RUS
Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

ZM prioritārajiem pasākumiem nākamajam gadam pieprasa € 9 miljonus

LETA
Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs | Foto: Edijs Pālens / LETA

Zemkopības ministrija (ZM) prioritārajiem pasākumiem 2018.gadam vēlas deviņus miljonus eiro, aģentūrai LETA pastāstīja ZM Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Dagnija Muceniece. Kā skaidroja Muceniece, dažas no ministrijas prioritātēm, kuras plānots īstenot par šo finansējumu, ir Eiropas Savienības (ES) fondu administrēšana, pārtikas uzraudzība un drošums, eksporta veicināšana un augu veselības un augu aprites nodrošināšana.

āpat starp ZM prioritārajiem pasākumiem ir arī zaļā iepirkuma līgumu kontrole (pārtikas produktu piegādei un ēdināšanas pakalpojumiem), arī pedagogu darba samaksas reformas ieviešana Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU) un Lauku atbalsta dienesta (LAD) informācijas tehnoloģiju sistēmu uzturēšana.

Kā ziņots, Ministru kabinets šogad 23.martā ārkārtas sēdē atbalstīja rīkojuma projektu par vidēja termiņa budžeta ietvaru 2018., 2019. un 2020.gadam, kā arī valsts budžeta likumprojekta 2018.gadam sagatavošanas grafiku.

Atbilstoši minētajam grafikam ministrijām līdz šā gada 1.jūnijam bija jāiesniedz Finanšu ministrijai un Pārresoru koordinācijas centrā priekšlikumi par prioritārajiem pasākumiem un to īstenošanai nepieciešamo finansējumu.

ES Māris Kučinskis Latvijas Lauksaimniecības universitāte LLU Iepirkumi
0 Komentāri