Pirmdiena, 16. jūlijā Vārda dienas: Estere Hermīne Liepa
Komentāri
Autorizējies šeit:
V
varis
2 aprīlī, 08:04
TU,MAN SKATIES,Skeels tevi atlaidiis pirmo ,ja tu vinam aizliksi aaju orieksaa.Taapat lembergu ja aiztiksi ,suudi un duumi ies pa gaisu ,seedeesi veel cietumaa Lemerga vietaa.nebaidies,no viniem tu visu muuzu netiksi valaa.kopaa esat zagusi un laupiisjusi,tagad teelo lielu prieksnieku.TU TACU ZINI ZAGLA LIKUMUS....KUCINSKI PRAATIIGAAK!
J
Jācērt pūķa galva!
31 martā, 06:03
Lai panāktu izmaiņas, tam pūķim jānocērt galva, nevis jāpieļauj, ka tā galva, kas piesedza šo mahinatoru darbību, ka tā paliek amatā.Nevienā Eiropas valstī pēc šāda veida skandāla direktore amatā nepaliktu. Bet pie mums kā vienmēr- āzis joprojām dārznieks.
N
nemec
30 martā, 17:03
iespējams ka āfēras,shēmas uz miljoniem...un tikai sabāršana?
Anda Zahovska
30 martā, 13:03
Tikai atlaist tuuliit,nodot tiesai un mantas konfiskaaciju obligaati.Pirmaa jaaatbriivo Peetersone,bez vinas zinas,taa riikoties nevareeja.Kur tad vina neema uzreiz tos 29?
Š
Šantāžiste?
30 martā, 13:03
Kāpēc ministri piesedz Pētersoni un nerīkojas atbilstoši likumam? Ja valsts lielākajā nodokļu iekasēšanas uzņēmumā izveidojusies korupcija, vispirms jāatbild vadītājam. Bet nezin kāpēc to Pētersoni baidās atlaist??? Kaut ko zina, ko mēs nezinām???
S
sisi
30 martā, 12:03
Vajadzētu sākt ar pašu VID vadītāju, kura visu šo ārprātu gadiem ilgi piesegusi... Normālā valstī tā būtu... Bet pie mums jau visi viņi saistīti jo viens zina par otra blēdībām... Līdz ar to apkopējas atlaidīs par zagšanu - lai kāds būtu atlaists un viss, lieta darīta...:)
amber black
30 martā, 11:03
tāiet, kad likumi ir sacepti pašiem un saviem par labu. Tad savus nevar bez likuma pārkāpumiem atlaist, tiesāt un cietumā ielikt. Kučinskis tik runā, bet, kad būs jāizdara, tad izrādīsies viss nelikumīdi un savējie m vēl nāksies atvainoties un iecelt atpakaļ krēslos un samaksāt vēl naudiņas par nelaišanu pie siles.
Z
zeķes banka
30 martā, 11:03
Tās vārdu spēles: noziedzīgs -> negodprātīgs un kriminālatbildība -> atlaišana attiecīgi motivē gan nodokļu maksātājus, gan nemaksātājus.
amber black
30 martā, 11:03
vai tad vienkārši atlaidīs un neliks atmaksāt nozagto naudu? Ir gan labi- tiec pie siles, pieraus daudziem gadiem un tad atlaiž- vari baudīt labu dzīvi - naudas pietiek. Ja atlaidīs, tad tak vēl kompensācijas izmaksās! Skaista dzīve!
S
saulis
30 martā, 11:03
Atlaist vai sēdināt? Piedot vai sakārtot?
J
Ja
30 martā, 11:03
Pētersone zina daudz par valsts amatpersonām. Viņai tāds darbs. Tāpēc viņa turpinās strādāt. Un arī citi vadītāji, kuru paspārnē notikuši finanšu noziegumi, turpinās strādāt. Tagad redzam tukšas pļāpas, lai novērstu tautas domas nocitām lietām, kas tiek veiktas pa kluso. Interesanti, kas cits tiek izlemts, ka VID ir uzmetuši tautai plosīšanai. Smird gan tā visa padarīšana.
R
real
30 martā, 10:03
atlaidīs tos kas nedalās ar sazagto
Juris Elsons
30 martā, 10:03
nu ja Latvija par korupciju atlaiz uz laiku, lai pec tam var nakt atpakal stradat bandas dalibnieki. kur tad prokuratura, kur korupcijas apkarosana. SAVEJOS JAU NETIESAS, KAS DALAS NO NELEGALI IEGUTIEM LIDZEKLIEM
5
500
30 martā, 10:03
"Ministru prezidentam neesot skaidrs, kāpēc šie cilvēki netika atlaisti jau iepriekš".. - bet man nav skaidrs, kāpēc tos cilvēkus taisās atlaist, nevis par zagšanu , kukuļošanu , naudas atmazgāšanu, u.t.t. iesēdināt uz ilgu laiku?
N
nsāks ne no tā gala
30 martā, 10:03
Atstādini vai atlaid, vispirms, vadītāju.
M
Mja
30 martā, 10:03
Man grūti iedomāties, kā tas praktiski notiks. Kurš Darba likuma pants tiks piemērots uzteikumā? Pagaidām izskatās, ka būs grēda ar tiesas prāvām, kurās valsts riskē maksāt gan dīkstāvi, gan morālo kompensāciju.
B
Bizzales
30 martā, 09:03
Ja jau ir ņēmusi naudu-tātad -zaguši !!!! Nu protams ka tikai cietums un tikai cietums ar mantas konfiskāciju !!!!Ko vēl tur domāt !!!!
A
aaa
30 martā, 09:03
nē.. nevajag atlaist... vēl dabūs valsts kompensācijas maksāt... tiesāties.. un n-tos gadus maksāt vēl par viņu darbā būšanu.. tāpēc lai zog un lai darās tālāk- vai tad pie mums var savādāk?
M
mak
30 martā, 08:03
Premjers vispirms šauj un tad lādē, kā var kādu atbrīvot no amata vai atlaist no darba uz kaut kādu aizdomu pamata. Un ko nozīmē jēdziens negodprātīgs. Dikti jau stiepjams. Cik zinu tad pagaidām neviens pēc saraksts no darba netiek atlaists. Atlaidīs un tad kliegs , ka jāmaksā kompesācijas par atjaunošanu. Ja jau nevar pierā'dit kad pieķer pie rokas, tad ko šadā situācijā pamatojoties uz jēdzienu negodprātīgs. Domāju, ka šis ir gadījums, kad steiga ir lieka.
A
Alldo
30 martā, 08:03
Tikai ''atlaišanu''? Protams, ka korumpētības ''Lieldraugs'' Vienotība&Co, savus ''mērķus'' nemainīs.
T
Tukša muldēšana
30 martā, 08:03
Sitie pareizie politiķu "solījumi" ir pilnīgi tukša mutes dzesēšana! Vienkārši turpinājums epiuskajai koncepcijai "Kā var nesolīt?" Varbūt Kučinskis, pirms ķerties klāt jauniem tukšiem solījumiem, vispirms varētu tautai skaļi un publiski noziņot kaut vai to, kas ir izdarīts un sasniegts visās tajās skandalozajās lietās, kas pēdējā gada laikā Latvijā ir nonākušas publiskajā apritē? Piemēram Magoņa lietas virzība, pilnīgi n oteikti gribētos uzzināt, kas noticis ar drošības policijas fantastiskajiem pasakau tēliem! Pgaidām gan izskatās, ka visi lielie skandāli un brēcošie korupcijas gadījumi pēc publiskas, bet bezjēdzīgas apmuļāšanas, paliek pilnīgi bez jebkādām reālām sekām. Visi paliek savās vietāš, turpina bīdīt savas rebes. tikai paslēpjas no publiskās redzam ības zonas. Ka īsti ir ar šīm lietām, Māri?!
A
Antons
30 martā, 08:03
Klausieties vai nav jocīgi, Pētersone kuras vadībā strādā negodprātīgi darbinieki tiek nepamatoti atlaisti, bet godprātīgā vadītāja turpina turpina darboties tālāk. Kamdēļ viņu neskar rotācijas princips- ministres kundze?
N
Nina
30 martā, 08:03
Cerams vienreiz ta ari bus un nakošiem bus par ko padomat.
Z
zz
30 martā, 08:03
Stop! Uz aizdomu pamata nevienu atlaist nedrīkst! Ir jāierosina krimināllieta un jāizmeklē katrs gadījums atsevišķi un tikai gadījumos kad izdodas pierādīt vainu IR jāatlāiž no darba un jāpiemēro sods t.i. mantas konfiskācija un cietums +30 gadi.
N
Nina
30 martā, 08:03
Viņjus vajag iesedinat cietuma tad varbut nakošie kuri atnaks viņju vieta padomas abzagt valsti vai stradat godigi.
A
A Politiķu?
30 martā, 07:03
A Negodprātīgo politiķu atlaišana...? Vai likuma mainīšana kas paredz bargākus sodus un brīvības atņemšanu par zādzību no valsts...? Nu beidz tač nemainīs likumu lai iesēdinātu savējos... vnk atlaidīs pāris VID darbiniekus bet sile kuri barojās nemainās... Ejat dir st zb zagļu mafiju bars... Sprāgstat nost... Sūtat drošiības Policuju... Nah man katru dienu Jālasa cik no nodokļu maksātājiem šodien nozagts vai atņemts... ZB izšaušu..
N
nuu
30 martā, 07:03
Kučinskis tur rokas nesmērēs,bet valsts budžetu labprāt palielinās uz iedzīvotāju rēķina palielinot NIN. :D
X
xx
30 martā, 07:03
esi pieaudzis,bet tici pasakām :) Imitācija izmeklēšanai iespējams būs,kādu upuri jau atradīs, tautas mierinājumam un sistēma rūkdama ripos pretī bezdibenim
T
tests
30 martā, 07:03
Atlaišana neko nemainīs, tas nav risinājums problēmai, vai tad tas vēl joprojām nav skaidrs, vienā un taij pašā bedrē krist 10x reizes, nav prātīgi. Iesaku ministra prezidentam cīnīties ar cēloņiem nevis sekām.
A
Abe
30 martā, 07:03
Jā!Patiešām !Kas ir negodprātīgs! Tad ir jāveic padziļināta izmjeklēšana un jākonstatē šie mērgļi,manuprāt!Tie kuri ir veikuši auditus vai tematiskās pārbaudes--VISS JĀSĀK NO GALA PAR PĒDĒJIEM 10.GADIEM!!!!!!BŪS ŠOKS GARANTĒTS UN TE DARBA IZMEKLĒTĀJIEM PILNAS ROKAS!!!!
B
bezcerīgi
30 martā, 07:03
ne kas pēc būtības siles barotuvē mainīties nevar,nu nav iespējams ka parazīts pats sevi iznīcina
L
lai
30 martā, 07:03
te oz pec masveida tiesu darbiem.... Ko nozime "negodpratigs"? Ja ir parkapumi, tad tiem jabut konstatetiem un fiksetiem un tikai pec tam var sekot sodišanas funkcija, protams, ar tiesiskām metodėm. Prieks kam tad pastav likumi????? Uz tadu pieńemumu un fantaziju pamata varetu atlaist visu valsts parvades aparatu
V
Valdis
30 martā, 07:03
Būtu uzreiz rakstījuši - Šajā, tuvākajā laikā, shēmotajiem atļaujam "iztīrīt" grēciņus no VID dokumentācijas un nodibināt jaunu Astoņkāja veidu, no palikušajiem VID shemotājiem. Latvijas izlaupīšanas Astoņkājis rullē !!! Visos valsts pārvaldes un kontroles kantoros.
L
lasītājs
30 martā, 07:03
ļoti žēl ka valsts galvenais slimnieks tik nevarīgs,šinī gadījumā vajag padzīt ar kaunu visu valdību un pie reizes arī pašam aiziet
O
Opis V A.
30 martā, 06:03
Kučinska kungs baidās kost, jo viņa zobi ir diezgan sliktā stāvoklī. Var izlūst, sākties sepse, vasarā iekost ods u.t.t. Nu paši saprotat.
D
draugs
30 martā, 06:03
Lunis ir tas Kučinskis...
A
Alexa
30 martā, 06:03
un zaudējumus segt valstī, pilnā apjomā!!!!!!!!!!!!!!
G
Gatis
30 martā, 06:03
Kāpēc tad VID paši savus darbiniekus nevar izkratīt tā pamatīgi beidzot - tāpat kā krata jebkuru mazo vai vidējo Latvijas uzņēmumu? Slabo?
H
hi-hi
30 martā, 06:03
Ja CP iedosi 20 eur. tad par to ieliks cietumā uz 4 gadi. VID afēristus par tādu pantu atbrīvo tikai no daraba. :D
S
sesks fabregass
30 martā, 06:03
Vajadzīgs bija mēnesis lai izdomātu, ka sliktie jāatlaiž! Pēc seīem mēnešiem izdomās, ka vajadzēja tomēr sodīt, taču redz atlaistos sodīt nevarēs, jo viņi taču vairs nav darbinieki...
E
elza
30 martā, 06:03
Ogres bērnudārza Ŗiekstiņš"vadībai tika ierosināta krimināllieta ,bet vēl joprojām viss tur notiek un turpinās pa vecam ,var visu izsaimniekot uz nebēdu ,roka ,roku mazgā!Vadītāja Kravale turpina pēc pārkāpumiem strādāt.
:
:)
30 martā, 06:03
Atlaidīs no darba... !!!??? Tik bargu sodu jau nu gan tie cilvēciņi nav pelnījuši!:) Ja nopietni...izskatās,ka šī valsts ir sapuvusi pilnīgi...!Tas ir nepārprotams signāls no valsts varas,ka drīkst zagt (izredzētie)...par to tikai varbūt,kaut kad atlaidīs no darba...!
B
Bet pagaidām -
30 martā, 06:03
lai tie uzrij vēl pa pažaunei un bērniem pa vasarnīcai uzsit!
V
viedais
30 martā, 06:03
Vai tik tie nebūs visi tie, kas ir veikuši auditus vemtspils uzņēmumos? Māri - vai līdz nākamajai valdībai trubas aivara uzņēmumos vispār tiks veiktas kādas pārbaudes?
S
sarainis
30 martā, 06:03
atbrīvosies vieta nākamajiem...
A
Andris
30 martā, 06:03
Beidzot negodprātīgo Ināru, beidzot. Paldies Tev Māri!
L
labs
30 martā, 06:03
Atlaidīs no darba un visss? Tad jau visi piepelnīsies ar kukuļiem,kuriem būs tāda iespēja. Ja pieķers,tad atlaidīs no darba,bet kukuļos sapelnītā nauda paliek kabatā.
C
ciniks
30 martā, 06:03
Tuvākajā laikā...! Uzreiz nedrīkst, jo ātri kaut kas jāpaspēj vēl nozagt. Par sodīšanu vispār klusē! nu pazagi bikiņ, nekas, °ēs Tevi no darbina atlaidisim, kādā citā iestāditē pienemsim, klusiņām
A
asd
30 martā, 06:03
Tagad sapratu ko kučinskis man visu šo laiku atgādināja.. Atcerējos- Cēzaru :D :) Ievērtējiet bildi. Brāļi. :D http://lejup.lv/viewer.php?id=56fb6f0e72472rzuclkz1459318542.jpg
B
Buba
30 martā, 06:03
tad jau varēs tikt vaļā no dārgās ēkas Taleju ielā, - jo godīgiem varētu pietikt ar daudz mazāku ( toties caurspīdīgu!!!!): - piem. Saktas puķu kioskos
9
999
30 martā, 06:03
Kompensācijas vel vajag viņiem protams izmaksāt!
wanderer 76
30 martā, 06:03
Tas ir pareizi, bet sākt vajag ar priekšniecibu ! Zivs vienmēr pūst no galvas, tātad jāsāk ar ministrijām un pēc tam pašu VID . Tur viss ir viena mafija
M
Muļķu zeme
30 martā, 06:03
Tikai Latvijā negodīgos,korumpētos ierēdņus,politikāņus un amatpersonas ne vis liek cietumos,bet TIKAI ATLAIŽ (ja pieķer) NO DARBA !!!....:(( Kāpēc tad nezagt ?
© TVNET. Visas tiesības paturētas