz - un KĀDU vēl !

  2
 9. m

  nu gribas seksu,ka vai kaukt gribas,manas jūtas strādā ārzemēs-bet bez seksa nevaru

  0
 10. a

  un par HiV,C hepatītu arī padomājāt?

  3
 11. I

  Lielākā daļa domā, ka vienas nakts sakari tiek praktizēti regulāri. Mīļie, draugi, kolēģi un kas tik vēl ne, no savas pieredzes varu teikt, ka nekas labāk nesadziedē salauztu sirdi kā vienas nakts sakars.
  Ja godīgi, tikai pēc tam es sapratu, ka esmu kā vairāk vērta, kļuvu atvērta, smaidoša, koķeta. Un apzinājos, kā esmu vērta. Un ticiet man, ne jau kuru katru normāla sieviete izvēlas vienas nakts sakariem, bet intuitīvi, kurš būtu labākais gultā.

  6
 12. M
  Mjā, žēl man tevis. Ilona2013. g. 22. maijā 22:08

  Tu esi kompleksu nomākta personība , ja tev vienas nakts sakars var dot impulsu savas pašapzņas celšanai.Tas ir kā narkomānam nākamā deva, iedomu pasaulē, kā kompensēt savu nespēju dzīvot pilnvērtīgu dzīvi.

  2
 13. c

  Nav taisnība, ja ir salausta sirds, tad jamēģina atturēties no tāda veida sakariem, jo tas notiek par spīti un no dusmām, vēlāk ir tikai morālais pārdzīvojums. To pat iesaka visi psihologijas raksti, kā arī personīgā pieredze

  0
 14. s

  Iesaku visiem, kas ir pret vienas nakts sakariem turpināt vienatnē berzēt savu Aladina burvju lampu līdz kaut kas iznāks ārā. Tikmēr cilvēkiem, kas nebaidās no šādām attiecībām novēlu to izbaudīt, un iepazīt sevi un partneri.

  5
 15. C

  ...un daudzus partnerus.

  0
 16. s

  tāpēc, ka pēc tādiem viens nakts sakariem bez jūtām neviens no viņiem man nepie.isīsies ar savu mūžīgo kritizēšanu, ka es neesmu gana laba

  0
 17. abu dzimumu palaistuveem parasti atrodas dazhnedazhaadaakie attaisnojumi savai izriiciibai, tachu tas nemaina lietas buutiibu...

  55
 18. s

  Tu noteikti esi ļoti vientuļš cilvēks. Nonosodi, bet izmēģini, nenožēlosi, protams, ja dod priekšroku seksam ar dzīvu būtni nevis lellēm vai vecajai labajai kabatas biljarda nūjiņai.

  2
 19. harmenss harmenss2013. g. 15. maijā 20:01

  >sdfg
  "Nonosodi, bet izmēģini, nenožēlosi"

  ----------------------

  vispaar es nenosodu...;) ja tavs aicinaajums ir, buut m.kai - uz priekshu, bet neceri uz sapratni ...

  p.s. kontekstaa par nozheelu - taa var naakt pavisam negaidiiti, atliek noveeleet sapratni, par ko...

  39
 20. s

  Neraudi, harmenss, gan jau labā roka tevi šovakar pažēlos...

  0
  Parādīt vēl 16 atbildes
 21. E

  Ko?- pilnīgi tev piekrītu un uzskatu, ka varam mēs!
  Tagad ir 21.gs., nav vairs nekādi aizvēsturiskie laiki, lai spriestu tik arhajiski kā te dažs labs. Un ja sieviete nav stulba viņa zinās kā izvairīties no nevēlamas grūtniecības un tajā pašā laikā sagādāt sev baudu.
  Vēl viens faktors kapēc sieviete var gribēt un atļauties vienas nakst izklaides ir mairāk vai mazāk egoistiska vēlme gūt baudu, vīrietis to saņem tā vei tā, bet ja sieviete viņam tikai simpatizē (te neiet runa par mīlestību), tad jau nav jēgas iespingt, par to ka viņam tas vai šitas.

  Jā, tās ir vaļību atļaušanās, bet pie velna stereotipus- kā gribu tā daru, man nevienam izņemot sevi nav jāatskaitās.

  1
 22. j

  21. gs nenozīmē nekārtīgu dzimumdzīvi. Ja neesi attiecībās vai precēta, tad ar savu veselību un morāli vari rīkoties, kā gribi, bet tava izpratne par 21. gs šajā jomā, iespējams , pēc tavām domām, ir avangardiska, bet nepieņemama cilvēkiem ar sirdsapziņu, goda jūtām un citādu izpratni par vērtībām kā tādām .

  7
 23. S

  Lieta tāda, ka sievietes kuras maina partnerus kā zeķes sauc oar staigulēm, bet par vīriešiem tik nievājoši neizsakas, jo ir viena būtiska atšķirību nianse.Sieviete ir ta kas iznēsā bērnu,māte un ģimenes sargātāja!
  Tikai viens šis iemesls, sievietew var palikt stāvoklī, vīrietis nē!Šis vārds staigule, vieglas uzvedības meiča jau radies izsenis, kad kā likums šādas sievietes pēc saviem piedzīvojumiem kā likums palika atkal ar jaunu bēbi pūrā, un visbiežāk šo bērnu pameta savu vecvecāku vai citu radinieku aprūpei, un lodoja talāk pa pasauli! Vīriešiem no dabas ielikts sēt sēklu pa pasauli riņķī,sievietem nē jo no dabas nav tam radītas!Manas bijušās ģimenē visas sievietes bija tadas pašas vazaņķes, dzīvojušas bez vīriešiem, mētājušās pa pasauli, atstājusas bērnus kur pagadās.Vienkārši sakot bezatbildība.Mūsdienās ir kontracepcija un šo neērtība šādām sievietēm ir atrisināta, bet būtība jau nemainās, staigules, jo šādi sabiedrības uzskati par šādām sievietēm ir veidojusies tūkstošiem gadu!

  3
 24. z

  sievietei sekss ir vajadzīgs, bet jūtas? tas ir tāds dīvains jēdziens... nu kur gan šīs ir?
  kāds var viņas parādīt, nosvērt, izmērīt?
  pirms gadiem simts eiropā runāja pavisam vienkārši: mīlestība ir jēdziens, ko izgudroja zociķi, lai nebūtu sievietēm jāmaksā par seksu....
  tas ir tāpat kā ar vienas nakts attiecību nosodītājiem, kuri nekādi nespēj saprast, ka visas attiecības sākas ar pirmo nakti, nu kā gan var būt otrā nakts, ja nebija pirmās? un nepaplētīsies kājas otrā naktī, ja pirmajā kārtējais zābaks būs spējis tikai savu galiņu paslapināt, tad tās tā arī paliks par vienas nakts attiecībām, bet ja nu tā pirmā un vienīgā bija kāzu nakts? tur atliek tik pažēlot tādus nelaimīgos... un ja vēlāk kādam no viņiem tomēr pietiek dūšas pamēģināt ko pa "kreisi" tad apkārtējie saka: tā norāvās, ka jumtu aiznesa... bet citi tā ar visu mūžu mokās paši un moka citus, bet varbūt pat nemokās, ja jau nezin, cik kolosāli tas viss var būt...
  jūtas... bet kas ir jūtas? nu ir sievietes uz ko man neceļas, lai ar ne par izskatu, ne uzvedību neko sliktu pateikt nespēju, bet par citām pietiek tik iedomāties un siekala tek, bet ūzām rāvējslēdzējs plīst... tās tad būtu tās jūtas? vai varbūt vienkārši mana zemapziņa jūt, ka tieši ar viņu mums būtu laba seksuālā saderība?

  2
 25. E
  Eternity's Child 2013. g. 12. maijā 00:07

  ...Lai saprastu, ka tā nav tā labākā lieta dzīvē un tikai iztukšo.

  3
 26. V
  Vārnas ielas sieva. 2013. g. 11. maijā 20:05

  Cilvēkiem bez jūtu pasaules ir vieglāk dzīvot.
  Tie maz ko šķiro. Runājot par seksuālajām attiecībām, tie sev pielaiž daudzas/ daudzus klāt.
  Diemžēl, es neesmu no tām, kuras var bez jūtām. .
  Neticēju, ka iespējams bez Tā dzīvot, bet nu jau drīz būs pusgads kā neviena cita...

  2
 27. e
  edvīnsbaltvīns 2013. g. 11. maijā 19:11

  Jā, nu bezgala daudz gudrinieku izrādās šai jomā...bet vai tiešām vairs neviens nesaprot, ka ieraut sīvo un ielikt stīvo, nu tas ir vīriešu dabā un tur neviens nekad un neko nepadarīs...par sievietēm tas, protams, varbūt ir mazliet savādāk...vispār bezjēdzīga cepšanās.

  0
 28. i

  Ja te kāds vīrietis apgalvo,ka viņs izprot sievietes,tad viņš,kā likums dzīvo ar otru vīrieti.

  3
 29. a

  Sievietes arī ir kļuvušas praktiskas. Tieši kā saku, praktiskas. Kur jūs te Latvijā esiet redzējuši kādu līdztiesību ģimenē? Apnīk kalpot vīram, bērniem, ģimenei. Apnīk abiem.
  Vīrietis strādā, strādā, bet neko viņam nemaksā. Cigaretes arī vajag un aliņu kādu pudeli. Kāda tad jēga viņam kalpot, ja nekāds no tā taustams labums nav. Seksu sievietei nevajag katru dienu un ērtāk ir to šad un tad, ar kādu, pret kuru nav ne kādu citu pienākumu, nav jāgatavo ēst, jāmazgā drēbes un katru dienu jāskatās un jādusmojās par atstātiem traukiem, izmētātām zeķēm, neiznesto miseni un tā tālāk..Sekss, kad apnīk gulēt vienai pašai, bet vēlēšanās pēc regulāra blakus gulētāja nav. Tas pilnā mērā attiecas uz abiem dzimumiem.

  5
 30. d

  Neko praktisku ari nepieminēji... tas viss ir egoisms un augstprātība.

  Tādi cilvēki kas uzskata ka rūpēties par savu ģimeni ir kalpot, tad tiem tiešām labāk dzīvot vieniem.

  1
 31. s

  Vienas nakts seks--- būsim godīgi ---tas ir maaucības paveids un ja to piekopj sieviete---tad skaidrojiet kā gribat,--- viņa ir kļuvusi par maauku, un ir vienalga vai viņa to dara par naudu, vai par velti.

  10

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi