RUS
Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Noslēdz € 36 miljonu vērtu līgumu par «Z-Towers» kompleksa būvdarbu pabeigšanu

TVNET/LETA 1
Foto: Ieva Lūka/LETA

Nekustamā īpašuma attīstītāja AS «Towers Construction Management» noslēdza līgumu ar būvfirmu SIA «Merks» par daudzfunkcionālā kompleksa «Z-Towers» būvniecības pēdējā posma veikšanu, kompleksa labiekārtošanu un objekta nodošanu ekspluatācijā, informēja «Towers Construction Management».

Līgumā minētā summa ir 36 miljoni eiro. «Z-Towers», kas atrodas Rīgā, Raņķa dambī 30, būs lielākais daudzfunkcionālais projekts Latvijā un tā nodošana ekspluatācijā ir paredzēta 2018.gada otrajā pusē. Būvnieks «Z-Towers» būvniecības katram posmam tiek izraudzīts atsevišķi.

«Mēs esam ļoti priecīgi, ka izdevies vienoties ar «Merks» par «Z-Towers» projekta būvniecības darbu pabeigšanu. Ceram, ka «Merks» pieredze un profesionālisms palīdzes ātrāk un precīzāk realizēt un nodod ekspluatācijā mūsu projektu,» sacīja «Towers Construction Management» Pārdošanas un reklāmas daļas vadītāja Irēna Viļuma.

«Z-Towers» kompleksa ģenerālbūvuzņēmēja «Merks» darbība, sākot ar jūniju, iekļaus Ziemeļu torņa dzīvojamās platības apjoma būvi (197 dzīvokļi), Dienvidu torņa biroju un komercplatību (22 500 kvadrātmetri) izbūves darbus un teritorijā esošās parku platības (3500 kvadrātmetri) labiekārtošanu.

Kopējā kompleksa platība ir 97 500 kvadrātmetri. «Podium» daļā kompleksa klientiem un viesiem tiks piedāvāti dažāda veida ēdināšanas un cita veida pakalpojumi, tajā skaitā fitnesa klubs ar 25 metrus garu peldbaseinu. Kompleksā ietilps arī pazemes autostāvvieta ar vietām 650 automašīnām.

Augstceltņu projekta pirmā posma darbus - pazemes daļas un nulles cikla izbūvi - veica Austrijas kompānija «Strabag», bet kā projekta attīstītājs darbojās SIA «Z Towers». Gan šis uzņēmums, gan «Towers Construction Management» pieder ar starptautisko kompāniju «SPI Group» saistītiem uzņēmumiem.

«Z-Towers» kompleksa apdares darbus veica «RERE grupa».

«SPI Group» ir starptautisks uzņēmums, kas pieder Krievijas multimiljonāram Jurijam Šefleram un darbojas daudzās Eiropas valstīs. Grupas sastāvā ietilpst arī «Latvijas balzams».

«Towers Construction Management» reģistrēta 2010.gada 3.martā, un tā vienīgā īpašniece ir «SPI RE Holdings S.a.r.I.», liecina «Firmas.lv» informācija.

Investīcijas Latvijas balzams
1 Komentāri