Otrdiena, 17. jūlijā Vārda dienas: Rozālija Roze
Komentāri
Autorizējies šeit:
J
Jny Bravo
7 novembrī, 03:11
Tukša iršana, kvalitaīvs dzīvoklis maksā 100 000eur +, ja kāds nezin, kas nav kvalitāte varat iečekot kaivas 50 prodžektu, skaņas izolācija sliktāka nekā LT, 602 prodžektiem.Īre, 2ist padomjniekiem no 250eur un uz augšu. Cilvēki strādā pa 500eur, kura banka dos kvīti. Par tiem jaunajiem nu tiem, urus taisās celt, gribētos iečekot skaņas-vibro izolāciju, he he :)
A
Arvīds Jēkabsons
6 novembrī, 20:11
Stāsti man vēl, būvēs un pa limonādi izīrēs :D
J. Berzins
6 novembrī, 17:11
ekspektācijas... nu te viss skaidrs, viss pateikts
Stone Law
6 novembrī, 17:11
Patiesībā kvalitatīvu īres dzīvokļu piedāvājums robežās no 200-300 eiro mēnesī ir samērā vājš, līdz ar to būtisks cenu kritums nav sagaidāms, jo uzņēmēji jau nu gan nebūs tie, kas ies kaut ko zaudēt. Pat ja sacels tos dzīvokļus, tad uzliks cenu, kas vidējam aritmētiskajam iedzīvotājam nav paceļama, ja nu vienīgi ārzemniekiem varēs iesmērēt, kuri nezin latviešu valodu un atvērt ss.com.
ainars gailis (smukais)
6 novembrī, 16:11
NESAPROTU , KĀPĒC NEVIENS PAR TO NERUNĀ -MĀJAS SAIMNIEKIEM BŪS DOTA TIESU VARA-VIŅI VARĒS CILVĒKUS IZLIKT UZ IELAS BEZ TIESAS!!! PAT STAĻINS SAVĀ LAIKĀ NEATĻĀVĀS KARA LAIKĀ BEZ TIESAS CILVĒKUS NĪDĒT-TAD BIJA TĀ SAUCAMĀS ,,TROIKAS,, , BET TAGAD BRĪVAJĀ LATVIJĀ LAI CILVĒKUS IZMESTU UZ IELAS , TIESAS NEBŪS. PĀR CILVĒKIEM PILNĪGA VARA TIKS DOTA NAMSAIMNIEKAM , KURS AR SAVU ĪRNIEKU VARĒS DARĪT KO GRIB! UN TĀ SAUCĀS ,, TIESISKA ,, VALSTS-VĒL NEBIJIS GADĪJUMS VISĀ PASAULĒ - LATVIJA :)))
Līva & Saule
6 novembrī, 15:11
Pie mums vēl nekad nekas nav krities, tie uzbūvētie būs vēl dārgāki.
Aivars Kieksts
6 novembrī, 11:11
Nekas vēl nav uzcelts, bet VID jau paspējis aprēķināt :D
Leons Krishjanis
6 novembrī, 11:11
Idiotisks virsraksts rakstam. Sprukās būs visi īrnieki ar padomju laiku īres līgumiem, kuri šodien maksā kā grib.
Kris Taps
6 novembrī, 10:11
Īres maksa Teikā, par divistabu dzīvokli ir €400?
S
sdsasad sdadasd
6 novembrī, 10:11
Riga ir loti nolaista (un visa Latvija ari)
elzaalma1
6 novembrī, 10:11
Ja izīrētājam pieaug izdevumi (t.i. vairs nevarēs izīrēt savu īpašumu, nemaksājot nodokļus), tad nu nekādi nav iespējama situācija, ka viņš samazinās īres maksu, jo tagad viņš no īrnieka prasīs veco īres maksu + inflāciju + nodokli. Tāpat arī attīstītāji, kas būvēs īres namus, būs ieinteresēt gūt maksimālu peļņu. Jaunajos projektos jau tagad īres maksas ir krietni dārgākas nekā sērijveida namos.
FredisStanga
6 novembrī, 09:11
Jau ir drusku jūtams pēc pēdējo gadu lēcieniem un ļoti labi, ka tā. Es domāju, ka tur drizāk dod artavu iedzīvotāju skaita kritums arī. Zelta laiki plēsējiem ir aiz muguras
© TVNET. Visas tiesības paturētas