Manchester Unitedi mängud on isegi Louis van Gaali igavlema pannud

Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Manchester Unitedi peatreener  Louis van Gaal
Manchester Unitedi peatreener Louis van Gaal Foto: SCANPIX

Manchester Unitedi peatreener tunnistas, et ka temal on sellel hooajal olnud hetki, kus tal on pingi peal igav hakanud. Sama arvavad ka paljud fännid, endised pallurid ja eksperdid, kes ei näe Unitedi pallurites mängulusti ja soovi väravavõimalusi luua.

«On olnud kohtumisi, mida olen nautinud. Aga on olnud ka matše, kus mul on olnud väga igav või olen olnud vihane, sest me ei ole suutnud vastase kaitset murda. Aga see on jalgpall,» rääkis van Gaal BBC vahendusel.

Ometi leidis van Gaal, et Unitedi poolehoidjad peaksid klubi seisuga praegu rahul olema, hoolimata sellest, et Meistrite liigast on juba välja kukutud ja Inglise liigas ollakse viiendal positsioonil. Viimati saadi Inglismaa karikasarjas koduväljakul 1:0 võit tugvuselt kolmanda liiga klubi Sheffield Unitedi üle. Ainsa värava lõi Wayne Rooney 93. minutil penaltist, esimese väravaraami tehtud löögini jõuti alles 69. minutil.