Svētdiena, 15. jūlijā Vārda dienas: Estere Hermīne Liepa
Komentāri
Autorizējies šeit:
Guna Vīksne
15 novembrī, 07:11
Samazinās ierēdņu skaitu un par viņu algu apmēru palielinās algas atlikušajiem. Cik tas ir ģeniāli. Latvijā tiešām laikam nav citas nozares kur šo naudu ieguldīt. Būs tāds pārpalikums, ka nezin kur labāk novirzīt. Manu prāt tauta gribu šo ierēdņu skaita samazinājumu (pārsvarā jau to kas sēž ministrijās un pašā valsts kancelejā), lai netiktu lieki izšķērdēta nauda algās cilvēkiem, kas reāli tur nemaz nav vajadzīgi.
A
Andris Kļaviņš
15 novembrī, 06:11
Žēl, ka kārtējo reizi tiek minēti konkrēti cipari. Nekur nav runas vai darbu virzienā uz optimizāciju. Un galu galā zem katra nosaukuma "ierēdnis" stāv cilvēks.
.
. Easo
15 novembrī, 03:11
Lielajiem bljavejiem vajadzetu ari atcereties, ka vislielakais darba devejs Latvija ir pati valsts, kopa laikam ap 150-200k vietu (valsts parvalde, skolas, dazhadi dienesti, utt.). Tas nozime, ka principa katram no jums ir kads rads, draugs vai pazinja, kas strada valsts maize. Ja, protams, sistema ir uzblidusi un jaapgriezh, bet tik iesaku atcereties sho, pirms skalji bljaujat, ka visi ir liekezhi.
Pēteris Grāvels
14 novembrī, 19:11
Ierēdņu skaitliskais sastāvs ir krietni lielāks cipars. Datorgadsimtā šito baru var samazināt vismaz piecas 5! reizes. Samazināšana jāsāk no pašas augšas. Ka tikai nebūtu kārtējais pirmsvēlēšanu triks. Dzīvosim - redzēsim.
Zanis Vieplis
14 novembrī, 17:11
šo jau dzirdam n-to reizi jau n-to gadu :-) muļķības! samazinās vai likvidēs tikai neaizpildītās vietas. bet ar baigo patosu paziņo, ka nu tik veidos nezin kādu tur uz tautu orientētu aparātu. nevienu neatladīs. jo, ja atlaidīs, tad bezdarbnieku procents pieaygs ģeometriskā progresijā un sabojās visu pozitīvos radītājus atskaitēs Briselei :-)
U
Urmass Novikovs
14 novembrī, 15:11
Man vislabāk patīk iemels izmaiņām - nevis optimizēt esošos procesus un atbrīvoties no liekā aparāta bet tāpēc, ka tā nosaka ES. Varu iedomāties kā ierēdņi sēdēja un spļaudījās saņemot šo ziņu, ka viņiem jāstrādā un jāmeklē racionālāks darba spēka izmantojums nevis pašiem to preventīvi darīt.
Anita Biseniece
14 novembrī, 15:11
Nelabi paliek. Mazinās procentus, tūkstošus, bet nekur netiek teikts, ka atstās vai kā citādi pārorganizēs TIK cilvēkus, cik vajaga, lai PADARĪTUnkonkrēto darbu. Manā jaunībā Bēnes remontrūpnīcā bija normētāja, kas regulāri fiksēja katram darbam nepieciešamo operāciju ilgumu un, izejot no tā un darba apjoma, tika aprēķināts, cik katras profesijas darbinieku vajadzīgs, kafijas dzeršanas, spa apmeklējumi, otra darba vieta un citādi tādi ierēdņu brīnumi, kas sastopami mūsdienās, hronometrēti netika.
© TVNET. Visas tiesības paturētas