Trešdiena, 18. jūlijā Vārda dienas: Rozālija Roze
Komentāri
Autorizējies šeit:
Chigi Ariva
8 augustā, 12:08
kamer te viens otram kautko lug un brinisies, tak uznemejs jau būs prom no LV un pūtiet ļipā
Didzis Grantskalns
7 augustā, 17:08
Ha, ha! VID saskaldījis malciņu, tagad ne ministru prezidents, ne ekonomikas ministrs nezin kurā pusē nostāties. Iet gan jautri pie mums. Diezgan droši varu prognozēt, ka kungiem būs tomēr negribīgi jāatbalsta slaucamā govs (lasi- legālais bizness), jo aklā vara kārtējo reizi būs ne tikai iešāvusi savā kājā, bet arī nepārprotami notēmējusi uz pārējām govīm..... Vēl nepamet sajūta, ka daļa sabiedrības dziļi ienīst veiksmīgu un legālu biznesu un tas velkas līdzi no plaukstošā sociālisma laikiem. Tiek meklēts jebkāds attaisnojums represijām, jo lūk dažus neapmierina sniegtais serviss, citus dominējošais stavoklis. Nu nejauciet lūdzu klimpas ar ķiļķēniem.... Vispirms ir likumu respektējosa vara un tad cerība ka to respektēs pārējie.
Vilnis Salzemnieks
7 augustā, 16:08
CĪRULE TU ESI MELE EJ PROM NO AMATA. CĪRULE TU ESI LATVIJAS VALSTS NELAIME!
Ainārs Skuja
7 augustā, 15:08
VID ir iestāde, caur kuru veic konkurenti izrēķināšanos, un neviens ne par ko neatbild. Savā laikā Latvijas Valsts ļāva izzagt Bankas, un lai kaut kādīgi salāpītu budžeta caurumus sāka iznīcinār uzņēmējdarbību caur VID=lūk rezultāts, ko VIDAM liek- to tie arī dara.
Irena Vikmane
7 augustā, 15:08
VID ir neatkarīga institūcija un ekonomikas ministram nav juridisku tiesību jaukties tās rīcībāpret ss.lv. Ministra rīcība ir ss.lv lobijs un neatbilst valsts interesēm izskaust auto tirgotāju shēmošanu.
Mr. Meeseek
7 augustā, 13:08
nu i birokrātiju uztaisījuši. cik var spriest no raksta, tas kā divas valsts iestādes sadarbojas izklausās pēc kaut kā tāda, it kā tās būtu divas pavisam nesaistītas un dažādas valstis, kurām nu pēkšņi kopējs jautājums jārisina.
© TVNET. Visas tiesības paturētas