Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Piena pārstrādātājs «Latgales piens» plāno ieguldīt € 250 000 tehnoloģisko iekārtu komplektā

Ilustratīvs foto | Foto: REUTERS/Scanpix

Piena pārstrādes uzņēmums «Latgales piens» plāno ieguldīt 250 000 eiro tehnoloģisko iekārtu komplektā, liecina informācija Iepirkumu un uzraudzības biroja mājaslapā.

Iekārtu komplektā ietilpst piena produktu pasterizators, divpakāpju homogenizators un deaerators. Iekārtu piegādei ir izsludināts iepirkumu konkurss, kurā pretendenti piedāvājumus var iesniegt līdz šā gada 14.novembrim.

Investīciju projektu plānots īstenot līdz 2018.gada 15.decembrim, piesaistot finansējumu Eiropas lauksaimniecības fondam lauku attīstībai (ELFLA) pasākuma «Ieguldījumi materiālajos aktīvos» apakšpasākumā «Atbalsts ieguldījumiem pārstrādē».

Jau ziņots, ka «Latgales piens» 2016.gadā strādāja ar 8,736 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 6,5% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa samazinājās 2,6 reizes un bija 50 302 eiro.

«Latgales piens» ir dibināts 2001.gadā un tā pamatkapitāls ir 640 292 eiro. «Latgales piens» ir piena pārstrādātāja «Preiļu siers» meitasuzņēmums.

0 Komentāri