Piektdiena, 22. jūnijā Vārda dienas: Laimdots Laimiņš Ludmila
Komentāri
Autorizējies šeit:
Renārs Putniņš
14 augustā, 08:08
http://copenhagenet.dk/CPH-Price.htm , latvieši lūk esot sapsihojušies, dāņiem Kopenhāgenā vidēja'mazumtirdzniecības cena ~ 9 EUR/KG, LR Rīgā lielveikalos ~ 12,5 EUR/KG, psihoze saproties "stulbeņi"negrib tirgotājiem uzdāvināt kā minimums 3.5 EUR/KG, nabadziņi cieš "zaudējumus" ui, ui, ui. Labi vien ir Straupes piens & citi mazie ar savu pilno ciklu varēs izcelties( Straupei ~ 9,5 EUR/kg)
E
einars
12 augustā, 13:08
eksperte-cik tad tev to gadiņu laikam esi mācījusies no bildītēm .speciālas sveista govis -tev galviņā ir sviests.lai ko rakstītu vispirms iepazīsties ar sviesta ražošanu laukos.man ļoti žēl ka esi dzīvojusi pilsētā bez radiem laukos (tu) jūs esat daudz ko zaudējusi.
K
Kristaps
12 augustā, 07:08
Masu psihoze varētu sākties tad, ja kāds, ar kaumiņvalstīm, salīdzinātu vairāku produktu kategorijas un aklātu, ka mums dīrā nost pēdējo ādas šūnu.. Bet to jau redz nedrīkst - aizliegts! "Viltus ziņas" b***!!
ViktorsKrickis
11 augustā, 18:08
Cik maksā par tādiem meliem?
L
leons
11 augustā, 18:08
Tā varētu būt tirgotāju masu psihoze ,jāiesūta labs psihiatrs lai ved pie prāta.
Andris Avots (Randy)
11 augustā, 12:08
Pēc viņas domām, latviešu «sviesta tūrisms» uz kaimiņvalstīm ir neloģisks, jo daudz lētāk kā pie mums arī citur sviestu nopirkt nevar.>>>>> Cieniitaa 'experte', laipni luudzam pie mums Bavaarijaa, Vaacijas Federatiivajaa Republikaa. Sviesta cena taados lielveikalos ka REWE, EDEKA, Real, Lidl un Aldi (minu tikai tos, kuros regulaari iepeerkos) ir 50-75% zemaaka nekaa Latvijaa, atkariibaa no sviesta shkjirnes. Attieciibaa uz paareejo - man gruuti saprast kur tautieshi Latvijaa to sviestu smeeree - ratu rumbaas jeb dibenaa (anaalaa seksa cieniitaaji, laikam). Muusu triis cilveeku gjimenei meenesii pietiek ar vienu standarta 250gr pacinju - dodu priekshroku Iiru sviestam, vaacu man ir par saldu. Ar to pietiek 2-3 reizes nedeeljaa prieksh ikru maiziiteem visai gjimenei. Treknas sviestmaizes ar desu, protams, nelietojam, pretiiga padomijas laika atrauga... nu bet ja vajag...
Tom B.
11 augustā, 11:08
kur vini izrauj shadas ''expertes'' ?
Mr. Meeseek
11 augustā, 10:08
pirmkārt jau vajadzētu atvieglot birokrātiju, lai zemnieks pats var sviestu tirgot, atstāt tikai pārbaudes pēc būtības - piem, lai keks sūdainas rokas nemazgā pienā ko pēc tam pārstrādā sviestā. kura partija būs pirmā kas bļautu pret šādu ieceri?
Jusi Pekainis
11 augustā, 08:08
Cienījamā eksperte! Aizej izd..sties! Smadzeņu skalotāju arī bez tevis netrūkst..
A
Andris
11 augustā, 08:08
Kur rodas tādi ekspert.Piena cena zemniekam labākajā gadijumā20 centu par litru.Sviesta eksports arī nav pieaudzis . Cik ilgi mūs mūs muļķos.
Irena Vikmane
11 augustā, 07:08
Skumji, bet piena pārstrādātājus interesē tikai peļņa, jo pienu iepirka par nepieņemami zemi cenu. Un kad jāmaksā par pienu adekvata cena, pārstrādatāji paceļ pārdošanas cenu un negausīgie tirgotāji savus procentus. No ka tad lielveikalu kēdēm tā miljonu peļņa? Valsts no sevis noņemusi jebkādu atbildību. Jau sen pasaules gudrākie ekonomisti raksta, ka pilnīgi brīvais tirgus savu nodzīvojis, ka ir nepieciešama gudra tirgus sakārtosana vispārejās labklājības celšanai
Arturs Kalnins
11 augustā, 07:08
Nav ko novelt cenu celšanos uz masām un iepirkuma cenām .Masas vēl mierīgi gulēja .kad rjigie tirgotāji un visāda starpnieku sērga skrullēja cenas Tas ,ka zagļi jāmeklē tepat Latvijā liecina fakts,ka -leiši un igauņi iepērk pienu pat par augsrākām cenām nekā mūsējie,aizved pie sevis,pārstrādā,atved atpakaļ un tad ar visiem veiklu uzcenojumiem sviests un piens ir lētāks par mūsējo,erunājot nemaz par cenām Lietuvā un Igaunijā Pasaka ,būs atkal krievu laiki ,kad brauām pie kainiņiem Tātad ,kur rij? Kur ir visas uzraugošās iestādes ? man nospļauties par patriotismu un Latvija spreci ,pirkšu tikai kaimiū preci Lai kaut izput šī rīmu valsts ar visiem blēžiem
V
viess
11 augustā, 06:08
Man gan izskatās, ka ir kāpusi tikai īpašā sviesta piena (ko iegūst no īpašājām sviesta govīm) cena, parastā piena iepirkuma cena neškiet būtiski mainijusies skatoties veikalu plauktos ;) ... vispār tas viss ir totāls blefs
Jānis Krūmiņš
11 augustā, 06:08
Sviesta cena kāpusi arī tāpēc, ka gada laikā divas reizes kāpusi piena iepirkuma cena. Katad tikai vajadzeja pateikt cik reizes bija piena iepirkuma cena samazināta pirms tam. Protams pārdošanas cenai nemainoties. Tagad kad piena iepirkums sāk atgriezties normālā līmenī tad jau atkal jāceļ pārdošanas cenas.
© TVNET. Visas tiesības paturētas