Komentāri par:
Keitija Praisa publicē foto, kurā gandrīz kaila dodas uz dzemdībām
 
Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. M

  Skaists foto! Nesapotu, kāpēc tāds sašutums! Es vēl jo projām nožēloju, ka nenobildējos ar vēderu. Nebūs ko bērnam parādīt.:(

  3
 2. R

  Tā ģenētika vai, kas cits (varbūt fotošops)? Nezinu. Tomēr nekādu striju, celulīta vai saplīsušas ādas u.t.t. Izskatās, ka tā sieviete, kas bez apenēm fočējas grūtniecības laikā ar labu ģenētiku ir apdāvināta. Cits jautājums, ko teiktu bērns, kad redzētu savu mammu šādā paskatā pēc kādiem 20 gadiem. Un tas jau ir cits stāsts. :)

  0
 3. j

  Pie tiem zābakiem zeķturi vajadzētu gan.

  3
 4. s

  Eleganti uz dzemdību zāli un brīnumiņš klāt!
  Es šeit saskatu sievietes varenību.

  4
 5. ?

  Par ko tāds sašutums? Bilde saceļ vētru, bet pie mums taču pieņemts bērnu nākšanu filmēt ar kameru starpenē un mazuļus nosaukt par superbēbjiem.

  1
 6. A

  Ka tik izrādīties!
  KAUNS!

  8
 7. m

  nekā skaista tur nav...

  19
 8. instagram mom

  0
 9. nevisai labs skats!

  13
 10. B

  Varēja vēl vāveri parādīt!

  30
 11. Skaista bilde.Tie kas tajā saskata kaut ko perversu un slēpjamu tiešām ir nopietnas problēmas.

  21
 12. a

  man nepatiik tas ko redzu...kaut kaa duusa apskrienas..nu nav visai pasaulei jaredz vinas plikaa pakala lai cik skaista taa arii buutu.izskataas perversi

  29
 13. n

  Un kāpēc visai pasaulei to jāredz?

  33
 14. h

  un kāpēc mums jālasa tavs koments?

  13
 15. N

  Ja viņa iet uz plānoto ķeizargriezienu, tad taču biksītes var atstāt kājās, jo bērns tiks izņemts caur vēderu? Jeb es neko nesaprotu???

  10
 16. k

  Iznjem caur vederu, bet pec tam tek pa leju viss tapat kaa parastas dzemdibas, tad tur sabazh paketed kaa parasti. Un vel ja sakas komplikacijas - asinjoshana un tml - pa lejasgalu veic vajadzigas manipulacijas

  1
 17. R

  skassta meitene, skaists ķermenis pirms mazā brīnuma ierašanās pasaulē. Bet vai tādu intīmu brīdi un fotogrāfiju jāizliek apskatei visai pasaulei. Tad jau drīz nonāksim tik tālu , ka publicēsim savu skaisto kermeni arī brīdī kad piedodiet kakājam un čurājam!

  32
 18. n

  atradi, ar ko salīdzināt. Kad kakā un čurā, tad taču nav skaisti, bet šis foto ir skaists. Un daudz labāk tādus foto skatīties, nekā kad izliek apskatei ļaunu noziedznieku foto

  18
 19. m

  Stulbā pretekle. Lai tad parāda, kā auro dzemdībās.

  8
 20. Kas tur slikts bildei,ne katru dienu ar tadu runchuks punchuks var staigat. Ja kads apskauz vinas skaistumu ta varetu savas stulbibas paturet pie sevis. Keitija malacis.

  14
 21. G

  Bet pie tiem zābakiem aizmirsa uzvilkt zeķturi.

  9
 22. n

  Tie nav zābaki, bet kompresijas zeķes, kas paredzētas vēnām! Grūtniecēm ieteicamas

  9
 23. p

  ļoti skaisti izskatās.

  22
 24. a

  Un kam vēl tur, dodoties uz dzemdību zāli, vajadzētu būt? Stringiem?

  28
 25. n

  tieši tā! Kā grib, tā dodas uz dzemdību zāli! Kaut vai ar slidām! Kāda kuram darīšana?

  13

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi