RUS
Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Aprīlī notiks bezmaksas semināri par VID e-pakalpojumiem

LETA 1
Foto: PantherMedia/ScanPix

Aprīlī Valsts ieņēmumu dienests (VID) Piņķos, Sauriešos, Gulbenē, Kuldīgā, Jaunjelgavā, Salaspilī un Liepājā rīkos bezmaksas seminārus par VID e-pakalpojumiem, informēja VID.

Vēl marta pēdējā nedēļā bezmaksas semināri notiks arī Daugavpilī, Jaunpiebalgā, Ilūkstē, Limbažos un Saldū. Semināros VID speciālisti iepazīstinās ar VID e-pakalpojumiem, tajā skaitā - gada ienākumu deklarācijas iesniegšanu elektroniski.

VID atgādina, ka no šā gada 1.marta gada ienākumu deklarāciju var iesniegt gan tie nodokļu maksātāji, kam tas jādara obligāti, gan tie, kuri to vēlas darīt brīvprātīgi, lai saņemtu pārmaksāto iedzīvotāju ienākuma nodokli par attaisnotajiem izdevumiem.

Šis ir pirmais gads, kad tie nodokļu maksātāji, kuru gada apliekamo ienākumu kopējais apmērs 2016.gadā nepārsniedz 12 000 eiro, var iesniegt gada ienākumu deklarāciju, lai atgūtu pārmaksāto iedzīvotāju ienākuma nodokli, kas izveidosies, piemērojot gada diferencēto neapliekamo minimumu.

Plašāka informācija pieejama VID mājaslapā sadaļā «Gada ienākumu deklarācija» un izmantojot diferencētā minimuma aprēķina kalkulatoru.

Ienākumu deklarācija VID
1 Komentāri