Ceturtdiena, 19. jūlijā Vārda dienas: Digna Jautrīte Kamila Sāra
Komentāri
Autorizējies šeit:
J
jo
19 septembrī, 09:09
kā tagad moderni teikt - valdībā jānodrošina tāda alga, kāda tā ir privātajā sektorā, savādāk nu nekādi nevar sākt strādāt un domāt :)
L
LIENE
19 septembrī, 08:09
...par krāpšanu lielos apmēros steidzīgi jāievieš nāves sods , citādi nekas nemainīsies
K
kuku
19 septembrī, 08:09
sitas man vislabak patik, tikmēr citiem PVN apmaksu aitur bet šitiem darbonīšiem vesā miera izmaksā bez aiztures. Tā nu mums te vis ir sakārtots
D
dadzis_45
19 septembrī, 08:09
Jautājums likumdevējam. Vai 10 gadi būs ietiekams laiks, lai mainīto pastāvošo kārtību?
B
bundzinieks
19 septembrī, 08:09
Vajag ieviest kriminālatbildību par krāpniecību nevis tiaki apturēt firmu darbību. Tās firmas jau ir kā baloni- vienu pārdur, piepūš jaunu!
K
krusts
19 septembrī, 08:09
Lai dzīvo ķuzis
amber black
19 septembrī, 07:09
es domāju, ka visa šī šļura ir viena vienīga krāpšana un Latvijas izputināšana un visur ir ielikti atsēgas cilvēki, kas zina, ko dara. Varu Latvijā pēc PSRS pārņēma tieši šie cilvēki un mērķtiecīgi izpilda uzdoto- sagraut Latviju. Bet Putins tik smīn- viss notiek- drīz te paliks tukša vieta.
N
ne
19 septembrī, 07:09
Tas tā filozofijas līmenī, tā teikt, neesmu tik dziļi tai biezputrā iekšā. Ja jau VID pieļauj šādu mahināciju ar zelta tirgošanu, kur tie zelta darboņi ir salīdzinoši maz, neviļus rodas jautājums par labību un rapsi. Tur zemnieki - ražotāji ir tūkstošiem, labības uzpircēji droši vien tuvu simtam, labību un rapsi tāpat grūž uz ārzemēm, arizonu firmu arī nav trūkums, veiklu zeļlu arī.Un tur tās naudas apgrozas miljardos, tā ka zelta epopeja domājams tikai tāds sīkums vien ir. Tādēļ laikam valdības vīreļi tā cenšas valsts nekustāmo īpašuma izpārdošanā, mazo zemnieku ekonomiskā izraidīšanā no valsts
N
nnezinītis
19 septembrī, 06:09
Vai maz valdība zina , kas notiek valstī?
Y
Yes
19 septembrī, 06:09
To tikai tagad pamanīja? Nemanīja, ka valsts kasei desmit gadus iet garām miljardi? Nebūtu joprojām pamanījuši, ja igauņi nepateiktu priekšā un vairs nevar izlikties neko nezinām.
B
basks
19 septembrī, 06:09
Te ir ES patiesā seja. Ļauj šiverēt un krāpties ar PVN, bet mums pieliek PVN par komunāliem maksājumiem, apsaimniekošanas maksām, kas tieši skar katru mazo."Zelta"cilvēki, baņķieri netiek apgrūtināti ar nodokļiem.
X
xy
19 septembrī, 06:09
Izskatās kad Reiram nav izdevīgi apturēt šo shēmu "Reirs ir skeptisks par reversās PVN maksāšanas kārtības efektivitāti, jo krāpnieki pārmetas uz citu nozari vai citu valsti un darbību turpina"
V
Vērotājs
19 septembrī, 06:09
Laikam jau šiem ir kārtīgs ''jumts''VIDā,ja jau spēj tik daudz izkrāpt,jo bez tā tas diezvai izdotos,tur jāzin VID darbības specifika kā un cik tiek pārbaudīts.
T
tādi esam
19 septembrī, 05:09
Pag.g.s 90- gados Latvija bija krāaino metālu lielākā ekportētāja, tagad zelta. KĀDA VALSTS PĀRVALDES BEZSPĒCĪBA! Nožēlojami.
Q
Q
19 septembrī, 05:09
...lielos zagļus godā....... mazos cietumā.......... strādāts IR......
1
13
19 septembrī, 05:09
tik cik mums izkrāpj valdības - gan pašmāju, gan es, līdz tam neviens uzņēmējs vēl nav atvēzējies
A
Ass
19 septembrī, 04:09
Vispirms valsti apzog un pēc tam noved līdz bankrotam, lūk masonu (oligarhu) mērķis! Pat Krievijā vēlētāju aktivitāte samazinās, jo tautai ir bezceris( tāpat kā latviešiem)
R
riktigais
19 septembrī, 04:09
pvn izkrapsanu atbalsta musu valdiba,,taa sanak, pilniga bezdarbiba! tikai omites gainnaa, kas tirgo savas izaudzetas pukes, vai noaditas zekes!
A
apisa
19 septembrī, 04:09
divlitreņu sistēmu.
R
R
18 septembrī, 21:09
Tā ir sistēma.
Andris Brauns
18 septembrī, 21:09
Vienotības veiksmes stāsts izredzētajiem turpinās.
W
w
18 septembrī, 21:09
Kleptokrātija regulē sulaiņus pēc savām vajadzībām, lembis vājoņus ražo un viņš arī gūst peļņu viņus tirgojot!
Z
zz top
18 septembrī, 19:09
Lasijāt KNAB pamet magoņa izmeklētājs,... šādu izņirgāšanos neatceros, domāju vienīgais ko var darīt ir tautai jāstreiko vai revolūcija jātaisa, nezinu.
G
go
18 septembrī, 19:09
Juraš labi pateica visai tautai par ģenerālprokuroru, bet kā var būt savādāk ja viņš Lemberga čoms...jāsmejas, kad viņu ielika pirmajā intervijā stāstija ka kāzās lembim vedējs bijis, var būt lembis viņa kāzās, precīzi neatceros, bet kāda šķirba ::::)))))
L
Laimes lācis
18 septembrī, 19:09
tač, paskatieties, ar kādām mašīnām cilvēki pa Rīgu braukā. Īpaši jau 5dienu,6dienu vakaros, kādi auto stāv pie dārgajiem restorāniem, klubiem. Visādām First Dacha, Gastro pub un citur. Brabusi, Meibahi, S klases mersedesi, 2016.gada semeri utt. No kurienes tie tādā skaitā????!!! Kur tad ir tie n-tie veiksmīgie uzņēmumi, kur vadība var tādus nopelnīt? Pigu. Tikai shēmojot. Valsts tiek burtiski izlaupīta. Valsts budžets reāli varētu būt 15-20 miljardi gadā,ja šie shēmotāji būtu kaut pusi mazāk..
E
es te
18 septembrī, 19:09
Tur 100 procenti ir iesaistīta valdība, bez piesegšanas no augšas tas neiet cauri un tapēc ir vajadzīgs NESPĒJĪGS KNAB un strelčenoks jau sen ir milijonārs pateicoties lembergam un citiem mafijas vadoņiem...un viss notiek budžetā nav naudas jāceļ nodokļi... TE REVOLŪCIJA JĀTAISA
Stasiks Prusakovich
18 septembrī, 18:09
Ak nē,pārmetīsies uz citu valsti. To gan mums nevajag. ATLAIST un nolinčot tos parazītus. Jāiekaļ būs akmenī galveno parazītu vārdi,lai nākošās paaudzes vēl izliek žulti,lādē, Latvijas valsts gremdētājus.
P
Pidriķis
18 septembrī, 18:09
Nevar būt ,mums tak ir labākie the best speciālisti ! Jāpalielina algas ,tad visu atrisinās un sakārtos ! :)
B
Balsojiet tik par mafiju
18 septembrī, 18:09
Juraš tak sīki izklāstija kas notiek KNAB, lemberga mafija un tā visā valstī, bet citi vēl balso par ZZS un Vienotību, atveriet acis...
A
arta
18 septembrī, 18:09
Jāievieš reversais PVN pilnīgi visās nozarēs. Tas šādas PVN izkrāpšanas shēmas padarīs teju neiespējamas!
T
tt
18 septembrī, 18:09
Pasakiet,kur cilvekiem kas tads var prata ienakt.
E
Ex
18 septembrī, 18:09
Apbrīnojami - finanšu ministrs skeptisks par miljonu izzagšanas izkarošanu - "tad pārmetīsies uz citu valsti". Nuja - tad vairs pašam nekas neatleks.
H
hehe
18 septembrī, 18:09
atslēgas cilvēku meistardarbs
H
Ha
18 septembrī, 18:09
Jāpaceļ vida darbiniekiem vēl vairāk algas!
GuntisL1
18 septembrī, 18:09
Paldies NA kuras pārvaldībā nu jau 20 gadus ir TM, par sakārtoto tieslietu sistēmu un likumdošanu, kura piesedz šādas shēmas!
labais_rabins
18 septembrī, 18:09
1) Forši ja varētu nopublicēt vārdus tiem ierēdņiem kuri LV piesedza šīs zādzības. 2) Teorētiski sanāk, ka es varu braukt pie turka, firmas X īpašnieka, un paņemt nozagto?!?
Artūrs Brenčs (arča)
18 septembrī, 17:09
un briinaas, ka cilveeki nodokljus negrib maksaat...
N
nikis
18 septembrī, 17:09
Ja piecus gadus valsts nav varējusi likvidēt šādas shēmas, tas varētu nozīmēt tikai to, ka noziedzīgajās shēmās ir iesaistīti valdības, Finanšu ministrijas un VID bijušās un esošās amatpersonas. Neies jau viņi paši sevi apkarot.
J
jērmalnieks
18 septembrī, 17:09
Kādēļ Jūrmalā tiek ņemtas pludmales kafenes pa neadekvātu īres maksu,bet jābūt galiem vidā!
N
ne
18 septembrī, 17:09
Vārna vārnai acī neknābs. Tā ir tikai viena neliela shēma valsts siles izmantošanā. Nevajag iedomāties, ka tas notiek bez amatpersonu ziņas. Kā īsti tas notiek, to iespējams, uzzināsim pēc gadiem piecdesmit, ja palaimēsies. Ne velti knābiņā ecējas uz velna paraušanu, ja knābiņš darbotos pēc paredzētā reglamenta, iespējams brīžam sēdētu bez bariņa valdības vīru. Bet tā kā kaķa lāsti debesīs nekāpj, taciņa uz Austriju arī iestaigāta, jāiztiek kā ir. Un atliek cerēt ka ne mūžīgi tā var turpināties. Tikai cerība parasti ir muļķu mierinājums, kā jau muļķu zemē pienākas.
Ivars Šmelds (Ivars)
18 septembrī, 17:09
Nu redz' tikko finanšu ministrija ventspilnieces rokās, lietas sakustas un no nākamgada būs kārtība. Akmens "Vienotības" lauciņā.
A
Argo
18 septembrī, 17:09
Ja visa PVN un citu shēmošanas nauda tiktu ieguldīta valsts ekonomikā, tad mēs jau sen nekūļātos ES pēdējā vietā. Mēs tik tiešām būtu sasnieguši uzplaukumu un cilvēkiem nevajadzētu izbraukt no valsts. Žēl, ka mūsu valdība ir pilna ar bijušajiem kompartijas darbiniekiem, kuri nemācēja valsti vadīt PSRS laikā ne arī tagad.
K
Kas notiek Latvijas bankā?
18 septembrī, 17:09
Pats Rimšēvičs stāstīja, ka LB brīvos līdzekļus liek fondos, uzvāra procentus, un tā skaitās Bankas, bet ne valsts peļņa. Vai Ģenerālprokuratūra un Valsts kontrole to nevar izpētīt? Vai pensionāriem neiet garām nauda, par kurām tiek celtas milzīgās savrupmājas?
amber black
18 septembrī, 17:09
vai tad atlika laiks ķert miljonu izlaupītājus, kad žigli jānoķer kleitu pārdevēja?
Z
Zuze
18 septembrī, 17:09
Toties invalīdus un tantukus VID apkaro ar apbrīnojamu degsmi
V
VALDĪBA
18 septembrī, 17:09
Nekas. Uzliksim lielāku nodoli un visu atsitīsim.
A
Alberts
18 septembrī, 17:09
''Lēnie '' igauņi atklāja šādu shēmu un no latviešiem to slēpa ? Kādēļ uzreiz netika pārņemta viņu pieredze ? Kārtējo reizi fiksie latvieši palikuši muļķos, jeb drīzāk kādam labi atleca procentiņi par nekā neredzēšanu, nedzirdēšanu un nedarīšanu !
N
nja
18 septembrī, 16:09
Latvijas nabagi ,dzīves pabērni stutē varas astoņkāji,vēl saņem pātagas cirtienus no vida!
Intars Aulis (Intu)
18 septembrī, 16:09
vai kads arprats,a kur vel sudrabs, platins, bronza uttt, kauns,vai var kadu tur domee normalu ielikt,kas tur vinus izzruunitu visus!
A
andulis
18 septembrī, 16:09
Kā ķerties klāt invalīdiem un pensionāriem,tā lietas uzreiz kust,atņems to un šito.Bet kad jādara kaut kas lietas labā ar pvn krāpniekiem,tā šie ne dzird,ne redz.Galvenais lai kontā ripo nauda,kamēr valsts kases ''caurums'' vēl vaļā.
O
ONOFF
18 septembrī, 16:09
mamma skolotaaja to visu sakraaja.cuukas skolojot
T
tomass
18 septembrī, 16:09
Visi sitie trulie un sokejosie raksti izraisa vemienu, cik negaiditi ka sita a.p.p.i,s valsti, es tiesam soka:)
J
Ja
18 septembrī, 16:09
Bumba zem skapja.
O
Ok
18 septembrī, 16:09
Tad jau strādā,raustīt plecus arī darbs...
G
Garām ejot
18 septembrī, 16:09
Nav laika tikt līdz šo lietu pētīšanai, jo trūkst cilvēkresursu - visiem jāstrīdās par Beleviča rindu un Rasnača skapi.. :)
9
999
18 septembrī, 16:09
Sen zināms fakts, bet valdības atbalsta tādas lietas nenotiek.
R
Rihards Popovs
18 septembrī, 16:09
Vai amatpersonas nebūtu jātiesā par noziedzīgu nolaidību ar smagam sekām ? Cik PVN speciālisti maksāja ierēdņiem par acu pievēršanu ?
© TVNET. Visas tiesības paturētas