Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sešdesmitie, krāsas, Kleopatras «granžs» jeb kas modē šosezon?

Foto: Depositphotos.com

Jau sen meikapa modē nav vienas konkrētas tendences, bet gan vairākas – katra savam personības tipam. Kāds grims piestāv tavai personībai? Izstāde «Baltic Beauty 2017» sadarbībā ar stilisti Unu Bernatoviču piedāvā ielūkoties šā brīža pasaules meikapa modes tendencēs.

Melnais Kleopatras «grānžs»

Modē Kleopatras! Viņas valdzinājuma noslēpumu vēlas atklāt daudzas, un, kas zina, varbūt tas slēpās tieši «grānža» meikapā? Lai padarītu skatienu tikpat noslēpumainu, bet reizē drosmīgu, var izmantot melno zīmuli vai šķidro kontūrlīniju dažādās nokrāsās. Tradicionāli kontūrlīnija tiek vilkta pa augšējo plakstiņu, bet drosmīgākās var izcelt arī apakšējo skropstu līniju. Aktuāli ir izcelt acu kaktiņus, radot gandrīz vai fantāzijas tēlam līdzīgu, mazliet futūristisku izskatu.

FOTO: publicitātes

Tauriņa valdzinājums

Grims, kas atdarina tauriņa grāciju – spārniem aizveroties, redzam klasiski melno, taču ik sekundes desmitdaļu, tiem atveroties, tiekam apburti ar krāšņām krāsām. Šajā gadījumā – ar sarkanu, jo, turpinot dinamikas aktualitāti meikapā, popularitāti nezaudē klasiskais salikums – melnais ar sarkano. To veido klasiskais dūmakainais meikaps ar sarkanā akcentu pašā plakstiņa centrā. Mirkšķinot ik pa laikam iedegsies sārta liesma.

FOTO: publicitātes

Kā izkāpusi no sešdesmito gadu filmām

Ja skaistuma ziņā asociē sevi ar slavenās dziesmas «Je t'aime... moi non plus» izpildītāju Džeinu Birkinu vai pirmo Džeimsa Bonda liktenīgās sievietes atveidotāju Ursulu Andresu, šī meikapa tendence tevi sajūsminās. Lielās leļļu acis atkal ir modē! Tikai mazliet papildinātas. Kā tās panākt? Atliek sakombinēt pagarinošo un apjomu piešķirošo skropstu tušu gan augšējām, gan apakšējām skropstām. Taču visefektīvāk ir izmantot mākslīgās skropstas. Parasti šādam acu meikapam pieskaņo lūpukrāsu maigos toņos, lai akcentētu tikai acis.

FOTO: publicitātes

Jo krāsaināk, jo labāk

Ja aiz loga ir pelēcība, kādēļ gan nepiešķirt košumu ar rotaļīgu un dzīvīgu meikapu? Kurš teicis, ka tas nepiestāvēs arī vilnas džemperim vai kažokādas cepurei? Arī šeit var paspēlēties ar trāpīgiem akcentiem, šaurām vai platām līnijām, spilgtiem ēnu laukumiem. Galvenais, lai krāsas būtu spilgtas – kā sapnis vasaras naktī!

FOTO: publicitātes

Kā no gultas piecēlusies!

Filmās nereti tiek izspēlēta aina, kur pirms romantiskas pamošanās brīvdienu rītā kopā ar savu mīļoto galvenā varone aizsteidzas uz vannas istabu un ātri sevi sapucē, lai izskatītos tā, it kā būtu tikko pamodusies – dabīga, taču neatvairāma. Tieši šāds meikaps ir modē, tikai tagad arī citās dzīves situācijās. Tas simpatizēs dāmām, kurām rebel nenozīmē spilgtu meikapu, bet būt pašai – tikai ar nemanāmiem, dabīgiem akcentiem. Skaistuma minimums nākamajai ziemai – barojošs krēms, caurspīdīgs lūpu balzams un nedaudz izgaismotāja!

FOTO: publicitātes

Modē biklums

Tavs meikaps ir tava personība. Tādēļ lai roķīgajām paliek sarkanais un melnais, bet maigajām, romantiskajām būtnēm – rozā. Taču piekritīsiet, ka mirklī, kad sieviete samulst un viņas vaigi mazliet pietvīkst, viņai piemīt kāds neizskaidrojams šarms. Naivums un vienkāršība ir nākamās tendences atslēgvārdi. Te netiek likti nekādi akcenti – ēnas, vaigu sārtumi un lūpu krāsa ir caurspīdīgos rozā toņos.

FOTO: publicitātes

Jo monolītāk, jo labāk

Turpinot tiekties pēc dabīgā – ir pienācis brīdis, kad uzacis vairs nav primadonnas godā. Lai sejā neizceltos nekādas īpašas līnijas, bet tā būtu, cik monolīta vien iespējams, uzacis pat tiek balinātas. Tiek darīts viss, lai uzacis izceltos pēc iespējas mazāk. Tādēļ tiek akcentētas dabīgas, vienkāršas acis ar ļoti maigu un gandrīz nemanāmu meikapu.

FOTO: publicitātes

Skūpstīšanās imitēšana

Tā kā mileniāļu paaudzei kautrība nav raksturīga un seksualitāte ietilpst viņu ikdienas sarunu tematikā, arī meikapa tendences piemērojas. Proti – populārs ir meikaps, kurā lūpas apzināti izskatās gluži kā pēc kaislīgas skūpstīšanās! Lūpu kontūrzīmuļi vairs nav topā, un to vietā nāk lūpas bez izteiktas kontūrlīnijas. Un vēl vairāk – meikaps var izjaukt robežu ar dabīgo lūpu līniju un veidot viegli dūmakaini sārtu pāreju – kā pēc saldējuma ēšanas vai kaislīgas nakts.

FOTO: publicitātes

Ķiršu krāsas lūpas

Ja tomēr nevēlies eksperimentēt ar lūpu kontūrlīnijām, tad izstādē «Baltic Beauty» noteikti iegādājies ķiršu krāsas kontūrlīnijas, jo tās šoziem tiek celtas uz goda pjedestāla. Un nav brīnums – krāsa ir gana bagātīga un sulīga! Turklāt to var pieskaņot modes industrijā aktuālajam bordo tonim.

FOTO: publicitātes

Vairāk iedvesmas par meikapu varēs smelties 1. Baltijas meikapa konferencē «No klasikas līdz mākslai», kas notiks izstādē «Baltic Beauty 2017» 4. novembrī konferenču zālē Nr. 1. Tajā ar savu pieredzi un zināšanām dalīsies vizāžisti no Ukrainas un Krievijas, tajā skaitā Krievijas top vizāžists Deniss Kartašovs, kura radītais meikaps rotājis tādu žurnālu kā «Elle», «Vogue» un «Dolores Magazine and Hairs» vākus.

«Baltic Beauty» notiks:

3. novembrī 11.00–20.00,
4. novembrī 11.00–20.00,
5. novembrī 11.00–19.00.

0 Komentāri