Sestdiena, 23. jūnijā Vārda dienas: Līga
Komentāri
Autorizējies šeit:
Juris Pigits
9 novembrī, 17:11
Nekas jauns. Analizējot esošo OIK skandālu, tālāk par elektromotors griež ģenerātoru, samaksājot par patērēto elektrību un saņemot par saražoto elektrību, peļņa 70% nodrošināta. Par kontroles mehanismiem nerunāsim, to vienkārši nav vai ir viegli uzpērkami. Fizikāli mūžīgais dzinējs nav iespējams, bet Latvijā šķēles izgudrotais naudas mūžīgais dzinējs darbojas un izplatās kā meža ugunsgrēks sausā laikā. Vārdu sakot, bez elektrības neko nesaražosi, bet elektrību izmantot ražošanā ir neiespējami. Un pilnīgi vienalga vai OIK maksā patērētājs vai samaksā no nodokļiem. Valsts nodokļus neražo, bet iekasē no tā paša elektrības patērētāja. Rezultātā tiek degradēta biznesa vide un nekāda diža ražošana Latvijā kļūst neiespējama. Pilnīgi dabīgs proces , cilvēkiem valsts jāpamet. Pat bēglīši mūk no šejienes krusu nemetuši.
Zigurds Holšteins
9 novembrī, 11:11
Juridiski it kā elementāri, vajag tikai gribēt! Var atrast sponsorus, labuma guvējus, arī ofšoros!!!
Mariss Andersons
9 novembrī, 09:11
Nesaprotu kādēl bariņa blēžu apzināti veiktās blēdības tiek sauktas par kļūdainiem lēmumiem???????? Vai tiešām vispār ir iespējams tā kļūdīties,?
Aivars Krūmiņš
9 novembrī, 09:11
Cik nepariezi saka - atjaunojamie energoresursi. Tātad lasiet uzmanīgi un padomājiet. 1. Saules enerģijas pārveidotāji (saules baterijas) , saule spīd, elektrība lērums, nomācies un elektrība nav. Jāsauc šamanis ar bungām, varbūt atjaunos sauli.2.no vēja darbināmi ģeneratori (vēja ģeneratori būtu tie kas taisa vēju, pameklējiet skaidrojumu vārdam - ģenerators). Kamēr vējš pūš elektrība nāk. Vējš trīs dienas nav,atkal jāsauc šamanis. 3. ūdens tek, elektrība nāk. Trāpījās baigi sausais gads. Nu ko sauksim šamani, varbūt atjaunos. Tagad par atjaunojamiem energoresursiem. Piemēram, man ir dīzeļģenerators. Pieņemsim ka ir bāka 1000 litriem. es viņu darbinu un vienā brīdī bāka tukša. Vienīgais kas atliek sagādāt degvielu un atjaunot viņa resursus. Un tā tam būs būt.
© TVNET. Visas tiesības paturētas