Pirmdiena, 16. jūlijā Vārda dienas: Estere Hermīne Liepa
Komentāri
Autorizējies šeit:
F
federe
11 novembrī, 23:11
Pamatojums: Baibas Brokas panākumi vēlēšanās. Secinājums: nacionālo jautājumu nav jāliek pirmajā vietā. Uzskatu, ka NA ir uz pareizā ceļa. Demogrāfija un sociālās nevienlīdzības mazināšana ir pareizās prioritātes.
H
Hmmm>DidzisLV
11 novembrī, 22:11
Elksniņš vienkārši izmanot čalovksa vārdu, lai uzkurinātu kaislības. Tā ka - saglabājam vēsu prātu - un skatāmies - tagad labi parādās- kas ir kas. Lai gan šaubu jau nebija, ka SC ir pret Latviju, pret latviešiem, pret latviešu valodu.
P
puzlle
11 novembrī, 22:11
Es kā latvietis saku, ka mums Latvijā nav vajadzīgi tādi nelatviski noziedznieki par pilsoņiem.
M
modests
11 novembrī, 21:11
Laikam uzkāpuši tiem "lielajiem kvotu dalītājiem" uz varžacīm un tie lēkā kā uz oglēm un meklēšitādus čangalēnus bordāneļus, kuri pārdodas par kvotām.
P
Puper
11 novembrī, 21:11
Shkijet labākais ministrs kāds VL ir to vajag aizvākt, jo redz ka partijas sponsoriem traucē... tagad VL ar SC uz vienu roku metušies un labākie draudziņi kļuvuši... nodevēju bars VL, nožēloju ka atdevu par viņiem savu balsi, nākamajās vēlēšanās nebalsošu, ne pa VL ne VIenotību...atliks kāds cits variants.. bet nevis par šiem liekuļiem un izzadzējiem.
X
x-fails
11 novembrī, 20:11
zigmund,nespļauj akā un uz latviešu tautu!
S
Sīkstulis.
11 novembrī, 20:11
Ja iedotu SC, tad paņemtu kredītu "zelta pastalām" uz 50 gadiem! :D
O
opelists
11 novembrī, 19:11
jaunpilsonji, ne pilsonji.
F
Feldšeris
11 novembrī, 19:11
Zatlerieši kā SC sabiedrotie atkal būs pret - jo atkal kā iepriekš paziņos, ka tas ir pirmsvēlēšanu populisms. Vispār zatlerieši labāk to jautājumu negribētu kustināt, kamēr Latvijā netiks par valsts valodu pasludināta krievu valoda - un tad jau vairs latviski mācīt nevajadzēs vispār.
M
mušagovs
11 novembrī, 18:11
ko tik traki var ņemties ap vienu "datoru tārpu" - novēlu,lai visiem aizstāvjiem kāds Amerikas "Čalovskis" izlaupa jūsu kontus...
M
Minna
11 novembrī, 17:11
Kardan, šis bija maksimums, ko NA varēja paveikt. Aiziešana no valdības neko nemainītu. Un prezis var daudz ko darīt, bet ne lemt par šīm atļaujām, tikai atgriezt atpakaļ.
A
Antiboļševiks-(:)
11 novembrī, 17:11
Mani interesē tieši Kremļa aģenta viedoklis, jo zinu, ka SC šī programma ir svarīga. Bet pagaidām neviens neko netaisās aizvērt, tikai ierobežot. Varētu jau aizslēgt uzreiz, bet trūkst atbalsta.
K
Kotjix
11 novembrī, 16:11
Krodziņš domāts ārzemnieku acīm !
N
neelertis
11 novembrī, 16:11
Tikai referendums var atrisināt visus latviešu tautai būtiskus jautājums.Jo mums seimā sēž pretlatviskās partijas SC,ZZS,RP neizlēmīgā Vienotība un vienīgi latviski domājoša partia NA prezidents ir kartējais PSKP nomenklatūras darbonis.Saimā nevar atrasties partija kura noliedz Latvijas okupāciju.
A
Aa
11 novembrī, 16:11
Zigmund, notupies un atplet kajas. man tev ir davana!
F
fds
11 novembrī, 16:11
Uz šo visu skatoties nāk prātā tikai viens - Lato Lapsas raksts pie iepriekšējām vēlēšanām, kad bija jāizvēlas starp puvekļiem un kakām... :))) Ja šī ir patiesība, kas liekas diezgan ticami (būsim reāli, iemesls, ka viņš tur iesaistījies biedrībā un vēlēšanās iespējams vairs nekandidētu kopā ar esošajiem, neiztur nekādu kritiku un izklausās tikai pēc oficiāla iegansta), tas tikai KĀRTĒJO reizi pierāda, ka arī visu mīlētie nacionāļi, kam latviskums, latviešu tautas labklājība un vērtības pāri visam, ir TIEŠI tādi paši kā pārējie. Nākamgad atkal būs jāizvēlas starp puvekļiem un kakām...
W
wiki
11 novembrī, 15:11
Veiksmi un izturību Jānim Bordānam!!! Viss būs labi!!!
E
EGO
11 novembrī, 15:11
ja tas krāns ar savu kriminālo rīcību ir pārkāpis likumu, tad ķurķī iekšā pēc pilnas programmas, ko te gaudot. Ja vainīgs, jāsēž, Viss
T
taisnība
11 novembrī, 14:11
naciķu āža kāju nespēj saredzēt tikai lumpeņi
V
Vēsais
11 novembrī, 14:11
Nu redziet kā NA pieprasīja apturēt Latvijas izpārdošanu tā sākas tās nomelnošana.Jo tiem šeptmaņiem ar nekustāmiem īpašumiem pazūd naudas kāšana savās kabatās.Tiem mantraušiem nerūp ne Latvijas nākotne ne tās cilvēki.
V
Vītōls
11 novembrī, 14:11
Latviešiem vispār ir tikai 2 alternatīvas: NA vai "Vienotība".
E
Es
11 novembrī, 14:11
Lasot un klausoties mēdijus kļūst skaidrs, ka 300 maksātnespējas administrātori ir NA biedri............ Vēl lielākus melus nevar sadomāt!!!!!!!!!!!!! HA!
V
VLC
11 novembrī, 14:11
Visu cieņu Bordānam, bet "Demokrātiskie patrioti" patiešām ir šķeļošs nevis vienojošs spēks. Personisku iemeslu dēļ nekomentēšu "Demokrātisko patriotu" darbību, bet fakts ir tās, ka nacionāli konservatīvos spēkus pirms vēlēšanām nekas nedrīkst sadrumstalot. Ja gadījumā atklātos, ka Bordāna gadījumā pie vainas tomēr būtu maksātnespējas administratoru jautājums, tad gan es nekavētos nosodīt "Nacionālo apvienību", bet ja par to runā Kažoka, tad ticamības moments zūd automātiski. Lai Bordānam veicās! Bija labs ministrs. Es gan vairāk par visu šajā amatā vēlētos redzēt Baibu Broku, kura ir pilnībā uzticīga vienam politiskajam spēkam.
P
pensis
11 novembrī, 14:11
Ja partija vèlas, var izslègt Bordànu no partijas, bet tàpèc nav jàatsauc no tieslietu ministra, jo ministrs stràdà loti labi.Ja NA grib pashi sev kaitèt, lai pieprasa izslègshanu, tikai tam nav nekàda pamata.
R
rīgadimt
11 novembrī, 13:11
Ja iedotu SC, tad paņemtu kredītu "zelta pastalām" uz 50 gadiem! :D
E
Ezis.
11 novembrī, 13:11
Beidziet taču vienreiz zagt un rebes krutīt !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KAUNS NO BĒRNIEM UN MABĒRNIEM.
V
Valdis
11 novembrī, 13:11
Uzvārdi: Dzintara Parādnieks pilnīgi atspoguļo lietas būtību.Nezin kāpāc kādam liekas,ka blēdis, laupītājs un izspiedējs latvietis ir labāks par tādu paši nelieti cittautībnieku.Nu tik skrieniet balsot un nekauciet,kad jūsu kontu sāks tīrīt šie NA zvērinātie tiesu izpildītāji un maksātnespējas administratori,ko jums no sirds novēlu.Pie urnām,biedri latvieši!
Z
Zigrida
11 novembrī, 13:11
IKas tie par Nacionāļiem? Es jau sen teicu, ka NA ir īsta mafioza banda. Šie vēl gaida, ka par viņiem vēlēs, sasodītie. Lai tikai premjers piekāpjas, tad cietīs arī Vienotība, bandītu perēklis! Riebjas vienreiz!
Fjodors Mazoks (моль)
11 novembrī, 13:11
Bordāna piemērs skaidri apliecina ka partiju nosaukumi un programmas ir kaila butoforija, aiz kuras patiesībā slēpjās dažādas mafijas ar pavisam piezemētiem un savtīgiem mēŗķiem. izkārtnes , mafija par saviem nosaukumiem un lozungiem atcerās sezonāli - pirms muļķi ies par viņiem balsot.
Aivars Balodis
11 novembrī, 13:11
Vai vēl kāds šaubīsies,ka Latvijā darbojas MAFIJA ? Starp citu,vai esiet ievērojuši,ka vārdi "mafija" un "organizētā noziedzība" Latvijas medijiem ir tabu,neviens žurnālists tos neuzdrošinās lietot ! Visi baidās,visiem mutes aizbāztas !
J
Jānis
11 novembrī, 13:11
To "??". Jā, esmu gatavs balsot par NA . Uzskatu, ka šis raksts ir pilnīgi nesaistīts ar NA. Tas, ka NA sastāvā ir viens maksātnespējas adminstrators, nenozīmē, ka NA strādā to interesēs. Un pat ,ja strādātu 10. Šādus mājienus izsaka ar Šleseru saistīti zemes un NĪ spkulanti, kuriem kož kaulā NA aktivitātes. Visi, kam ir palikušas patstāvīgas spriešanas spējas un kas nav ieinteresēts (kā SC atbalstītāji un citi NA nedraugi) , tosaprot. Rokas nost no NA!
K
komentārs
11 novembrī, 12:11
Latvija uzplauks, kad visādi Urbanoviči un Dzintari būs aiz restēm!
N
nost ar administratoriem
11 novembrī, 12:11
Pie visa vainīgi maksātnespējas administratori! Visus viņus cietumā, tad būs beidzot kārtība Latvijā.
?
??
11 novembrī, 12:11
Nu kā - vai ir vēl kādam vēlme balsot par šiem intrigantiem??
D
Duduuu
11 novembrī, 12:11
LM arī vada žīdkrievi,bet tad kad latvietim jāsaņem alga,tad labprāt to pieņem. Kad žīdkrievi "uzmet" atkal latviešiem sūdīgi. Esam gan mēs vieni lieli "prodažnajas škuras".
N
n-tais
11 novembrī, 12:11
Gan jau Dombrovskis neriskēs ar valdības stabilitāti un savu bijušo padomnieku atstādinās.
P
Preses pīle
11 novembrī, 12:11
Mūsu žurnālisti bieži mēdz palaist preses pīli un, kad tas izrādījies nepatiesi, pat neatvainojas.
K
kvass
11 novembrī, 12:11
Nu piedodiet, šito sižetiņu sastiet ar Bordāna atstādināšanu. Gebelsa cienīgi:) Bet tā atstrādāt pasūtūjumu jau ir Nekā personīgi stilā.
L
letins
11 novembrī, 11:11
enoug, Koļa.
K
K.Trēziņš
11 novembrī, 11:11
Valdošā partija atbalsta pārbēdzēju jeb nodevēju kustību. Nezin kādēļ, tad, kad Kultūras ministre ķerās klāt pie dīvainām izdarībām operteātrī, tad Vienotība, pareizāk sakot Ministru prezidents novāca viņu acis nepamirkšķinot. Bet šajā gadījumā, simulējot ministra aizstāvēšanu, pret VL tiek iedarbināta lielā propagandas mašīna. Vai nopietni ir sākusies valdošās partijas agonija?
A
asset
11 novembrī, 11:11
PALDIES,Ministr par atbalstu! Sen to Okupantu pieminekli vajadzēja nojaukt!!
A
ads
11 novembrī, 11:11
Tā ir Vienotības politiskā spēle ar mazpieredzējušo, bet alkatīgo NA lai pārvilinātu daļu balsu. Cilvēki, kas balsoja vai taisās balsot par NA nebalsos par SC (ja nu vienīgi pilnīgi vilsies LV politiskajā teātrī) un reālākais paliek Vienotība (viltīga, gluma un Latvijai izteikti naidīga politiskā prst..ta).
O
OPĀ....
11 novembrī, 11:11
Turpiniet tik čurrrrrrrrrrāt karstu par BORDIKI. Nu gluši kā čurrrrrrrrājāt par Zatlera rīkojumu Nr.2. Kas no tā visa iznāca??? :D:D:D Nu gluži, tāpat nekas neiznāks arī Bordikam :D:D:d Viņa cilvēkus var redzēt ""demokrātisko patriotu" mājas lapā!!! Visi tādi staigātāji!!! :D:D Gluži kā Saulveis BORDIKS....
T
Top
11 novembrī, 11:11
Balsošu tikai par NA, jo tā ie kārtiga partija. Attīras no mēsliem.
J
J&E
11 novembrī, 11:11
Kārtējais aizstāvības raksts, kur bija agrāk. Atgādina Žagara variantu. Domāju, ka Bordānam vajadzētu atkāpties, jo savadāk tas ļoti nesmuki izskatās.
A
andžs
11 novembrī, 11:11
Tautas nākotne ir SC ! Nacpartijas jau noveda valsti līdz 2 nabadzīgākai visā eiropas savienībā.
S
sisi
11 novembrī, 11:11
..........un BROKA arī aizstāvēja nelikumību......kauns ,ko var mācīt studentiem šī kundzene? Vairs par NA nebalsošu !
V
vs
11 novembrī, 11:11
kur konkrētika? Kur kādi fakti? Kas pasvieda info un kuru politisko spēku interesēs darbojas Bordāns? Kāpēc tieši šobrīd uzpeld konkrētā lieta un kur garantija, ka leiši(tai skaitā iesaistītā banka) nav izdomājuši shēmu ar kuras palīdzību izkrāpt no valsts naudu? Vai žurnālisti nejauši ignorēja faktu, ka Bordāna demisijas jautājums bija izlemts pirms viņa reālas iesaistīšanās konkrētajā lietā? ja reiz atšķirība laikā ir vismaz nedēļa, tad rodas sajūta, ka Bordāns pirms lēmuma pieņemšanas ir runājis ar kādiem cilvēkiem no NA vadības. Ar ko? par ko? Vai nejaušība, ka šis skandāls uzpeld vienlaikus ar attiecību saasināšanos koalīcijā un kašķi par uzturēšanās atļaujām? Vai tikai sakritība ir ka Bordāns saistīts ar cilvēkiem no Repšes loka, kas savukārt nu nepavisam nav sveši Vienotības biedriem? Patreiz jauši vai nejauši, bet ieguvēji no situācijas ir "Vienotība". Vai tā ir tikai sakritība? Neviens politiskais spēks nav "Tīrs", bet konkrētais gadījums ļoti izskatās pēc inscenēta pasākuma un autori pavisam noteikti nav žurnālisti.
A
Ajj
11 novembrī, 11:11
Sen bija laiks nojauks PSRS okupācijas pieminekli.
X
xx
11 novembrī, 10:11
Atliek secināt, mums LATVIJĀ stādā mafija, nevis itaļu, krievu...bet latviešu, ko lai domā par valdību kura stādā lai pildītu kāda velmes....tādad stiprs pasūtītājs
P
pilsonis
11 novembrī, 10:11
Šim ministram pašsaprotami liekas, ka tiesas dokumenti ir piegādāti uz fiziskās personas deklarētās dzīvesvietas adresi, ja dokumenti tiek nosūtīti atpakaļ tiesai un adresāts tos pat ar acu kaktiņu nav redzējis. Arī šie grozījumi ir pieņemti tieši Bordāna laikā, laikam ar mērķi, lai varētu bez liekas pretestības iedzīvotājiem atņemt īpašumus.
S
Skaidrais
11 novembrī, 10:11
Vai mūsu māksinieka darbu cienīja, kad nojauca piemiņas vietu uzvari pār Bermonda karaspeku un uzcēla šeit savas uzvaras slavinošo, lai ņem šo piemnekli pārdaugavā uz Krieviju un neviens mākslinieks netiks apbižots, bet ja negrib, ņemt, tad jānojauc un jāatjauno tas, kas šeit bija pirms kara.
U
Uzsvars
11 novembrī, 10:11
"Valsts šo funkciju pirms vairākiem gadiem tieslietu ministra tēvzemieša Gaida Bērziņa laikā atdeva pašiem administratoriem."
U
Urā!
11 novembrī, 10:11
nu nekā jau tas bordāns nepaveica, ja viņa tur nebūtu ar nekas nebūtu mainījies. lika savus parakstus kur vajadzēja un viss. atbalstu Na ja darbojas citā partijā tad laicīnās tur. nevis smeļ bonusus citu dārziņā un tās mugurkauls nav manāms.
V
vobla
11 novembrī, 10:11
SC jau "vinnēja", bet kur tad viņi ir? Vai tika atkal nesēž aizgaldā - treknās cūkas ar Kabanu priekšgalā. 51% SC nekad mūžā nesasniegs. Viņiem būs vajadzīgs sabiedrotais. Un ja tā būs ZZS, tad SC nāksies maksāt Lembim meslus. Vai kaut kas mainīsies? :D
N
no vēstures
11 novembrī, 09:11
. Latvijas Valsts vēstures arhīvā rodams A. Grīna raksts Profesors Simpsons un nākamā Latvijas–Lietuvas robeža, kurā ironizēta, pat kariķēta latvieša vientiesība un cīņas spara trūkums par savām tiesībām: „ .. mēs esam bijuši uzticīgi Antiņa principiem, – piekāpties līdzi neiespējamam, atdot vai pēdējo kreklu saviem kaimiņiem, lai tikai no Dieva puses neceltos kaut kādi konflikti ar nākamajiem Baltijas valstu savienības locekļiem (..) Mēs esam gatavi te upurēt visu, lai neceltos berzēšanās ar kaimiņvalstīm; turpretim mūsus kaimiņi ziemeļos un dienvidos ir un paliek praktiski reālpolitiķi: turi cieti to, kas ir tev jau rokā, un uzprasi no sava kaimiņa jo vairāk, jo labāk. (..) tas, bez šaubām, ir atstājis uz ārieni tīri loģisku iespaidu: kurš vairāk ieinteresēts un kura intereses ir vairāk apdraudētas, tas arī dedzīgāk pastāv uz savu tiesību ievērošanu; turpretim mūsu sabiedrības aprindas un mūsu prese, ar maz izņēmumiem, ir vienkārši nogulējušas Latvijas valstij tik svarīgo dienvidrobežu jautājuma nokārtošanu, lētticīgi un naivi paļaujoties uz spriedumu, kuram jau agrāk ir dots nosaukums, – padoties bez ierunām viņa spriedumam, kāds tas arī nebūtu. No Latvijas atšķeltie tīri latviskie novadi būs nedzīstoša brūce un mūžīgs atgādinājums par mūsu tautai nodarīto netaisnību. Palanga un Rucava (Būtiņģes ciems – autores precizējums) piedalīta Lietuvai, jo šai valstij esot iegribējies tur uzbūvēt ostu; ostu pie Sventājas upītes grīvas, pie upes, kurai var pārspļaut pāri.”
M
mar_30_04_rum
11 novembrī, 09:11
Nebrīnos vairāk ne par ko..... Skumji, ko LATVIEŠI spējīgi darīt savā labā-savai kabatai! Tā arī Latviju izputināja...
O
ozo
11 novembrī, 09:11
Bordāns malacis! Kaut vairāk būtu tādu politiķu!
P
poha-Indža
11 novembrī, 09:11
- bet vai tu esi pierādījis ka nēesi zaglis ? Varbūt tevi arī pie reizes varētu aizsūtīt avansā? - Vai vienkārši iedot paspīdzināt Čalovska vietā ? - Gan jau atzīsies, ka esi ! Pierādījumus taču nevajag...
S
skumji...
11 novembrī, 09:11
... kādā valstī dzīvojam? Vai āzijas valstis bija pelnījušas taifūnu, vai...
T
Troll
11 novembrī, 09:11
"Nacionālisti jāpadara par apsmieklu." (Ušakovs Saskaņas kongresā.) Lielākā latviešu liberālistiso žurnālistu jau sen to dara.
W
www
11 novembrī, 09:11
tas taču ir muļķim skaidrs, Bordāns piedalās jaunas partijas dibināšanā un izpilda jau iepriekš Vienotības uzdotos uzdevumus. Bet vienotībai piederošie propogandas līdzekļi, to pasniedz pavisam par kaut ko citu.
H
ha
11 novembrī, 09:11
viss likumīgi beidzot - zemi nevar iegūt citu valstu pilsoņi un uzņēmumi. un VL patiesība ir melnāka par vienotību un sc kopā ņemot
V
Viedoklim piekrītu
11 novembrī, 09:11
Paskaiet, ka te vēl nav shgma - Latvijas Maksātnespējas administratoru asociācija - atrodas Strēlnieku ielā 9, vietā, kur savā laikā atradās advokāta Gaida Bērziņa birojs. Aigara Lūša birojs atrodas Antonijas ielā 7 (ieteiktu žurnālistiem pasekot kas vēl minētajā adresē praktizē), tur strādā arī Māris Sprūds, kurš strādā roku romā ar AS"Swedbank", ir kādreizējais Rīgas Centra rajona tiesas darbinieks un sadarbojas savās darbībās ar šo tiesum kokrētāk tiesnesi Raimondu Bullu. Arī šajā rakstā pieminētais Kreics, kuru Liepājā pazīst kā visu varošu lietu sakārtotāju, sākumā, kad sākās Ķemeru santorijas lieta noliedza savu saistību ar Māri Sprūdu, bet tagad atklāti pats organizē minētajā adresē Ķemeru santorijas izsoles. papildus neaizmirsīsim, ka Ķemeru sanatorijas (Ominasis Latvija) juridiskā konsultante un pārstāve bija, advokāte Baiba Broka, kura tagad taisās Tieslietu ministra krēslā iesēsties. Un tas vēl navs viss, tas ir tikai tas, kas ir iznācis gaismā! Pēc tā visa rodas jautājums, kad beidzot mūsu valstī sāks strādāt tiesību sargājošās iestādes, vai arī viņas ir impotentas, lai pie atbildības sauktu lietās, kurās piesavinās milijonus?.
H
hzz..
11 novembrī, 09:11
Bordāns, malacis!
B
brrrrr....
11 novembrī, 08:11
Cik tev Saša NA maksā par to, lai tu zem dažādiem segvārdiem slavētu savu Bordānu? Tauta tādus mīkstos turpmāk vairs, neatbalstīs vari būt drošs, Baķku banda.
A
Agris
11 novembrī, 08:11
Tagad vietā būtu NA atbilde šim rakstam!
I
iignis
11 novembrī, 08:11
Pat ja rakstītais ir taisnība, tad kāds sakars tur ar NA un lēmumu atlaist bordānu ? Izskatās pēc NA nomelnošanas kampaņas, ko atbalstīs vienotība un sleserveidīgie ! bordānam pašan jāatkāpjas nevis jāsēž pie siles !
T
Thursdaijs
11 novembrī, 08:11
Tikai kāds tam sakars ar vecajiem zagļiem un rīkojumu Nr.2? Lai arī uzskatu, ka Zatlers ir liekulis un pašlabuma meklētājs, tomēr tas bija pareizi darīts. Toreiz gan vēl šaubījos, bet vairs jau nē.
V
Viedoklis
11 novembrī, 08:11
Paskaiet, ka te vēl nav shgma - Latvijas Maksātnespējas administratoru asociācija - atrodas Strēlnieku ielā 9, vietā, kur savā laikā atradās advokāta Gaida Bērziņa birojs. Aigara Lūša birojs atrodas Antonijas ielā 7 (ieteiktu žurnālistiem pasekot kas vēl minētajā adresē praktizē), tur strādā arī Māris Sprūds, kurš strādā roku romā ar AS"Swedbank", ir kādreizējais Rīgas Centra rajona tiesas darbinieks un sadarbojas savās darbībās ar šo tiesum kokrētāk tiesnesi Raimondu Bullu. Arī šajā rakstā pieminētais Kreics, kuru Liepājā pazīst kā visu varošu lietu sakārtotāju, sākumā, kad sākās Ķemeru santorijas lieta noliedza savu saistību ar Māri Sprūdu, bet tagad atklāti pats organizē minētajā adresē Ķemeru santorijas izsoles. papildus neaizmirsīsim, ka Ķemeru sanatorijas (Ominasis Latvija) juridiskā konsultante un pārstāve bija, advokāte Baiba Broka, kura tagad taisās Tieslietu ministra krēslā iesēsties. Un tas vēl navs viss, tas ir tikai tas, kas ir iznācis gaismā! Pēc tā visa rodas jautājums, kad beidzot mūsu valstī sāks strādāt tiesību sargājošās iestādes, vai arī viņas ir impotentas, lai pie atbildības sauktu lietās, kurās piesavinās milijonus?
2
234
11 novembrī, 08:11
baigā miskaste, kur nekāp, mēslos iekšā.
V
vija
11 novembrī, 08:11
Visu cieņu, Bordāna kungs!
L
Likums
11 novembrī, 08:11
Baibu Broku, kā tieslietu ministra amata kanditāti. Paksatamies CVK mājas lapā ko viņba raksta par sevi 2013.gada 1.jūnija pašvaldību vēlēšanām, ieņemamie amati Latvijas Maksātnespējas administratoru asociācija -Sertifikācijas komisijas locekle!!! Gaidis Bērziņš Agneses Strodes (eks. Kveska) laikā Maksātnespējas administrācijā veica jauno administratoru apmācību, tāpat gaidis Bērziņš bija tieslietu ministrs laikā, kad tika izstrādāts un pieņemts kaunais maksātnespējas likums. Un tā visa ir tikai daļa no rūpīgi izstrādāta mehānisma, ja tai virzienā sāktu rakt, tad tautai atklātos prātam neaptveramas lietas. Bordāns sāka rakt, paskatieties kas uzreiz notiek?
P
PROTAMS
11 novembrī, 08:11
Ja Čalovska kungam kaut kas notiktu slikts Latvija.tad tos kas bija pret vinu izdošanu varēs uzskatīt par slepkavam!!!! Tad domājiet tagad paši!!
C
CO
11 novembrī, 08:11
Ja iedotu SC, tad paņemtu kredītu "zelta pastalām" uz 50 gadiem! :D
R
Ru
11 novembrī, 08:11
Turies, Bordān!
Ī
īpašums
11 novembrī, 08:11
Godājamie, Rīgas iedzīvotāji! Klausījos aptauju- ārprāts, 60% taisoties balsot par Saskaņas Centru, par Nilu Ušakovu. Vai tiešām skaidrais prāts ir atstājis Jūsu galvas- Rīgā , brauc no kuras puses gribi, vienas vienīgas bedres uz ielām, tātad- Ušakova kungs nav rūpējies par ielu salabošanu, Ušakovs aicina Latvijā, precīzāk sakot Rīgā ieviest divvalodību- murgs, 16.martā apzināti grib sanaidot krievus ar latviešiem, vai turpināt....? Beidziet rīdzinieki tuvredzīgi skatīties uz Ušakova kungu, nav viņš Rīgas saimnieks, nav - viņs ir Rīgas izsaimniekotājs, dodiet otru termiņu un redzēsiet rusifikācijas sekas Rīgā, redzēsiet vēl dziļākas bedres uz ielām. Jocīgi, ka Ušakovs neaizdomājas , ka pa šīm bedrēm taču brauc arī milzum liels skaits krievalodīgo cilvēku, būtu tad kaut par to padomājis. NEBALSOJIET PAR IZSAIMNIEKOTĀJU, NEBALSOJIET PAR CILVĒKU, KAM RŪP TIKAI KRIEVIJAS NOSTĀJA LATVIJAS VIRZIENĀ. NEBALSOJIET.
T
Tev
11 novembrī, 07:11
Es Dombrovska vietā nu nēkā gadījumā Bordānu neļautu atcelt no ministra amata! Prasītu atbildību no iepriekšējā tieslietu ministra Bērziņa, kurš tik ilgus gadus nav varējis sakārtot tieslietu sistēmu, lai nebūtu tā, ka administratori paši uzrauga sevi, tiesu izpildītāji arī un pat notiek"draudzīgas shēmošanas starp tiem, advokātiem un tiesnešiem. Drīz Latvijā nebūs neviena investora un esot tādai visatļautībai arī vietējie izvēlēsies biznesu taisīt citur, nevis tādā valstī, kur shēmotāji dažu dienu laikā var uztaisīt uzņēmuma maksātnespēju, ignorēt hipotēkas, izsolē pārdot tavu dzīvokli, lai piedzītu 76santīmus utt.!
E
Elvis
11 novembrī, 07:11
Ja kādam ir jāatkāpjas no amata, tad tie ir: AIGARS LŪSIS un GAIDIS BĒRZIŅŠ! Vienīgi tad 'VARBŪT atjaunosies uzticības NA! Bordāns cepuri nost!
T
tiem
11 novembrī, 07:11
Bordānu par EIRO preziku ! Tādus jātur tāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāālāk no Latvijas nodokļu maksātāju naudiņas !
A
ass
11 novembrī, 07:11
viasat tv3 visu laiku censas nomelnot VL & TB pat sabiedribas aptaujas rada, ka itka zalie zemnieki ir itka prieksa NA, bet mes tak zinam, ka ta nav! respektivi ta ir viena vieniga smadzenu skalosana! Zalie un vienotiba maksa tv3 MTG, lai nomelnotu NA!
B
bums
11 novembrī, 07:11
Ņemot vērā, ka nacionāli konservatīvos VDK sašķēla jau saknē, bet Astru noindēja, tad īstas demokrātijas Latvijā nav bijis nekad. Un par to var pateikties arī SC un PCTVL.
F
Frr
11 novembrī, 07:11
vai no debesīm nokriti blēdi,tu vēl jautā ;vai ir cietušie?kauna tev nav!!!
A
apk
11 novembrī, 07:11
ko var uzbrukt lavīnveidā NA, ja visi 300 administratori ir tās biedri, tad jau juristi,advokāti, kuri rakstīja likumu arī NA biedri, jo diezvai Vienotība rakstīja rakstīja likumu priekš konkurentiem. Visam pa virsu tiesneši arī strādā NA labā, nu kaut kāds sviests sanāk par Vislatvijas sazvērestību, ka tik šādi turpinot nenonāk, ka NA atbalsta masoni utt.
K
Kampers
11 novembrī, 07:11
NA nomelnošanas kampaņa sit augstu vilni. Kādam tas ir izdevīgi!
H
Ha-ha-ha
11 novembrī, 07:11
kā es ņirgšu nākošgad, kad pirms vēlēšanām dzintarparādnieks pametīs pastalniekiem kaulu ar uzrakstu, krievi nāk un viss būs štokos.
M
MNP
11 novembrī, 07:11
Kāds sakars NA ar šo maksātnespējas procesu?!
K
klauns
11 novembrī, 07:11
dumie NA nesaprot,ka vajag tos ļimonus noziedot un zaudēt pāris sponsorus, savādāk atkal atkritīs atpakaļ pastarīšu lomā. ja iecirtīsies domāju zaudēs ne tikai manu balsi vien.
S
spoko
11 novembrī, 07:11
Sliktais, nemelo par sarakstu sastādīšanu. Šī čekas operācija bija ļoti rūpīgi izplānota un sagatavota Maskavā. Tevi neinteresē, kas notika Latvijā un agrāk Krievijā. Kas tevi iemācīja ņirgāties par cilvēku mokām? Acīmredzot kāds bijušais čekists. Varbūt, tavs vectēvs. Tavas dežūrfrāzes ir noziedzīgas. Ja nevēlies maksāt soda naudu (vai lai tavi vecāki maksā), domā, ko raksti. Neaizmirsti, tēlojot lopu, par lopu paliksi.
G
getslaw
11 novembrī, 07:11
te, nu bij nacionāļi, visi tāpat danco ap zaļo papīrīti
V
vēja slota
11 novembrī, 07:11
Nav valdības ir tikai shēmotāju apvienība! Vai vēlētāj tev tādu vajag?
C
Copy >>>>>
11 novembrī, 06:11
Valsts šo funkciju pirms vairākiem gadiem tieslietu ministra tēvzemieša Gaida Bērziņa laikā atdeva pašiem administratoriem. -------------------------------------------------------------------- ???????????????????????????????????????????
T
11 novembrī, 06:11
Raidījumā tika parādīts lūsis, krimināllieta , rakstā tas nav pieminēts...
A
Aivis
11 novembrī, 06:11
Šoreiz apbižota jūtas citas valsts banka un ministrs plēš bikses, lai to aizstāvētu, bet, kad tiesu izpildītāji atņem pēdējo maizes kumosu Latvijas iedzīvotājiem, tad tieslietu ministrs atrakstās, ka tiesu izpildītājiem likums nav jāievēro, jo citādi bankas neko nevarēs piedzīt.
N
Nav BIJUŠO čekistu
11 novembrī, 06:11
Kārtējais 3-miljonu darījums Latvijā, kā rezultātā varēs atkal pagrābties no valsts maka (lasi - no katra mūsu naudiņām) un nav nekāds brīnums, ka to šoreiz darīs NA pseidopatrioti-tukšpaurīši...
U
usne
11 novembrī, 06:11
Es jau sen nevienai partijai neticu un nevienu necienu , visai valdībai ir jāiet vēstures mēslainē, nu cik var shemot un tautu muļkot? nekas nav mūžīgs. Nav te neviena normala partija... tāpēc jau arī velēšanās nepiedalos....
J
Jānis
11 novembrī, 06:11
Vai tad nav līdz šim bijis skaidrs, ka viens no lielākajiem shēmotājiem NA vadībā ir tieši Gaidis Bērziņš. Kā bijušajam muitniekam viņam uz to ir ķēriens. Arī skandālā ar Rīgas centrāltirgu viņš bija iesaistīts.
D
Džūlija Sniķere
11 novembrī, 06:11
Un par šo visu skandālu atkal samaksāsim mēs - nodokļu maksātāji, jo valstij pašai kā tādai nauda nemaz nav - tā ir mūsu - nodokļu maksātāju nauda.
K
Kārlis
11 novembrī, 06:11
To, ar ko nodarbojas tēvzemiešu redzamākie vīri, viņi jau bija paspējuši parādīt iepriekš, taču bija cerības uz jaunajiem no VL. Diemžēl šajā situācijā viņi nav parādījuši, ka ir citādi.
J
Joker
11 novembrī, 05:11
interesanti, cik nu tagad būs to idiotu kuri balsos par māmuļniekiem?!
V
Vucis
11 novembrī, 05:11
Tas jau briesmīgāk kā apķēzīt pieminekli! Pēc lasītā sanāk administratori , daļa tiesnešu un vēl sazin kas un NA ir tīrākā kaluma politmafijas grupējums. Esmu ļoti vīlies. Mani muļķoja 20 gadus.....
H
hektors
11 novembrī, 04:11
Un ja vēl vairāk parakātos , tad atklātos NA valdošo mocekļu īstās un patiesās sejas , kuras slēpjas zem NA patriotisma. Nu jau NA ir ievilkusi sev lielo mīnusa zīmi šai vēlēšanu ŠOVĀ.
Jānis Krūmiņš
10 novembrī, 23:11
Man kaut kā maz ticas, ka Bordānu izvēlējās novākt no amata dēļ šī gadījuma. Ticamākais ir prezidents Bērziņš SC&ZZS ieliktenis deva zaļo gaismu novākt Bordānu, jo bija ļoti saniknots par Uzvaras pieminekļa nojaukšanu, te arī atrada šo lietu zem kā pabāzt to. Tādas visādas pēkšņas sakritības, vienmēr notiek, ka kāds paliek lielāks Latvijas patriots. Bordāns gan atbalstīja, gan krievelēna hakera izdošanu, gan to kremļa celto torni novākt un pēc tā sekoja atriebība no SC puses.
S
star
10 novembrī, 23:11
NA vajag mainīt nosaukumu no 'VISU LATVIJAI uz NOZAGSIM VISU LATVIJU
Z
Zanis
10 novembrī, 23:11
Izskatās, ka 90% komentāru raksta viens un tas pats indivīds, tikai zem dažādiem nikiem - nekādas loģikas, tikai primitīvi, pliki saukļi. Par virsstundām labi maksā?
V
vilis
10 novembrī, 23:11
Tas tā varētu būt. Pazīstams VL/TBLNNK rokraksts.Tādēļ arī viņi ātri atrada jaunu ministra kandidāti netīro Baibu Broku ar līdzīgu pieredzi privatizācijā
K
koferis
10 novembrī, 23:11
bordans malacis na ari pideri tadi pasi ka parejie
P
plikadīda
10 novembrī, 23:11
Tur jau tā lieta, ka mēs abi tikai varam prognozēt un neko nevaram ietekmēt, vismaz līdz vēlēšanām.
K
KJG
10 novembrī, 22:11
Tauta vienmēr nobalso tā, kā viņai priekšā pasaka TeleVizors. Tas pasaka, kad ir jābalso par Smuko Frizūru, kad par Norūpējušos Vaigu, kad par Omulīgo Trekno Saimniekpapu, kad par Labo Pilsētas Saimnieku, kad par Cīnītāju Pret Krieviem. Tas pasaka arī, ka nav jābalso par jaunām un sīkām partijām, Lai Vēlētājs Neiznieko Savu Balsi, kā arī informē par to, ka Uz Šo Referendumu Nekādā Ziņā Nevajag Iet, bet Šajā Referendumā Obligāti Jābalso Pret, bet Tajā – Obligāti Par. Vēl jāpiemin Cīnītāju Pret Oligarhiem, Krievu Aizstāvi, Darbaļaužu Sargu, Cilvēku No Tautas, Nācijas Māti, Tautisko Balto Tēvu, Lielo Filantropu - Labdari, Cīnītāju Par Brīvību, Eiropas Un Pasaules Pilsoni, Teroristu Apkarotāju, Cīnītāju Pret Fašismu, Cīnītāju Pret Holokausta Noliegšanu, Lielo Atriebēju, Daugavas Racēju, Investīciju Sagādātāju un daudz vēl citu noderīgu tipāžu, kas vajadzīgajā brīdī tiek izvilkti no LIELĀ ILUZIONISTA kāršu kavas un nolikti priekšā Nepieciešamo Iepirkumu Bodītes vitrīnā, jo kā zināms no reklāmām, daudzas ikdienā noderīgas preces atvieglo likteni un padara cilvēku laimīgu, vajag tikai tās nopirkt!
P
Producents
10 novembrī, 22:11
Tu laikam nespēj iedomāties, ka var dzīvot nevis zem ASV (lielā draudziņa) -p-peles vai zem Krievija tupeles, bet BRĪVI!!! un droši aizsargāt savu pilsoņu tiesības, pat ja tie ir AIZDOMĀS turamie - un netēlo te tiesnesi, tam Tu neesi kvalificēts - tas čalis ir tikai aizdomā turamais Tavi tendenciozie komenti tikai diskreditē patiesi nacionālu un valtisku politiku
B
bac
10 novembrī, 22:11
Kārtējā shēma sūnu ciemā, bet šito pārsit LNT top 10, 2.vietā kā deputāti nezin elementāras lietas par ko tikko pieņēmuši lēmumus.. Tālak vairs nav kur, domāju arī vēlētājiem ir savas sarkanās līnijas, nezinu kam ir jānotiek, lai ietu vēlreiz vēlēt.. Kāda atšķirība kurš šmugulis pie siles.. ja nevar pat tik daudz kā saprast, par ko tiek spriests..
N
NA pseidopatrioti
10 novembrī, 22:11
Labi ka arvien vairāk cilvēku saprot kā NA viņus muļķo degradējot pēdējās latviskās vērtības. Patiesībā jau lielāku kangaru kā NA starp politiķiem nav.
M
mati celas staavus
10 novembrī, 22:11
dzirdot tiesnesi Puuci,administratorus Luusi utt.....fantomu Gaidi Beerzinju ,Ziili.....cik zemu kritusi VL/TB/LNNK....prasti nekrofagi ,kas vegjetee uz puustosaam miesaam-,bankrotiem..
K
kreicaste
10 novembrī, 22:11
Tur gara gara aste ar izputinātām firmām. Rakt vajag .
E
eironee
10 novembrī, 22:11
Lieli prāti apspriež idejas, vidējie prāti apspriež notikumus, niecīgie apspriež cilvēkus.
T
tiem
10 novembrī, 22:11
Pilnigi droši, ka to ir rakstījis NIKU ZAGLIS. laikam vairāk neko nevajag piebilst.
A
ASDFGN
10 novembrī, 22:11
Pareizi, nav ko jāpielabinās vēlētājiem! Vēlētājiem jādod pa purnu, jātur viņus pusbadā, jāliek virsū aizvien jauni nodokļi un nemitīgi jāatgādina, ka citādi taču atnāks krievi..
Z
Zinātājs
10 novembrī, 22:11
2000. gadu sākumā klausījos LU Juridiskajā fakultātē Gaida Bērziņa lekcijas par maksātnespējas procesa administrēšanu. Viņš ir viens no viņiem. Šī procedūra principā nav domāta maksātnespējīga uzņēmuma atbalstam, bet administratora paša peļņas interesēm. Arī ar "Liepājas Metalurgu" ir 99 % skaidrs.
mar4ii
10 novembrī, 22:11
politiski atkarīgi žurnālisti skaļi virsraksti un tukšpaurainā bez domāšanas apveltītā tauta bļauj...vainiigie! bet tam apakšā nekādas loģikas,pamata... tikai kautkāds izdomājums, izdomāta sasaiste acīmredzami NA ir vienīgā tīrā partija protams nevar izslēgt atsevišķus kadrus, bet tādi ir visur bet salīdzinājumā ar citām partijām un to nesmukumiem, NA tās ir pupu mizas un kā jau arī šajā gadījumā ar administratoriem... neredzu noziegumu, neredzu NA ieguvumu no tā- nekādas saistības ārsti ņem, pieprasa aploksnes... partijas rindās būs ārsts...uzreiz partiju pataisīs par aplokšņu partiju? man prieks, ka atdevu balsi par NA, jo katru dienu presē var redzēt, ka tas ir bijis pareizi- ir sakustinātas tik daudz sūdu čupas, ka atklāti jau smird
L
Lūdzu pilnīgu info!!!
10 novembrī, 21:11
Eu, a kur fragments, ka Lūsis (NA ģenseks.) sēdējis vienā kabinetā ar to otru adminu?!?!! TVNET!!!!!!
J
Jaa
10 novembrī, 21:11
Na ir īsta mafija! Cenšas pārņemt visus administratorus, arī Centrāltirgu!
H
HE
10 novembrī, 21:11
Zinot , kadi personazi figure NA mana dzivesvieta.... Sis raksts mani nemaz neparteidz..jo ja pilsetas nodaljas galva var but 90to bandits tad nu es nezinu
Ž
Žeel,
10 novembrī, 21:11
Gluži pareizi! Sen jau to vajadzēja!
Z
zozo3
10 novembrī, 21:11
Un par ko Tu balsosi?
E
Eleonora
10 novembrī, 21:11
Tas lūša demaršs ir domāts prieks muļķiem un uzmanības novēršanai, jo "zēns" saprot, ka cilpa savelkās...
D
dvb
10 novembrī, 21:11
Nus, ja tā ir patiesība (daudz ko raksta nav īstenība), tad nepārsteidza (tas protams bēdīgi) un ir tikai viens jautājums - kurš un kāpēc atļāva bordānam šo soli iet (jo kā jau ir acīmredzams, tad visu nosaka partiju komitejas vai precīzāk kādi aiz komitejām esoši)...
B
BAĶKA
10 novembrī, 21:11
KĀ ES JŪS SAPROTU MANI DĀRGIE NA PSEIDO "PATRIOTI"
V
Vārds
10 novembrī, 21:11
Nacionāļi un pārējo patriotisko vārdu nēsātāji -apgānītāji savos ļaunajos darbos atklāti parāda,ka viņi ir pret valsti un pret savu vārdu. Vienīgāis,ko viņi paņēma,-nozaga ir skaistie vārdi,kurus tūlīt un nevilcinoties aogānija savas alkatības un savu ego tieksmju dzīti. Sātana kalpi un valsts kaitnieki viņi un pārējās partijas ir Valsts un Tautas parazīti. BORDĀNS ,-MALACIS -GODA CILVĒKS,kurš godīgi un taisnīgi pildīja pienākumus saskaņā ar sirdsapziņu un taisnīgumu. Vēlētāji atcerieties,ko tie viltus nacionāļi,viltus patrioti kā Raivis Dzintars,Zīle,Bērziņš Gaidis un citi.....Nost ar valsts ienaidniekiem!
B
bebrix
10 novembrī, 21:11
Paskatījos to "slaveno" pārraidi - tiešām "nekā personīga", bet vienkārša "kāda spēka" pavēles pildīšana lai iegrieztu NA.... Kur visi gudrie un acīgie "atmaskotāji" bija visus gadus, kurus notiek šīs "mahinācijas"? Kapēc neko nedarīja Dombrovskis, ja reiz viņš bija lietas kursā vēl no tiem laikiem, kad bija ministrs Repšes valdībā?
R
Rihards
10 novembrī, 21:11
Nopublicējiet to maksāt nespējas administratoru sarakstu,kuri ir ziedojuši NA. Bez tā visa šī kladzināšana par Bordāna atstādināšanas prasības saistība ar šīm shēmām nav tukša pi..iena vērta.
A
Advokate Zinaida
10 novembrī, 21:11
Sorry! Velu jums veiksmi koresponģenķiki!
I
iSheep
10 novembrī, 21:11
Tauta vienmēr nobalso tā, kā viņai priekšā pasaka TeleVizors. Tas pasaka, kad ir jābalso par Smuko Frizūru, kad par Norūpējušos Vaigu, kad par Omulīgo Trekno Saimniekpapu, kad par Labo Pilsētas Saimnieku, kad par Cīnītāju Pret Krieviem. Tas pasaka arī, ka nav jābalso par jaunām un sīkām partijām, Lai Vēlētājs Neiznieko Savu Balsi, kā arī informē par to, ka Uz Šo Referendumu Nekādā Ziņā Nevajag Iet, bet Šajā Referendumā Obligāti Jābalso Pret, bet Tajā – Obligāti Par. Vēl jāpiemin Cīnītāju Pret Oligarhiem, Krievu Aizstāvi, Darbaļaužu Sargu, Cilvēku No Tautas, Nācijas Māti, Tautisko Balto Tēvu, Lielo Filantropu - Labdari, Cīnītāju Par Brīvību, Eiropas Un Pasaules Pilsoni, Teroristu Apkarotāju, Cīnītāju Pret Fašismu, Cīnītāju Pret Holokausta Noliegšanu, Lielo Atriebēju, Daugavas Racēju, Investīciju Sagādātāju un daudz vēl citu noderīgu tipāžu, kas vajadzīgajā brīdī tiek izvilkti no LIELĀ ILUZIONISTA kāršu kavas un nolikti priekšā Nepieciešamo Iepirkumu Bodītes vitrīnā, jo kā zināms no reklāmām, daudzas ikdienā noderīgas preces atvieglo likteni un padara cilvēku laimīgu, vajag tikai tās nopirkt!
A
Advokate Zinaida
10 novembrī, 21:11
Tas jau nav nekads noslēpums, ka bijušais tieslietu ministrs gaidis Bērzins ir studiju biedrs un ģimenes draugs Ilmaram Krūmam ( maksātnespējas administratoru asociacijas padomes priekšsedētājs), un viņi stradā tandēmā, ka ari savulaik viņi kopīgi strādāja Strēlnieku ielā vienā birojā. Koresponģeķiki, rokat glubže !, un uzraksiet, ka Kapitalbankas un slavenā zvejnieku kolhoza 'Uzvara" likvidators bija mūsu cienijamais Kruma k-gs, un neaizmirstiet šmuces kas kadreiz notika ar jelgavas siltuma lietam, kur tieš dalibnieks bija Kruma k-gs, utt. un ta joprojam.
B
Bordan turies!
10 novembrī, 21:11
galvam ir jaripo!!!!!
D
dkd
10 novembrī, 21:11
Uzturēšanās atļaujas tirgot jāpārtrauc pavisam. Parēķiniet, cik ķīniešu 4 gadu laikā te ievāksies. Padomājiet - viņiem visiem dzims bērni un ne viens vien, viņu īpatsvars Latvijā pieaugs ar katru gadu. AR DIEVU LATVIJA.