Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies angļu val.), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Sīkdatnes mūsu vietā un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem var pārvaldīt arī mūsu sadarbības partneri (trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Analytics). Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi šeit

FKTK anulē Hanzas Kooperatīvās krājaizdevu sabiedrības licenci

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas priekšsēdētājs Pēters Putniņš | Foto: Edijs Pālens/LETA

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padome nolēmusi anulēt Hanzas Kooperatīvajai krājaizdevu sabiedrībai 2004.gada 20.aprīlī izsniegto licenci krājaizdevu sabiedrības darbībai, aģentūru LETA informēja FKTK.

Licence tiek anulēta pēc paša tirgus dalībnieka lūguma.

Hanzas Kooperatīvajai krājaizdevu sabiedrībai nav neviena noguldījuma vai izsniegta kredīta un tā ir sākusi likvidācijas procesu. Saskaņā ar Krājaizdevu sabiedrību likumu, FKTK var anulēt krājaizdevu sabiedrībai izsniegto licenci, ja FKTK ir saņēmusi krājaizdevu sabiedrības iesniegumu par licences anulēšanu un ja krājaizdevu sabiedrība ir sākusi likvidāciju.

FKTK jau šā gada 9.maijā pieņēma lēmumu Hanzas Kooperatīvās krājaizdevu sabiedrības licences darbību apturēt, jo sabiedrības darbībā bija konstatēti trūkumi un nepilnības iekšējās kontroles sistēmā. FKTK noteica Hanzas Kooperatīvās krājaizdevu sabiedrībai pienākumu noteiktā termiņā veikt virkni pasākumu sabiedrības darbības turpināšanai.

0 Komentāri