Svētdiena, 15. jūlijā Vārda dienas: Estere Hermīne Liepa
Komentāri
Autorizējies šeit:
T
Tarakāns
25 aprīlī, 09:04
Īpaši šādas firmas iekārto un maina adreses tā saucamie tiesu izpildītāji, piemēram, Kaspars Seleckis, kurš bez jebkādas tiesas lēmuma bloķē klientu kredītkartes bankās.
N
Naivā
25 aprīlī, 08:04
Un viss tas notiek ento gadu garumā ar Tieslietu ministrijas svētību. Interesanti, kura no koalīcijas partijām visus šos gadus vada šo ministriju ???
M
Mazliet sašutis ??!!!
25 aprīlī, 07:04
Un kas tādus likumus izdod,ja šis bardaks jau 20 gadus turpinās ? Kamēr zagļus un korumpantus ja ne nekārs publiski Doma laukumā (kā Ķīnā) , vai vismaz neliks cietumos - Latvijas budžetam nav nekādu cerību sasniegt kaut vai Igaunijas līmeni !!
H
haris
25 aprīlī, 07:04
Tieslietu ministrijas impotenci vairāk nevar nosaukt par impotenci, jo patiesībā tur pat nav vairāk kam stāvēt.
C
cirvis
25 aprīlī, 03:04
Problēmas cēloni atklāj namīpašniece. Izīrējusi telpas juridiskajam birojam, piekritusi reģistrēt firmas savā īpašumā. Gan jau par maksu. Gribējās tikt pie naudas neko nedarot. Tika. Taču nepadomāja kas būs pēc tam, kad līgums beigsies. Un nepadomāja, ka firmu reģistrētāji sāks viņas parakstu izmantot bez atļaujas, vienkārši pavairojot vai viltojot. Nu kamdēļ maksāt, ja var nemaksāt. Tā arī aizgāja, un citām adresēm noteikti tā pati nelaime: sākumā gribēja vieglu naudu nopelnīt un tas arī izdevās. Vēlāk jau īpašniekus neņēma vērā, naudu nemaksāja un process kļuva nekontrolējams. Morāle: viegla nauda nekad laimi nenes.
J
Jacinte
24 aprīlī, 22:04
Izskatas, ka negodigajiem vel atrak un vieglak bus iespeja izvairities no nodoklu maksasanas, tos vienkarsi likvides. PVN rekinus sadi darboni vares rakstit uz visam pusem.
T
Tume
24 aprīlī, 21:04
Ģeniālā Tieslietu ministrija gadā par saviem varoņiem, gadiem ilgi un tik nacionāli ar neslābstošu ilgtspēju zaļumā
C
Cirvis
24 aprīlī, 20:04
Neesmu jurists, bet domāju,vajadzētu ieviest normu, ka JEBJURU fizisku vai juridisku personu, īpašumā var piereģistrēt TIKAI īpašnieks vai tā pilnvarota persona. Un piereģistrēt var TIKAI autorizējoties caur internet banku vai e-parakstu.
N
nu bet
24 aprīlī, 20:04
pilnīgi cauri spīd kāda ieinteresētība! Neviena instance, kas varētu šo lavīnu apturēt, nevēlas neko darīt! Un par noilgumu - tā vispār ir cūcība (pie mūsu lēnās tiesu darbības!) Shēmotājus spalvaina lobija roka aizsargā :(
© TVNET. Visas tiesības paturētas