Sestdiena, 23. jūnijā Vārda dienas: Jānis
Komentāri
Autorizējies šeit:
Juris Millers
15 novembrī, 14:11
tur pa vienam visi politiķu radi draugi un īpaši vajadzīgi cilvēciņi , taka nekas nebūs , kā teicis komunists lembe , viss
Dāvis (Di)
14 novembrī, 22:11
Esmu strādājis valsts iestādē: varu teikt droši ka labākajā gadījumā 1 no 5 strādā atbilstoši vajadzībām un prasībām, citos gadījumos 1 no 10. Pārējie aizpilda tukšās vietas un ja godīgi pievienoto vērtību pat nerada un nav nozīmes izglītībai - šīs personas pat nevar un nevēlas atrast darbu citur. Līdz ar to problēma ir pazīstama jau sen - birokrātija pati sevi uztur un tas viens strādājošais nav karoga nesējs, jo pārējie vai nu noēdīs vai notušēs pat vadības līmenī. Diemžēl valsts pārvaldē savācas daudz indivīdi ar ļoti sliktām zināšanām un sliktām iemaņām zināšanas pielietot, un to nevar kompensēt pieņemot vēl tādus pašus 3x - tas tā pat kā jūs mēģinātu ar 5x 9 kases beidzējiem nodrošināt atbilstošu produktivitāti pret vienu maģistru no Anglijas vai Skandināvijas valstu augstskolām, jā to jūs variet kartupeļu vagā, bet ne valsts pārvaldē vai jomā kur vajadzīgas specifiskas zināšanas!
Zanis Vieplis
14 novembrī, 22:11
pieņemsim ka Latvijā ir 2 000 000 iedzīvotāju (lai gan ir mazāk). 1 ierēdnis uz 40 iedzīvotājiem :-))))
Arturs Erglis
14 novembrī, 19:11
Es pazīstu tikai četrus no tiem 50000 un droši varu teikt, ka trīs no viņiem ir pilnīgi lieki. Ja to ekstrapolē uz šiem 50000, tad samazinājumam būtu jābūt daudz ievērojamākam.
© TVNET. Visas tiesības paturētas