Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Naktī iespējami pārtraukumi «Swedbank» maksājumu karšu un internetbankas darbībā

Foto: Reuters/Scanpix

Saistībā ar «Swedbank» veiktajiem informācijas tehnoloģiju (IT) modernizācijas darbiem naktī uz ceturtdienu, 17.augustu, iespējami pārtraukumi bankas maksājumu karšu un internetbankas darbībā, aģentūrai LETA pavēstīja «Swedbank» mediju attiecību vadītāja Kristīne Jakubovska.

Viņa informēja, ka naktī uz ceturtdienu no pusnakts līdz plkst.6 notiks ikmēneša IT uzlabojumu ieviešana «Swedbank» sistēmās. Darbu laikā naktī ir iespējami pārtraukumi bankas izlaisto maksājumu karšu, maksājumu pakalpojumu un internetbankas darbībā.

Darbu veikšanas laikā tiks uzlabota dažādu pakalpojumu funkcionalitāte, piemēram, tiks uzlabota klientu internetbankā pieteikto ceļojumu apdrošināšanas gadījumu apstrādes efektivitāte, piebilda Jakubovska.

Viņa arī atzīmēja, ka regulārie sistēmu uzturēšanas darbi tiek veikti naktīs, lai minimizētu neērtību iespējamību. Šādi darbi tiek veikti regulāri, uzturot un pastāvīgi attīstot «Swedbank» IT sistēmu.

2017.gada marta beigās «Swedbank» bija izsniegusi 981 tūkstoti maksājumu kašu, kas ir 43,1% no kopumā banku izsniegtajām maksājumu kartēm Latvijā, liecina Latvijas Komercbanku asociācijas dati.

Pēc aktīvu apmēra «Swedbank» ir lielākā banka Latvijā.

1 Komentārs