Piektdiena, 22. jūnijā Vārda dienas: Laimdots Laimiņš Ludmila
Komentāri
Autorizējies šeit:
Kalniic
31 jūlijā, 19:07
Nu jā, Alsungas novads jau neskaitās īsts novads
Rihards Palmbahs
31 jūlijā, 17:07
tikai LV shadas mulkjibas... kaash naudu visur kur vien var. Te UK visas bankas no visiem bankomantiem njem naudu bez maksas. LV man pat neprasa komisiju. Nu tas laikam tapec, ka LV nav nevienas SAVAS bankas.
e_zemitis
31 jūlijā, 11:07
Nekas daudz jau nav zaudēts - DNB tā pat ir kādi 3 bankomāti.
Dzintars Skarbovskis (tulkotājs/arodvalodnieks)
31 jūlijā, 11:07
Varu padalīties savā nesenajā pieredzē ar „DNB banku”. Vēlējos slēgt kontu šajā bankā, jo arī par tukšu kontu tagad jāmaksā apkalpošanas maksa. Labi, nieks ar to. Kad vēlējos apmaksāt izveidojušos mīnusus, lai varētu slēgt kontu, tiktu nostādīts fakta priekšā, ka „DNB bankā” nevar samaksāt ne skaidrā naudā, ne ar karti. Nauda jāieskaita no citas bankas ar pārskaitījumu! Vai tā vispār ir banka? Ja grib būt virtuāla banka, tad kāda velna pēc viņiem vajadzīgas filiāles, kurās tāpat neko nevar izdarīt.
Eduardo Torres (eduardo T)
31 jūlijā, 10:07
Swed - banka kura vismazāk domā par saviem klientiem. Bankomātos ļoti bieži nauda nav pieejama.
I
Imants
31 jūlijā, 10:07
DnB vienmēr ir bijusi rijīgākā banka, nav ko brīnīties. 164 miljoni pusgadā bankām vēl par maz:)) Valdība jau to visu atbalsta, nu to banku rijību:))
Mariss Andersons
31 jūlijā, 10:07
It kā par savas naudas izņemšanu bez maksas man šiem vajadzētu būt vēl pateicīgam. Atceros kad vēl tikai ieviesa ibankas, visur kladzināja ka pārskaitijumi būz bezmaksas, jo pirms tam to veica bankas darbinieces. Paši izveido bezizeju un slauc. Paskatieties cik mēnesī pa centiem vien šie kretīni ievāc.
Visvaldis Dziesma
31 jūlijā, 10:07
Nav jau tiem noziedzniekiem, kā viduslaikos, kurš rokas nocērt. Par laupīšanu, zagšanu. Tikai banku peļņa aug no mūsu lētticības, bet nav jau kur likties...
Jānis Ozoliņš
31 jūlijā, 09:07
DnB kļūst bekaunīga.
© TVNET. Visas tiesības paturētas