RUS
Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Zāļu lieltirgotavas «Tamro» apgrozījums bijis € 101,9 miljoni

LETA
Ilustratīvs attēls | Foto: Sputnik/Scanpix

Zāļu lieltirgotavas «Tamro» apgrozījums pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2016.gada 1.februāra līdz 2017.gada 31.janvārim, bija 101,97 miljoni eiro, kas ir par 10,1% vairāk nekā iepriekšējā finanšu gadā, bet uzņēmuma peļņa samazinājās par 42,1% un bija 1,542 miljoni eiro, liecina «Firmas.lv» informācija.

Kompānijas finanšu pārskata vadības ziņojumā teikts, ka pagājušajā finanšu gadā «Tamro» turpināja līdzsvarot klientu portfeli un segmentāciju, nostiprinot arī sadarbību ar aptiekām un slimnīcām Latvijā.

Aizvadītajā finanšu gadā tomēr nedaudz samazinājusies «Tamro» ietekme tirgū, atzīts vadības ziņojumā, piebilstot, ka vairāki uzņēmumam lojālie neatkarīgie klienti konkurences spiediena rezultātā pārdevuši aptiekas lielajām ķēdēm.

Pērn uzņēmums investējis vairāk nekā vienu miljonu eiro noliktavas tehnoloģiju un iekārtu modernizācijā.

«Tamro» attīstības plānu galvenais uzdevums ir saglabāt esošo klientu lojalitāti un paplašināt klientu portfeli. Tāpat tiek vērtētas iespējas izmaksu un funkcionālo procesu optimizācijai, lai stabilizētu peļņas un rentabilitātes rādītājus, atzīmēts ziņojumā.

Iepriekšējā finanšu gadā, kas ilga no 2015.gada 1.februāra līdz 2016.gada 31.janvārim, uzņēmuma apgrozījums bija 92,621 miljons eiro, bet peļņa - 2,665 miljoni eiro.

«Tamro» reģistrēta 1993.gadā, un tās pamatkapitāls ir 1 865 985 eiro. «Tamro» pieder SIA «Phoenix Baltics Holding», kas pilnībā pieder Vācijas kompānijai «Phoenix International Beteiligungs GmbH». «Phoenix» grupa pārvalda medikamentu izplatīšanu 26 Eiropas valstīs.

    Latvija Vācija
    0 Komentāri