Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Oktobra vidū izsolīs «Latvijas Krājbankas» nekustamos īpašumus

Oktobra vidū plānots izsolīt likvidējamajai AS «Latvijas Krājbanka» piederošus nekustamos īpašumus dažādos Latvijas novados, liecina publicētie paziņojumi par izsolēm.

Pēc kārtas otrajā izsolē ar lejupejošu soli 13.oktobrī plānots izsolīt piecus nekustamos īpašumus - dzīvokļus, zemesgabalus ar un bez apbūves dažādos novados, tostarp kā vienotu mantas kopumu paredzēts izsolīt 24 zemesgabalus Inčukalnā.

Šo nekustamo īpašumu novērtējums un izsoles sākumcena kopumā ir 51 000 eiro.

Izsoles notiks 13.oktobrī no plkst.11 Ganību dambī 17A, Rīgā.

Savukārt 14.oktobrī pēc kārtas otrajā izsolē ar lejupejošu soli plānots izsolīt sešus nekustamos īpašumus zemesgabalus ar un bez apbūves.

Šo nekustamo īpašumu novērtējums un izsoles sākumcena kopumā ir 345 537,28 eiro.

Izsoles notiks 14.oktobrī no plkst.11 Ganību dambī 17A, Rīgā.

Kā ziņots, Rīgas apgabaltiesa 2012.gada maijā nolēma sākt «Latvijas Krājbankas» bankrotu. Bankrotu lūdza sākt tās administrators - revīzijas kompānija «KPMG Baltics» -, kas secināja, ka neviens no četriem saņemtajiem bankas sanācijas priekšlikumiem nav realizējams. Arī Finanšu un kapitāla tirgus komisija apstiprināja bankrota procedūru kā bankas maksātnespējas risinājumu.

Likvidējamās AS «Latvijas Krājbanka» administrators «KPMG Baltics» 2013.gadā atguvis līdzekļus gandrīz 67 miljonu eiro apmērā.

0 Komentāri