Pirmdiena, 18. jūnijā Vārda dienas: Alberts Madis
Komentāri
Autorizējies šeit:
P
patriots
17 oktobrī, 11:10
Visa Eiropa pret ,bet latvāņus vienkārši izdupsē ,par kaut kādiem nožēlojamiem grašiem .
N
nu ko gaužamies
17 oktobrī, 11:10
Ko jūs tagad visi kliedzat! Kas tad viņus pilnvaroja šo darījumu veikšanai,kas ievēlēja! Pagaidiet drīz būs atkal jaunas vēlēšanas,smaidīdami visi ies un pa visu varu bāzīs to biļetenu tai urnā! Cik ir to,kas ko svītroja,lai neievēlētu?
marta krasta
17 oktobrī, 11:10
Kangari... tad viss iznīcinās vietējos ražotājus... mūsu LV zemniekiem jēgas nekādas, jo eksportēt nebūs izdevīgi LV ražoti produkti būs dārgāki par visiem sūda kancerogēniem un ķīmijām, ko viņi ražo tur... tas nozīmē, ka eksportēs lētus sūdus- es atvainojos, kur mēs nezināsim, kas iekšā- kas konkurēs vai labāk teikt izēdīs vietējo produkciju, jo tā vairs nebūs konkurētspejīga
R
r.ed
17 oktobrī, 10:10
Problēma, ka EU ir augstāki standarti par ASV un Kanādas standartiem, it īpaši ķīmisko vielu lietošanas un ĢMO sakarā. Kamēr EU tiktāl tikai ar pierādītu nekaitīgumu atļāva ievest ar ķīmijām apstrādātus produktus, tikmēr ASV viss, kas nav pierādīts kaitīgs, ir atļauts.Par ĢMO klātbūtni produktos varēsim tikai minēt, par kancerogēno vielu daudzumu mūsu ikdienas ēdienreizēs tāpat. Vietējos servisa un pakalpojumu sniedzējus nožmiegs kkur citur ofisā žmiegts indietis vai ķīnietis, tikai lai kāda korporācija atkal varētu uzaudzēt sev biljonus, ar kuriem uzpirkt nākamo banānierēdni.
N
Nu nu
17 oktobrī, 10:10
Kangari!
Ā
Ā.Kans
17 oktobrī, 10:10
Ja tik labs, ka ministram patīk, tad kādēļ šis līgums ir tik slepens? Kam šis līgums būs izdevīgs? Varbūt, ka ir samācījušies no kāda cita slepenā līguma slēgšanas pieredzes?
L
lauķis
17 oktobrī, 10:10
Rinkevičs & biedri partijnieki nav Latvija , tāpēc nevajag rakstīt ka Latvija atbalsta.
D
des_pot
17 oktobrī, 10:10
njā, skaidrs,ka mūsējie līdīs uz muguras, bet parakstīs. Lielie liek, mazie - pilda.
M
monta
17 oktobrī, 10:10
vienīgā cerība uz Beļģiju
K
Kainšvainlībtdihs
17 oktobrī, 10:10
Es jau teicu, ka parakstīs. Nja, cik viegli nopirkt mūsu valdību jebkuram gribētājam. Prostitūtas. Ukrainā bija akcija, kur tauta politiķus bāza miskastēs, mūsējie arī to pašu pelnījuši ar uzviju.
SevenHeaven
17 oktobrī, 09:10
Ja es arī esmu "Latvija", tad es esmu PRET !!! Hei, ministri, nokāpiet no saviem mākoņiem, pajautājiet tautai! Bet ja ne, tad vismaz ziņojiet godīgi: "valdība šodien, neņemot vērā tautas viedokli, atbalstīja utt..."
C
Calidus
17 oktobrī, 09:10
Skumji, ļoti skumji. Valdība ar entuziasmu paraksta to, par ko iedzīvotājiem nav ne mazākās nojausmas.
© TVNET. Visas tiesības paturētas